Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Rak 23.06 - 22.07

Rak 23.06 - 22.07

ROK 2023

Ogólna prognoza zawodowa: zapowiada się kompilacja sytuacji zawodowej i trudności, które mogą pojawić się w pracy. U wielu osób pojawią się problemy z finansami, na które warto się przygotować. Bardzo możliwe, część osób straci pracę, lub otrzyma utrzyma informację o wypowiedzeniu umowy. Jeśli natomiast planujesz zmianę miejsca zatrudnienia, koniecznie upewnij się, że jest to pewne stanowisko, zanim podejmiesz decyzję o rezygnacji z obecnej pracy. Może się okazać, że odchodząc w ciemno, napotkasz przedłużające się problemy ze znalezieniem nowej posady, która zapewni spokojne życie Tobie i bliskim. Rodzina i grono najbliższych współpracowników wykażą się zrozumieniem i wsparciem. Ty jednak będziesz robić wszystko, by mimo trudniejszych momentów nikt nie odczuł braków. Pamiętaj jednak o sobie, ponieważ dźwigając na sobie cały ciężar łatwo osłabisz swoją odporność psychiczną i emocjonalną.
Wolne zawody i osoby na kierowniczych stanowiskach: jeśli pracujesz w stabilnym miejscu, nie planuj zmian, ale trzymaj się tego, co masz pewnego. Z dużym prawdopodobieństwem doświadczysz uczucia wykluczenia, lub pewnej formy degradacji swojej pozycji zawodowej a nawet społecznej, jeśli wpłynie ona na poziom Twoich finansów. Nie angażuj się w podejrzane układy.


I kwartał: rok rozpoczyna się dobrze i wiele z Was zobaczy możliwość na odnalezienie swojego miejsca w sferze zawodowej, realizację czegoś, co przyniesie spełnienie na polu zawodowym, osobisty rozwój. To kusząca perspektywa, która może zaowocować dużym sukcesem, pod jednym tylko warunkiem – że wszystko co robisz i czego się podejmujesz oparte zostanie na jasnych zasadach i precyzyjnie spisanych umowach.


II kwartał: najwięcej uwagi poświęcać będziesz analizowaniu stanu majątkowego i możliwości finansowej Twoich i Twojej rodziny. W przekonaniu, że nie jest to jeszcze moment, w którym czujesz stabilizację, jaka może wynikać z pełni bezpieczeństwa, podejmiesz działania, by swoją sytuację materialną utwierdzić. Efektem może być stała praca, stabilizacja pod względem zawodowym i pomnażanie majątku. Możesz doświadczać lęku o utratę pieniędzy.


III kwartał uważaj na przeciążenie pracą, ponieważ grożą Ci wyczerpanie, a nawet wypalenie zawodowe. zbyt duża odpowiedzialność, brak czasu na odpoczynek po pracy odbijają się na zdrowiu.
Może okazać się, że mimo ciężkiej pracy nie uzyskujesz pożądanych rezultatów. Mogą pojawić się kłopoty z terminową realizacją zleceń. Uważaj, by nie podjąć zobowiązania zbyt trudnego do zrealizowania. Zbyt duża odpowiedzialność i brak pomocy mogą być przyczyną niepowodzeń.


IV kwartał: przygotuj się na straty. Mniejsze lub większe, głównie w kwestiach finansowych i niepowodzenie w interesach. Mogą pojawić się z zmiany w firmie, w środowisku pracy, które będą dla Ciebie źródłem mocnych przeżyć i stresu. Jeśli poniesiesz porażkę nie rozpamiętuj jej, ale staraj jak najszybciej otrząsnąć i uczyć na błędach.


Ważne miejsca zdarzeń: zatłoczone miejsca, przystanki przesiadkowe, dworce, centra i miejsca zgromadzeń ludzi.


Talizman energetyczny: jadeit. To przede wszystkim kamień przynoszący spokój a więc jego energia mocno relaksuje. Przynosi powodzenie w interesach i transakcjach, ponieważ sprzyja energii inteligencji, którą zaprzęgamy do planowania i strategii. Pomaga odnaleźć najlepszą możliwą dla nas drogę i znaleźć w sobie siłę do jej przebycia. Pozwala też niezbędnej siły zaczerpnąć, a także zrównoważyć jej niedobory poprzez dobre przygotowanie i wzmocnienie naszych najlepszych stron. Jadeit dobrze przygotowuje nas do drogi, do zadań i uspokaja w trakcie realizacji planu. Dlatego już w starożytnych Chinach był kamieniem towarzyszącym kupcom na niebezpiecznych szlakach lądowych, do przebycia których musieli się przygotować, a w trakcie drogi podołać wszystkiemu co ich spotyka i jechać dalej, w oczekiwaniu dobrego losu, zysku i dobrej fortuny. Sprzyja pomnażaniu majątku. Jadeit daje czystą dobrą energię pewność siebie i pogodne myśli. Wspiera nas w sytuacjach trudnych i kryzysowych, dodaje błyskotliwości w działaniu, uruchamia spryt i zdolność do przetrwania porażek.
W sferze finansowej kamień ten wspiera dobre transakcje, celowe podróże i wszystko to co robimy dla osiągnięcia stabilności. To świetna energia wspierająca osoby indywidualistyczne i samodzielne, które dla realizacji celów wchodzą w działania zespołowe, również w funkcji kierowniczej. Jeśli Twój związek, potrzebują zrównoważenia, a następnie pogłębienia uczuć, jadeit będzie dobrą energetyczną podporą dla takiej relacji. Bez wybuchów, bez egzaltacji, ale spokojnie i pewnie neutralizuje napięcia i wprowadzając przyjazną, radosną aurę, w której żyjemy, pracujemy i rozmawiamy w poczuciu zadowolenia z osiągniętej stabilności, której nie chcemy burzyć i tak tworzymy bezpieczną, spokojną przestrzeń dla rozwoju dla siebie i najbliższych. Jego energia sprzyja stabilizacji, wyciszeniu i celowemu działaniu. Dlatego jest dobrym kamieniem dla wszystkich osób działających w grupie, pomaga osiągnąć poczucia stabilnych relacji, na których można polegać, takie relacje tworzyć i takie relacje dawać. Jego energia reguluje pracę serca, poprawia jakość snu, pomaga wyjść ze stanów depresji, a także sprzyja wszelkim terapiom, rehabilitacjom i rekonwalescencjom, również po załamaniach nerwowych.

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.