NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Wróżka Malwina

Wróżka Malwina

teraz niedostępny
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Finanse, Kariera i praca, Twoja przyszłość, Rodzina i przyjaciele, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Numerologia, Runy, Karty lenormand, Karty cygańskie, Karty anielskie, Wahadełko, Karty klasyczne

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
6229 Ilość
porad
Ostatnio
online
6 Lat na
portalu
31031 Wyświetleń
profilu

Witaj,

W mojej pracy zawsze kładę nacisk na precyzję i dostarczam uczciwych odpowiedzi. Jestem głęboko przekonana, że uczciwość przynosi najwięcej korzyści w długofalowej perspektywie. Połączenie kart Tarota z numerologią jest kluczem do osiągania wyjątkowych rezultatów w rozwiązywaniu trudności oraz wskazywaniu ścieżek do ich rozwiązania.

Nierzadko podczas rozmów słyszę pytania: "Skąd Pani to wie?" lub "Tak, to prawda". Ezoteryka stała się moją pasją i codziennością, co umożliwia mi łatwe wyczuwanie energii otaczającego świata. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie wprowadzimy do Twojego życia odrobinę magii, dzięki której odmienisz swoje codzienne życie.

Pracuję z różnymi rodzajami kart, m.in.:

  • Tarot Waite'a
  • Runy Voenix
  • Karty Lenormand
  • Karty Cygańskie
  • Tarot Smoków - Tarot Karmy
  • Karty Anielskie

Oferuję również wykonanie świec rytualnych z naturalnego wosku, z dodatkiem olejków wzmacniających określoną intencję. Szczegóły znajdziesz w zakładce "Usługi Specjalne" lub poprzez zapytanie e-mailem.

Na wróżby telefoniczne można się umówić na inne godziny lub w inny dzień. Wystarczy wysłać krótką wiadomość, a dogodny termin zostanie ustalony.

Odpowiadam zawsze na SMS-y oraz e-maile w możliwie najkrótszym czasie, o ile jestem zalogowana. Możecie śmiało pisać, nawet gdy nie jestem dostępna online - na wszystkie pytania odpowiem, gdy znów będę dostępna.

Proszę podawać również imię oraz datę urodzenia osoby lub osób, które dotyczy pytanie.

Zachęcam również do podzielenia się opinią i wystawienia komentarza po uzyskaniu porady. To mnie bardzo motywuje do dalszej pracy.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Staram
Wtorek
Się
Środa
Być
Czwartek
Jak
Piątek
Najczęściej
Sobota
Pozdrawiam
Niedziela
Serdecznie :)

Opinie klientów (76)

loading
1 z 9
1 2 3 4 5