Heart_4
WrozkaMalwina

Wróżka Malwina

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 23573

Średnia ocen: 5

0 Rozmów na chat
121 Zrelizowanych e-maili
3858 Odpowiedzi na SMS
418 Rozmów przez telefon
346 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Wróżka Malwina

POLSKI 
Wróżka Malwina

Witajcie

Mam na imię Malwina. Ezoteryką zajmuję się od 2012 roku i od razu stała się moją pasją. Los obdarował mnie mistrzowskimi liczbami 11 oraz 33. Dzięki nim odnalazłam w ezoteryce swoje powołanie. Pracuję na różnych kartach, m.in.:

    Tarot Waite'a
    Runy Voenix
    Karty Lenormand
    Karty Cygańskie
    Tarot Smoków - Tarot Karmy
    Karty Anielskie

Oprócz kart Tarota zajmuję się również szeroką numerologią - numerologią partnerską, biznesową ( dobór pracowników oraz ich ocena przydatności/zaangażowania w firmie, porównanie słabych / mocnych stron ) oraz tworzę portrety numerologiczne.

Chcę pomóc Tobie i wskazać rozwiązanie problemu, ale także jego przyczynę. Osoby którym pomogłam cenią mnie za trafność, szczegółowość oraz szczerość w swoich wróżbach. Nie opowiadam bajek, tylko przedstawiam dokładnie to, co pokazują mi karty. A nie zawsze jest to coś, co chce się usłyszeć. Mimo to, osoby wracają do mnie i polecają innym.

 

Wykonuję również świece rytualne z naturalnego wosku z dodatkiem olejków, które wzmacniają daną intencję. Szczegły znajdziesz w zakładce Usługi Specjalne lud poprzez zapytanie email.

 

Na wróżbę przez callback można się umówić na inne godziny czy też inny dzień. Napisz krótką wiadomość i umówimy dogodny termin.

 

Na SMS oraz email odpowiadam zawsze w najkrótszym możliwym czasie, jeśli tylko jestem zalogowana. Możecie też śmiało pisać, gdy nie jestem na koncie - na wszystkie pytania odpowiem, gdy znowu będę dostępna.

 

*********************************************************************************************************************************************

 

Proszę także podawać imię oraz datę urodzenia osoby lub osób, których pytanie dotyczy.

Zachęcam również do podzielenia się z opinią i wystawienia komentarza po uzyskaniu porady. Bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy.

 

********************************************************************************************************************************************

Grafik:

Poniedziałek
Staram
Wtorek
Się
Środa
Być
Czwartek
Jak
Piątek
Najczęściej
Sobota
Pozdrawiam
Niedziela
Serdecznie :)

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Runy, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop numerologiczny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.