NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Tarocistka Anna Bell

Tarocistka Anna Bell

prowadzi rozmowę
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Finanse, Kariera i praca, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Rodzina i przyjaciele

Metody : Tarot, Rytuały, Numerologia, Karty anielskie, Karty klasyczne, Oczyszczanie, Runy, Jasnowidzenie, Astrologia

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
53960 Ilość
porad
Ostatnio
online
11 Lat na
portalu
188623 Wyświetleń
profilu

Witaj na moim profilu. Ezoteryką zajmuję się od wielu lat. Jako nastolatka używałam Kart Klasycznych, potem przyszedł czas na astrologie i numerologie. Gdy nadeszła pora sięgnęłam po Karty Tarota,  Karty Anielskie i Karty Runiczne. Moja profesjonalna droga z kartami trwa już od 2009 roku. Kontaktują się ze mną klientki zarówno z Polski, jak i zza granicy. Żaden temat nie jest  dla mnie za trudny. 

Kochani wyjątkowa wróżba tylko dla Was - Droga według kart Tarota. Jeśli nie wiesz jaki jest Twój następny krok  i co on Ci da, napisz do mnie.

Ślij sms WRL.827 Droga.imie 

Nie jesteś pewna czy dojdzie do spotkania, chcesz znać jego nastawienie przed randką, jego emocje podczas randki i chcesz wiedzieć jak on ją podsumował na chłodno po randce?

Ślij sms WRL.827 Randka. Wasze imiona 

Spotykasz się już z nim a nie wiesz czy to jest miłość, czy będzie parą?

Ślij sms WRL.827 Para. Twoje imie  i jego imie 

Długo już jesteś sam/a, nie wiesz czy znajdziesz miłość w tym roku, a jak go poznasz, albo masz już kogoś na oku, nie wiesz co zrobić by znajomość przetrwała, by go zainteresować sobą?

Ślij sms WRL.827 Miłość. swoje imie  ( jeśli tylko pytasz o miłość to w treści smsa wpisz pytanie czy znajdę miłość? )
 

Tarot to wspaniałe narzędzie, które nie tylko pozwala ujrzeć istotę problemu, ale także wskazuje na możliwe rozwiązania i ich konsekwencje, pomaga podjąć decyzję w chwili wahania. Specjalizuję się w doradzaniu w dziedzinach: miłość, rodzina, zdrowie, przyjaźń, pieniądze, kariera zawodowa i rozwój duchowy.
 

Od lat pomagam bardzo wielu ludziom, także tym najbliższym w odnalezieniu właściwej ścieżki, drogi zmierzającej ku spełnieniu. Moi najbliżsi wiedzą, że mogą zwrócić się do mnie, nawet z tym najmniejszym problemem. Moje karty najpierw ogólnie zarysują Twoją sytuację, bądź sprawę o którą pytasz, Twój stan psychiczny, ale potem Ja zadam Ci pytanie, czego oczekujesz?:

  • po tej miłości, partnerstwie, przyjaźni, relacji rodzinnej,
  • po tej pracy, karierze zawodowej, sytuacji finansowej,
  • po Twoim zdrowiu, stanie emocjonalnym,
  • lub zwyczajnie po przyszłości.

Po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi, moje karty Ci doradzą, wskażą co należy zrobić, by osiągnąć swój cel, zamiar, powiedzą, co należy rozważyć przed podjęciem decyzji, jakie są aspekty, negatywne czynniki, które ograniczają osiągniecie przez Ciebie celu, a jakie są obok Ciebie czynniki pozytywne sprzyjające sprawie o którą pytasz a potem zasugerują Ci jak mogą się potoczyć sprawy, jaki będzie przewidywany wynik działań, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, rad danych Ci przez moje karty, bądź jak potoczą się sprawy, jeśli nie zrobisz nic, poza czekaniem na to, co dalej przyniesie los. Często czujemy się zagubieni, a współczesny świat jest dla nas niesamowicie hałaśliwy, ze wszystkich stron atakują nas negatywne emocje, czujemy rozdrażnienie, zagrożenie, boimy się o naszą przyszłość, nie potrafimy znaleźć wyjścia z zawiłej sytuacji a Ja tu po drugiej stronie lustra jestem po to, by pomóc Ci odkryć Twoją przyszłość, która zaprowadzi Cię do szczęścia i spełnienia.

Jestem po to, żeby Ci pomóc, jestem Twoim doradcą i przyjacielem.
Zaufali mi inni, zaufaj mi i Ty. Pomogę Ci wprowadzić zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym.


Pamiętaj:) Tarot ani inne karty nie są wyrocznią, przedstawiają prognozę, możliwy wynik zdarzeń. Mamy wpływ na nasze życie a znając wcześniej możliwą prognozę wydarzeń możemy temu zapobiec albo podążać tą drogą. Tarot mówi o tym, jak człowiek realizuje się w sferze materialnej i duchowej, mówi o człowieku, jego charakterze, usposobieniu i zdolnościach.
Odpowiadam na pytania dotyczące wszystkich sfer życia, zajmuje się obszernie sztuką feng shui czyli aranżacją przestrzeni w celu poprawy jakości życia, znalezieniu miłości, posiadaniu dzieci czy pieniędzy. Posiadam szeroką wiedzę o prawie przyciągania.

Ważne:
Jeśli korzystasz z moich wróżb, tym samym  wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłączenie takich jak imię i data urodzenia podanych w formularzu mailowym lub innej formie kontaktu w celu wykonania umowy usługi.
W każdej chwili zgodę możesz odwołać  zażądać usunięcia swoich danych.
Twoje dane są chronione  tajemnicą. 
WRÓŻĘ TYLKO OSOBOM PEŁNOLETNIM. 
NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TWOJE ŻYCIE PO WYKORZYSTANIU WSKAZÓWEK Z TAROTA.

Z mocą anielskich pozdrowień Taricistka Bell 

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
jestem od 6.30 do 23.30
Wtorek
jestem od 6.30 do 23.30
Środa
jestem od 6.30 do 23.30
Czwartek
jestem od 6.30 do 23.30
Piątek
jestem od 6.30 do 24
Sobota
jestem od 8 do 24
Niedziela
jestem od 8 do 24