Data urodzenia

Rak 06.23 - 07.22

16.05 - 22.05

W najbliższym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Raka będą ciężkie energetycznie, zarówno dla siebie, jak i swoich najbliższych. Całą swoją uwagę skupisz na marudzeniu i wymyślaniu wymówek. Nieświadomie sam sobie podcinasz skrzydła i zabierasz pozytywną energię, co ma idealne odzwierciedlenie w Twoim samopoczuciu. Postaraj się skupić na rzeczach dobrych, nie obarczaj innych swoim przytłaczającym podejściem do codzienności.

Miłość: W tym tygodniu karty nie wskazują, by w sferze uczuciowej miało dojść do diametralnych zmian. Dalej pozostaniesz zamknięty na nowe relacje, co może Ci zacząć doskwierać.

Praca: Najbliższy tydzień dla zodiakalnych Raków będzie ciężki w sferze zawodowej. Możesz zostać o coś niesłusznie oskarżony przez współpracownika, co będzie wymagało wytłumaczenia przed szefem.

Finanse: W tym tygodniu będziesz mieć szczególne szczęście jeśli chodzi o znajdywanie pieniędzy. Może nie będą to duże sumy, ale potraktuj to jako uśmiech od losu.

Zdrowie: W najbliższym tygodniu możesz cierpieć na bezsenność. Postaraj się znaleźć krótką chwilę w ciągu dnia na wyciszenie i oczyszczenie z negatywnych emocji.

Rada: Postaraj się podejść do siebie z większym zrozumieniem i wyzbądź się słów krytyki na swój temat. To działania, która utrudniają Ci codzienne życie i warto krok po kroku z nimi walczyć.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Może Cię też zainteresować

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.