Znajdź odpowiedzi na swoje pytania w największym serwisie ezoterycznym w Polsce!

Najnowsze artykuły

To i owo o aurze

Według jednego ze słowników aura to pole energii elektromagnetycznej, które otacza wszystkie formy życia. Jasnowidzący postrzegają aurę tak jak...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop astrologiczny finanse, biznes i praca 26.09 - 02.10.2022

Od 23 września rządy na Niebie sprawuje piękna i wyniosła Waga, będąca pod wpływem planety Wenus. Symbolizuje ona cechy żeńskie, wrażliwość, emocje, zdolność...

CZYTAJ DALEJ >

Prognoza weekendowa 24.09 - 25.09.2022

Energia nadchodzącego weekendu zapewni Wam bezpieczeństwo i miłość. Pozwoli Wam poczuć się zaopiekowanymi przez Siły Wyższe. Przyniesie same pozytywne...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop astrologiczny praca i finanse 19.09 - 25.09.2022

Nowy tydzień września to krótsze dni i dłuższe noce. To jesienne zrównanie dnia z nocą.... Równonoc występuje gdy centrum tarczy...

CZYTAJ DALEJ >

Prognoza weekendowa 17.09 - 18.09.2022

Aura bieżącego weekendu, będzie prawdziwym wsparciem dla humanistów, literatów, poetów, myślicieli. Mocno zasilać będzie współpracę...

CZYTAJ DALEJ >

Roślinne antybiotyki

Drobnoustroje występują wszędzie i układ immunologiczny wciąż musi je zwalczać. Gdy zarazki są silniejsze człowiek musi zmierzyć się z infekcją. Wtedy zwykle...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop astrologiczny biznes i kariera 12.09 - 18.09.2022

Połowa września to czas intensywnych zmian w Kosmosie i przyrodzie. Piękna złota jesień zaczyna błyszczeć złotym blaskiem. W Polsce nazwa wrzesień pochodzi od...

CZYTAJ DALEJ >

Prognoza weekendowa 10.09 - 11.09.2022

Energia tego weekendu obdarzy Was ona niezwykłą odwagą oraz siłą i ogromną energią, która pomoże Wam pokonać pojawiające się przeszkody. Nikt też nie...

CZYTAJ DALEJ >

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.

NAJNOWSZE OPINIE O EKSPERTACH

Paweł Therion
5_star
(2022-09-28 00:32:09)

Nie wiem na ile to moja potrzeba, a na ile profesjonalizm wróżbity, ale na pewno poczułam...

Nie wiem na ile to moja potrzeba, a na ile profesjonalizm wróżbity, ale na pewno poczułam się lepiej. Pewniej. Nikt nie chce słyszeć złych informacji. Ja dostałam tę optymistyczną i będę się tego trzymała. Psycholog też nie zmieni naszego życia ale może ukierunkować i dać więcej wiary i pewności siebie. Dostałam to od p. Pawła i postaram się uwierzyć, po to żeby zmienić swoje życie. Kiedyś, gdzieś przeczytałam, że wróżby potrafią pokierować nami.Czy w nie wierzymy czy nie. I te dobre i te złe. Słysząc fatalistyczne opowieści o naszym przyszłym życiu, potrafimy zepsuć najlepszy związek, biznes czy przyjaźnie. Nie dlatego, że gwiazdy tak pokazały ale dlatego, że kurczowo trzymamy się przepowiedni. Dobry doradca (wróżbita), nigdy nie powie nam złych rzeczy. I dobrze. Każdy chce widzieć przyszłość jasną i cudowną. I dziękuję Panie Pawle, pomimo mojego sceptycyzmu. A jak spełni się to co zostało napisane, odezwę się z radością. Pozdrawiam Pana, a innych zachęcam do kontaktu z Panem Pawłem :)

Iwona(ano)
5_star
(2022-09-27 20:21:02)

Pani Iwonko, wszystko się sprawdziło nawet godzina bo po 21 się odezwał, przyjechał...

Pani Iwonko, wszystko się sprawdziło nawet godzina bo po 21 się odezwał, przyjechał poinformował że będzie z małym poślizgiem, jest Pani mistrzynią. Dziękuję za wszystko. Pozdrawiam Paulina Muszę to napisać Pani Iwonka jest rewelacyjna, wszystko mi się sprawdziło oby cala reszta też.

Odpowiedź eksperta: Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

Solanż
5_star
(2022-09-27 19:20:01)

Zawsze cieszę się z każdej minuty rozmowy z Panią Solanż ♥️

Zawsze cieszę się z każdej minuty rozmowy z Panią Solanż ♥️

Igor Alexander
5_star
(2022-09-27 16:42:02)

Dziękuje za rozmowę w ten szczególny dla mnie dzień. Dziękuje za piękne życzenia...

Dziękuje za rozmowę w ten szczególny dla mnie dzień. Dziękuje za piękne życzenia urodzinowe. Bardzo wzruszające. Bardzo prawdziwe od serca.

Tarocista Leszek
5_star
(2022-09-26 18:07:39)

Z wrozb pana Leszka korzystalam kilka razy. Zawsze trafny opis sytuacji obecnej i bardzo...

Z wrozb pana Leszka korzystalam kilka razy. Zawsze trafny opis sytuacji obecnej i bardzo wysoka sprawdzalnosc. Rzeczy ktore Pan przepowiedzial kilka miesiecy temu sprawdzily sie, nawet podany czas. Dziekuje bardzo.

Odpowiedź eksperta: Serdecznie dziękuję i życzę pomyślności.

Mepset
5_star
(2022-09-26 12:51:23)

Bardzo mądry doradca. zwrócił mi uwage na rzeczy, których nie widzialam i dokładnie...

Bardzo mądry doradca. zwrócił mi uwage na rzeczy, których nie widzialam i dokładnie wytłumaczył. Na pewno jeszcze wróce po poradę.

Maryla Krzemieniec
5_star
(2022-09-25 23:03:35)

Wyjątkowa, szlachetna, mądra kobieta. Bardzo dziękuję za kolejne spotkanie i nieocenioną...

Wyjątkowa, szlachetna, mądra kobieta. Bardzo dziękuję za kolejne spotkanie i nieocenioną pomoc.

Wróżbita Mateusz Algiz
5_star
(2022-09-25 15:59:41)

Oczywiście że 5 to nawet za mało,Pan Mateusz ma ogromny dar,wiele razy sprawdzał dla mnie...

Oczywiście że 5 to nawet za mało,Pan Mateusz ma ogromny dar,wiele razy sprawdzał dla mnie różne aspekty życia,muszę stwierdzić że bezbłędnie,bardzo trafne informacje, dziękuję zawsze będę wracać

Lilii Auri
5_star
(2022-09-24 19:16:01)

Zostanę tu na zawsze. Pomijając kwestię że sprawdzalność prognoz jest w 100 %, to...

Zostanę tu na zawsze. Pomijając kwestię że sprawdzalność prognoz jest w 100 %, to niesamowicie dobry i ciepły człowiek. Myślałam że tacy ludzie już nie istnieją w dzisiejszym świecie. Pani Lili swoją osobą udowadnia za każdym razem,jak bardzo się myliłam. Dziękuję za to że Pani jest.

Vatel
5_star
(2022-09-24 18:11:05)

Jest Pan cudownym człowiekiem, dziękuję za pomoc, zobaczył Pan to czego nikt inny nie...

Jest Pan cudownym człowiekiem, dziękuję za pomoc, zobaczył Pan to czego nikt inny nie dostrzegł. Dziękuję z całego serca.

Sandi
5_star
(2022-09-23 22:57:27)

Bardzo dziękuję za dzisiejszą rozmowę, wiem i wierzę, że ma Pan 100% racji. Tak zawsze...

Bardzo dziękuję za dzisiejszą rozmowę, wiem i wierzę, że ma Pan 100% racji. Tak zawsze działo się w przeszłości. Jest Pan doskonałym psychologiem i doradcą. Dziękuję za pomoc i wsparcie.

Wróżka Tola
5_star
(2022-09-22 16:19:43)

Sporo napisane, będzie do zweryfikowania w grudniu. Realny odczyt sytuacji. Pani mi...

Sporo napisane, będzie do zweryfikowania w grudniu. Realny odczyt sytuacji. Pani mi podpasowała także polecam.

Znajdz swoją kategorię

Biznes i praca

Szukasz drogowskazu, aby obrać właściwy kierunek na ścieżce zawodowej lub biznesowej? Porozmawiaj z Ekspertem, aby sprawdzić kiedy Twoja sytuacja ulegnie poprawie!

Uzyskaj odpowiedź

Miłość i związki

Bez względu na to czy kochasz czy chcesz być kochanym, są chwile gdy potrzebujesz wsparcia, odpowiedzi na powracające pytanie lub cennej porady. Zadzwoń, napisz, zapytaj naszych Ekspertów i poczuj smak prawdziwej miłości!

Uzyskaj odpowiedź

Perspektywy finansowe

Finanse nie układają się po twojej myśli? Brak pieniędzy, spędza Ci sen z powiek? Poznaj rady naszych Ekspertów i odmień swoje życie!

Uzyskaj odpowiedź

Astrologia

Próbowałeś wszystkiego, ale nie możesz odnieść sukcesu? Sprawdź czy gwiazdy Ci sprzyjają! Podaj swój znak zodiaku i zamów horoskop u wybranego Eksperta!

Uzyskaj odpowiedź

Tarot

Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do słuszności swoich wyborów? Zapytaj doświadczonego Eksperta. Twoja przyszłość jest zapisana w Kartach.

Uzyskaj odpowiedź

Karty anielskie

Niezależnie od tego, czy szukasz pocieszenia, zamknięcia niedokończonych spraw, odpowiedzi na nurtujące Cię pytania czy też wzmocnienia w swoich postanowieniach, skorzystaj zewsparcia duchowego naszych Ekspertów.

Uzyskaj odpowiedź
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.