Perełka

Perełka

teraz dostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
1463 Rozmów na chat
915 Zrelizowanych e-maili
13889 Odpowiedzi na SMS
5108 Rozmów przez telefon
2952 Rozmów przez 708
5 Lat na portalu
Ostatnio
online
108736 Wyświetleń profilu
Perełka

Witam Was serdecznie :) mam na imię Renata, jestem zodiakalnym Skorpionem i od kilku lat zajmuję się szeroko pojętą ezoteryką. Czytam rozkłady kart Tarota oraz Kart Anielskich, Run oraz Oracle, które umożliwiają mi wgląd w Wasze sprawy miłosne, partnerskie oraz zawodowo-finansowe. Płynące z nich informacje przekazuję w sposób, który umożliwi ukazanie Wam, co Los może przynieść w przyszłości. Jeżeli znalazłeś się na rozdrożu, postaram się znaleźć i ukazać Ci właściwą drogę. Być może wspólnie znajdziemy rozwiązanie sytuacji, która aktualnie wydaje się bez wyjścia.Zapraszam do kontaktu oraz lektury opracowywanych przeze mnie publikacji - prognoz i horoskopów.

Zanim zwrócisz się do mnie z prośbą informuję, że jestem osobą bezpośrednią i nie owijam w bawełnę, a Tarot to nie wyrocznia i nie zegarek- to drogowskaz, a Ty kreujesz własne życie. Proszę o zadawanie mi jasnych i konkretnych pytań wtedy karty udzielają szczegółowej odpowiedzi, ponadto proszę dobrze się zastanowić czy jesteście Państwo gotowi przyjąć odpowiedź na zadane pytanie (nie zawsze może być zgodna z Waszym oczekiwaniem i przekonaniem), Mieć na uwadze, że potrzebuję czasu na zapisanie niezbędnych danych, potasowanie kart, interpretację i jej przekazanie (napisanie). Proszę o niepowielanie pytań, niepodawanie fałszywych danych, nie robienie sobie żartów, lub „testowanie". Nie wróżę kobietom w ciąży oraz osobom niepełnoletnim, a także chorym psychicznie lub pod wpływem środków zmieniających świadomość. Proszę też, aby zrezygnowały z kontaktów ze mną osoby wrogo nastawione do osób wróżących, traktujące je jak oszustów, osoby sfrustrowane i chcące wylać swój żal oraz odreagować  z powodu własnych porażek. Zastrzegam sobie prawo do odmowy odpowiedzi ze względów etycznych. Pomimo tego, iż pobieram wynagrodzenie za usługę nie pozwolę traktować się w sposób lekceważacy i poniżający oraz agrsywny. Nie godzę się na obraźliwe, bezpodstawne i bezprawne traktowanie, hejtowanie, ocenianie sprzeczne ze stanem faktycznym (bez podstaw merytorycznych), poniżanie oraz naruszanie moich dóbr osobistych zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa.

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Runy, Tarot, Karty Anielskie, Horoskop tygodniowy, Horoskop miłosny, Horoskop dzienny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy miłosny

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
kiedy jestem zalogowana
Wtorek
kiedy jestem zalogowana
Środa
kiedy jestem zalogowana
Czwartek
kiedy jestem zalogowana
Piątek
kiedy jestem zalogowana
Sobota
kiedy jestem zalogowana
Niedziela
kiedy jestem zalogowana

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.