NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Delfina

Delfina

teraz niedostępny
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Wsparcie duchowe, Rodzina i przyjaciele, Rozstania i rozwody

Metody : Tarot, Karty anielskie

Styl porady : Łagodnie i spokojnie

STATYSTYKI
1401 Ilość
porad
Ostatnio
online
7 Miesięcy na
portalu
5485 Wyświetleń
profilu

Moje wyjątkowe imię doskonale oddaje moją osobowość. Jestem kobietą pełną empatii, wrażliwości i jednocześnie osobą, która zgłębiła tajniki życia. Współczesny rytm życia oraz jego dynamiczny charakter sprawiają, że coraz częściej mierzymy się z różnorodnymi problemami, które stają się destrukcyjne dla naszego codziennego funkcjonowania.

W obliczu współczesnego świata stawiane są przed nami wymagania, którym nie zawsze jesteśmy w stanie sprostać, otrzymując w zamian jedynie substytuty, co generuje uczucie pustki życiowej.

Bez względu na to, czy to utrata bliskiej osoby, trudności w znalezieniu satysfakcjonującej pracy czy wybór właściwej ścieżki życiowej...

 

Zapraszam Cię serdecznie do mojego magicznego świata. Zdolność posługiwania się Tarotem oraz Kartami Anielskimi została mi przekazana przez moją ciocię, a sztukę interpretacji snów i znaków opanowałam w miarę upływu czasu. Przewidywanie przyszłości, szukanie odpowiedzi na trudne pytania oraz wsłuchiwanie się w Anielskie przesłania mogą Ci pomóc odnaleźć odpowiednie rozwiązania.

 

Nie przechodzę obojętnie obok ludzkich trosk i problemów.

Skorzystaj z mojej pomocy i odkryj swoją drogę.

Pomogę wniknąć w sprawy, które właśnie dzieją się w Twoim życiu.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Wtorek
Środa
10-22
Czwartek
10-22
Piątek
Sobota
10-22
Niedziela
10-22

Opinie klientów (12)

loading
1 z 2
1 2