Data urodzenia

Rak 06.23 - 07.22

26.09 - 02.10

Przesłanie:
U zodiakalnych Raków karty na ten tydzień mówią o ekspresji artystycznej. Twoje talenty potrzebują teraz ekspresji twórczej. Twoje zmęczenie, nerwowość czy obawy są spowodowane tym, że blokujesz w swoje rozwój ukrytych zdolności. Jeśli tego nie uwolnisz, stany te mogą się jeszcze bardziej nasilać. Skup się w tym czasie na odkryciu tych talentów. Mogą być one związane z malowaniem, śpiewaniem, fotografowaniem, tańcem, pisaniem, czy innymi artystycznymi zajęciami. Posłuchaj siebie, odkryj swój talent i odblokuj swoją energię poprzez ekspresję artystyczną.

Uczucia:
Zodiakalne Raki, które są singlami, będą w tym tygodniu bardzo niezdecydowane. Uda Ci się co prawda otworzyć na nowe znajomości, a nawet je nawiązać, jednak nie będziesz w stanie określić się, czy i z kim chcesz rozwijać głębszą relację. Możesz rozbijać swoje skupienie na dwie konkretne osoby, jednak żadna z tych relacji nie sprawi, że poczujesz, że „to jest właśnie to”.
U osób urodzonych pod znakiem Raka, które tworzą relację partnerską, będzie to bardzo niestabilny tydzień. Karty wróżą huśtawkę emocjonalną pomiędzy Tobą, a Twoją drugą połową. Pojawiają się w Waszej relacji punkty zapalne, które będą doprowadzały do drobnych sprzeczek. Jednak pomimo że nie będą to poważne kłótnie, to wydarzać się będą z dużą częstotliwością.

Praca i finanse:
W pracy zodiakalne Raki będą w tym tygodniu bardzo skupione i zdystansowane. Nie będzie to czas, w którym będziesz pielęgnował dobre kontakty ze swoimi współpracownikami. Będziesz chciał w stu procentach skupić się na zadaniach, które masz do wykonania. I zdecydowanie lepiej będzie szła Ci praca indywidualna. We współpracy możesz czuć się sfrustrowany, ze względu na to, że nie wszystko wtedy będzie układało się w pełni tak, jak Ty sam to sobie zaplanowałeś.
Karty wróżą na ten tydzień dobrą sytuację finansową u zodiakalnych Raków. W tym momencie będziesz skupiony na pozyskiwaniu pieniędzy, a nie na ich wydawaniu. Będziesz w tym tygodniu zdecydowanie bardziej oszczędny, a Twoje wydatki będą doskonale zaplanowane.

Zdrowie i samopoczucie:
W zdrowiu karty nie zapowiadają poważniejszych problemów. Możesz oczekiwać na wyniki badań, które zrobiłeś jakiś czas temu. Jednak nie będą one w pełni jasne. Może zajść konieczność ich powtórzenia lub rozszerzenia, by specjalista mógł postawić trafną diagnozę.
W tym tygodniu Raki mogą utknąć w swoistym marazmie. Możesz miewać trudności ze złapaniem motywacji do działań. Sporo czaru zmarnotrawisz na myślenie, z którego nie wyciągniesz żadnych konkretnych wniosków.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.