NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Miron

Miron

teraz dostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Finanse, Kariera i praca, Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy, Rodzina i przyjaciele

Metody : Tarot, Rytuały, Jasnowidzenie, Oczyszczanie, Czytanie ze zdjęcia, Astrologia, Runy, Numerologia, Karty wyrocznie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
9269 Ilość
porad
Ostatnio
online
1 Lat na
portalu
22023 Wyświetleń
profilu

Jestem Dzieckiem Indygo. Od kiedy pamiętam miałem dostęp do innych wymiarów. Widzę nie tylko oczami. Posiadam szósty zmysł dzięki któremu zarysowują mi się przyszłe wydarzenia. Mogę zobaczyć dla Ciebie właściwą drogę ku miłości, zdrowiu i bogactwie.

Wszystko zapisane jest na odpowiednich pasmach energetycznych z których potrafię czytać jak muzyk z nut. Pochodzę z rodziny magów. Moja babcia była wspaniałą tarocistką i medium. To ona jako pierwsza zauważyła, że uda mi się zintegrować jungowski cień i wchłonąć czarne ziarno. Zrozumienie idei archetypów w wieku nastoletnim pozwoliło mi osiągnąć mistrzostwo w stawianiu kart Tarota.

Jeśli masz problemy w miłości, to znaczy, że czas na usunięcie czarnego ziarna. Czarne ziarno może doprowadzić Cię do zgryzoty i upadku. Jeśli je usuniesz Twoje życie uczuciowe rozkwitnie jak piękny kwiat. Doprowadzę dla Ciebie do synchroniczności, co pozwoli na pojawienie się w Twoim życiu odpowiedniej osoby.

Za pomocą swojej talii kart i pomniejszych rytuałów potrafię odblokować kanały energetyczne, co sprawi, że Twoje życie zamieni się w pasmo sukcesów. Interesuje się również współczesną magią finansową i pracą z liczbami. Przyciągam dla podopiecznych odpowiednie szczęście do liczb, co sprawia, że przestają martwić się o swoją przyszłość.

Żyjąc w tym wymiarze narażeni jesteśmy na ataki tak zwanych pasożytów umysłu. Taki pasożyt może pojawić się w Twoim życiu pod postacią matki, ojca, czy nawet partnera. Pomogę Ci uwolnić relację od złodziei energii, żeby w Twoim życiu zapanowała miłość i dobrobyt.

Magia, to działanie! Rzeczywistość jest plastyczna. Ciągle w ruchu. Możesz zmienić swoje położenie na każdej płaszczyźnie. Nie pozwól otaczać się energią o niższej wibracji. Skontaktuj się ze mną i nie zwlekaj, bo wiem, że czeka na Ciebie wspaniała miłość i chce pomóc Ci ją dostrzec.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
9 – 21
Wtorek
9 – 21
Środa
9 – 21
Czwartek
9 – 21
Piątek
9 – 21
Sobota
9 – 21
Niedziela
10 – 15

Opinie klientów (38)

loading
1 z 5
1 2 3 4 5