Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Rak 23.06 - 22.07

Horoskop tygodniowy: rak - 25.09-01.10

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Raka mogą mieć problem ze stawianiem granic i asertywnością. Możesz zostać potraktowany przedmiotowo i wykorzystany. Brak swojego zdania doprowadzi do tego, że momentami sam nie będziesz wiedział kim jesteś i czego oczekujesz od życia.

 

Możesz mieć trudności w mówieniu „nie” wszystkiemu, co odciąga Cię od ważnych rzeczy. Strach przed odrzuceniem i obawa przed tym, jak zostaniesz odebrany, uniemożliwiają Ci bycie sobą. Karty sugerują, byś przewartościował swoje życie i na nowo poukładał w nim priorytety. Pamiętaj o sobie i swoich potrzebach.

 

Nie bój się jasno wyrażać swojego zdania, nawet jeśli różni się ono od zdania Twoich najbliższych. Weź odpowiedzialność za swoje życie i nie sugeruj się tym, co mówią inni. Pozwól sobie na bycie sobą i funkcjonowanie wedle swoich zasad. Zacznij od zmiany podejścia. Obserwuj siebie, gdy przekraczasz własne granice.

 

Zodiakalne Raki staną w tym tygodniu przed podjęciem trudnych decyzji. Do ostatniej chwili będziesz zwlekać i uciekać od odpowiedzialności.

 

Single doskonale się w tym tygodniu odnajdą. Będziesz randkować i poznawać nowych ludzi. Mimo, że nie będziesz nastawiony na stworzenie stabilnej relacji, stanie na Twojej drodze osoba, która zmieni Twoje podejście. Będziesz patrzeć na świat przez różowe okulary i z niecierpliwością oczekiwać kolejnego spotkania.

 

W finansach będziesz bardziej rozrzutny. Wydawanie pieniędzy przyjdzie Ci lekką ręką. Nie będziesz odmawiać sobie przyjemności. Część zarobionych pieniędzy przeznaczysz również na swój rozwój i zainwestujesz w szkolenia, które rozwiną Twoje kompetencje.

 

Jeśli chodzi o kwestie zawodowe, poczujesz się w tym tygodniu zauważony i doceniony. Twoja praca zostanie odpowiednio nagrodzona, możesz liczyć na premię uznaniową. Nie zwalniaj tempa i nie osiadaj na laurach. Wyczekuj kolejnych okazji do tego, by pokazać się z jak najlepszej strony. Karty ostrzegają, byś nie zatracił się w niezdrowej rywalizacji. Zachowaj umiar w dążeniu do celu i pamiętaj o swoich zasadach.

 

Pod kątem zdrowotnym powinieneś zwrócić uwagę na gospodarkę hormonalną. Nie próbuj sobie pomóc domowymi sposobami i zasięgnij opinii specjalisty. Działanie na własną rękę może jedynie pogorszyć Twoje wyniki i samopoczucie.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Rak a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.