Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Waga 24.09 - 22.10

Waga 24.09 - 22.10

Finanse

Zodiakalne Wagi uwielbiają życie na wysokim poziomie. Mają dość wysoki standard życia, przez co ich wydatki są spore. Chcą dobrze zarabiać, dlatego gdy przeszukują oferty pracy, mniej skupiają się na samych zadaniach czy wymaganiach, a bardziej na tym, jaka pensja jest oferowana. Wagi potrafią być nieprzejednane i twardo negocjują warunki. Nie przyjmą żadnej oferty, kiedy nie będą czuły, że warunki finansowe odpowiadają ich potrzebom.

W sferze finansowej osoby urodzone pod znakiem Wagi są bardzo rozsądne. Mimo uwielbienia do kosztownych produktów i usług, nigdy nie dopuszczają do sytuacji, w której zrobią sobie dziurę w budżecie. Swoje wydatki planują tak, by opłacić swoje wszelkie zobowiązania, zainwestować w swoje przyjemności, ale i by zostawić parę groszy w ramach oszczędności.

Waga nie jest skłonna do podejmowania ryzykownych decyzji w kwestiach finansowych. Niechętnie więc inwestuje zarobione przez siebie pieniądze. Brakuje jej zaufania – nawet w czystej i uczciwej umowie, doszuka się czegoś, co wzbudzi jej wątpliwości. A, że nie jest osobą chciwą na wielkie zarobki, woli zrezygnować z szansy na potencjalny zysk, by uniknąć straty tego, który już posiada.

Znak zodiaku a...

Przyjaźń i uczucia

Przyjaźń i uczucia

Dar uwodzenia

Dar uwodzenia

Praca

Praca

Słabości

Słabości

Zdrowie

Zdrowie

Wróć do znaku zodiaku

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.