Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Miron

Miron

teraz dostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Finanse, Kariera i praca, Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy, Rodzina i przyjaciele

Metody : Tarot, Rytuały, Jasnowidzenie, Oczyszczanie, Czytanie ze zdjęcia, Astrologia, Runy, Numerologia, Karty wyrocznie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
9269 Ilość
porad
Ostatnio
online
1 Lat na
portalu
22027 Wyświetleń
profilu

Rytuał Bliźniaczych Płomieni

Rytuał Bliźniaczych Płomieni to tajemnicza ceremonia, która ma na celu otworzyć serca na głębokie i trwałe uczucie. Przeznaczony dla tych, którzy poszukują swojej drugiej połówki, rytuał ten pomaga wyciągnąć ręce ku sile wszechświata i przyciągnąć miłość, która jest przeznaczona.

Podczas tej duchowej ceremonii, przy blasku świec i w otoczeniu kwiatów, symbolizujących miłość i piękno, zanurzam się w medytacji, aby przywołać energię przeznaczenia. Oddychając powoli, uczę się słuchać głosów Waszych serc, które prowadzę przez labirynty uczuć.

Następnie, w ciszy i skupieniu, wypisuję na papierze Twoje najgłębsze pragnienia i uczucia. Ta spowiedź serca otwiera drzwi do duchowej przestrzeni, w której uczucia mogą swobodnie krążyć. Wprowadzenie intencji i uczuć do rytuału wzmacnia wibracje przyciągające miłość.

Kiedy kończę swoje listy, czytam je na głos, wysyłając Twoje pragnienie miłości w przestrzeń wszechświata. W odpowiedzi, kosmiczne siły zawiązują te myśli i uczucia, tworząc magiczną sieć, która połączy dwa serca w jedno.

Rytuał Bliźniaczych Płomieni kończy się symbolicznym aktem spalenia listów. Dym unoszący się ku niebu przenosi miłość, pragnienia i uczucia podopiecznych wprost w serca ich przyszłych bliźniaczych dusz.

Realizacja: usługa e-mail

Cena: 250 zł