Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaAnnaBell
teraz niedostępny

Wróżka Anna Bell

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 133059

Średnia ocen: 4.8
(4256)
Ilość rozmów na chacie

(426)
Ilość rozmów przez email

(24331)
Ilość rozmów przez smschat

(480)
Ilość rozmów przez telefon

(3021)
Ilość rozmów przez 700

(24)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Tarot a ślub


Wróżka Anna Bell

To typowa usługa mailowa w którym opisuje bardzo obszernie na podstawie Kart Tarota i Kart Cygańskich Twój związek i jego przyszłość czyli dowiesz sie jak wygląda Wasza obecna sytuacja, co mówią o Was inne osoby. Karty wskażą co przemawia za Waszym ślubem, a jakie są argumenty przeciw. Dowiesz się kto chce z Was teraz ślubu a kto nie, i czy w przyszłości oboje będziecie chcieli tego ślubu. Dowiesz się jakie są przeszkody i co można zrobić, jak postąpić żeby doprowadzić do ślubu.

W mailu wystarczy podać Wasze imiona i daty ur, 

Dostaniesz też od mnie praktyczne porady stosowania białej magii. Dowiesz się dzięki nim, co możesz zrobić by poprawić relacje w związku.

 Pozdr. Wróżka Anne

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.