Iwona

Iwona

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
58 Rozmów na chat
122 Zrelizowanych e-maili
6805 Odpowiedzi na SMS
194 Rozmów przez telefon
591 Rozmów przez 708
10 Lat na portalu
Ostatnio
online
40934 Wyświetleń profilu
Iwona

Bardzo mi miło, że jesteś na moim profilu. Nazywam się Iwona. Jestem w stanie pomóc w sferze zawodowej, biznesowej, materialnej oraz uczuciowej. Zajmuję się też oczyszczeniem energetycznym.

Jeśli jesteś na zakręcie, możesz śmiało do mnie pisać lub telefonować. Jako wróżka na pewno pomogę Ci w problemach, znajdziemy wspólnie odpowiednie rozwiązanie. Wróżbiarstwo i chęć niesienia pomocy innym jest moją wielką pasją. Wróżbiarstwem z kart tarota zajmuję się już od 20 lat w tym czasie skończyłam wiele kursów i szkoleń, ale też bardzo rozwinęłam swoją intuicję która pomaga w znalezieniu dobrego rozwiązania na różne problemy życiowe.

Jestem też mistrzynią Reiki i znam metodę emocjonalnej wolności EFT-Tapping.

Zapraszam na konsultacje wszystkich, którzy chcą pozbyć się wszelkich smutków i zmartwień. Wierzę, że z każdej sytuacji jest wyjście. Trzeba tylko go poszukać, spojrzeć z dystansu na sytuację. Dlatego tu jestem i służę swoją pomocą.

Nikogo nie oceniam, mogę tylko pomóc wskazać odpowiednią drogę.

Pisząc do mnie proszę o podanie imienia oraz daty urodzenia swojej i osoby o którą pytacie pomoże mi to dokonać dokładniejszej analizy kart.

 

Korzystają z moich usług, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak imię ,data urodzenia czy zdjęcie ktore są chronione i wykorzystane tylko i wyłącznie w celu wykonania danej usługi .W Każdej chwili moŻesz poprosić o usunięcie twoich danych osobowych.

 

Nie biorę odpowiedzialności za Twoje życie po tym jak wykorzystasz informacje i wskazówki uzyskane z porad ezoterycznych.

Pozdrawiam serdecznie Iwona

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Finanse, Wsparcie duchowe, Biznes i kariera, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy

Metody: Tarot, Oczyszczanie, Astrologia, Wahadełko

Styl porady: łagodnie i spokojnie

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
zawsze
Wtorek
jak jestem
Środa
zalogowana
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.