Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Miron

Miron

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Finanse, Kariera i praca, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy, Rodzina i przyjaciele

Metody : Tarot, Rytuały, Jasnowidzenie, Oczyszczanie, Czytanie ze zdjęcia, Astrologia, Runy, Numerologia, Karty wyrocznie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
2673 Ilość
porad
Ostatnio
online
4 Miesięcy
na portalu
8096 Wyświetleń
profilu

Jestem Dzieckiem Indygo. Od kiedy pamiętam miałem dostęp do innych wymiarów. Widzę nie tylko oczami. Posiadam szósty zmysł dzięki któremu zarysowują mi się przyszłe wydarzenia. Mogę zobaczyć dla Ciebie właściwą drogę ku miłości, zdrowiu i bogactwie.

Wszystko zapisane jest na odpowiednich pasmach energetycznych z których potrafię czytać jak muzyk z nut. Pochodzę z rodziny magów. Moja babcia była wspaniałą tarocistką i medium. To ona jako pierwsza zauważyła, że uda mi się zintegrować jungowski cień i wchłonąć czarne ziarno. Zrozumienie idei archetypów w wieku nastoletnim pozwoliło mi osiągnąć mistrzostwo w stawianiu kart Tarota.

Za pomocą swojej talii kart i pomniejszych rytuałów potrafię odblokować kanały energetyczne, co sprawi, że Twoje życie zamieni się w pasmo sukcesów. Interesuje się również współczesną magią finansową i pracą z liczbami. Przyciągam dla podopiecznych odpowiednie szczęście do liczb, co sprawia, że przestają martwić się o swoją przyszłość.

Jeśli masz problemy w miłości, to znaczy, że czas na usunięcie czarnego ziarna. Czarne ziarno może doprowadzić Cię do zgryzoty i upadku. Jeśli je usuniesz Twoje życie uczuciowe rozkwitnie jak piękny kwiat. Doprowadzę dla Ciebie do synchroniczności, co pozwoli na pojawienie się w Twoim życiu odpowiedniej osoby.

Magia, to działanie! Rzeczywistość jest plastyczna. Ciągle w ruchu. Możesz zmienić swoje położenie na każdej płaszczyźnie. Nie pozwól otaczać się energią o niższej wibracji. Jeśli chcesz mogę po kontakcie z Tobą pomóc Ci nauczyć się korzystać z energii o wyższej wibracji. To klucz do wszystkiego.

Żyjąc w tym wymiarze narażeni jesteśmy na ataki tak zwanych pasożytów umysłu. Taki pasożyt może pojawić się w Twoim życiu pod postacią matki, ojca, czy nawet partnera. Pomogę Ci uwolnić relację od złodziei energii, żeby w Twoim życiu zapanowała miłość i dobrobyt.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
9 – 21
Wtorek
9 – 21
Środa
9 – 21
Czwartek
9 – 21
Piątek
9 – 21
Sobota
9 – 21
Niedziela
10 – 15

Opinie klientów (18)

loading
1 z 2
1 2
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.