Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2021 rok - Horoskop na 2021 rok - Lew

Karty z przełożenia mówią, że ten rok będzie rokiem finansowym. Będziecie dobrze zarabiać, ale i będziecie mądrze wydawać. Dla wielu z Was będzie to rok przełomowy, w takim wymiarze, że możecie zmienić miejsce zamieszkania, możecie zmienić pracę, możecie zdobyć nowe umiejętności. Dużo spotkań, które obrócicie na swoją korzyść.

Lwy, początek roku przynosi Wam bardzo miłe wieści. Dosłownie styczeń, luty będą to miesiące, które na długo zapamiętacie. Dużo się będzie działo, dużo fajnych informacji, nowa młoda energia. Natomiast marzec, kwiecień przynosi trudne informacje, przynosi kłopoty, z którymi trzeba się będzie zmierzyć, przynosi spotkania, na które będzie się trzeba stawić. Jeżeli ktoś z Was ma sprawę sądową, to radzę się bardzo dobrze do tej sprawy przygotować, bo dzisiaj w kartach jest pokazana przegrana w sądzie. Ale tak jak mówię, trzeba się dobrze do sprawy przygotować.

Drugi kwartał roku przynosi zaproszenie od kogoś z rodziny, będziecie odwiedzać bliskich i znajomych, a i Wasz dom będzie otwarty na gości. Będziecie tak naprawdę ładować akumulatory po ostatnich trudnych wydarzeniach, będziecie to robić w otoczeniu najbliższym wam osób. Panie Lwy proszone są o spędzanie jak największej ilości czasu z ukochaną osobą, bo jest pokazana samotność waszej drugiej połowy.

Trzeci kwartał - nowa energia, nowe wieści, nowe siły. Niektóre z Was miłe młode panie Lwy, może się zakochać i będzie to miłość na bardzo, bardzo, bardzo długie lata. Lwy szansę na dość dobre pieniądze. Sytuacja będzie Wam sprzyjać, okoliczności będą korzystne więc szukajcie możliwości zarobku. W domu zagości miłość spokój i szczęście, część z Was z początkiem jesieni wyjedzie na wakacje.

Czwarty kwartał będzie bardzo intensywny. Wydaje mi się, że to będzie najbardziej zabiegany czas w całym roku. Załatwianie spraw porządkowanie spraw, kwestie domowe, kwestie rodziny, dalsze kwestie finansowe, które nadal pokazują się bardzo dobrze. Część z Was będzie, albo też dzielić majątek, albo będzie załatwiać sprawy spadkowe. Bardzo intensywny czas przygotujcie sobie wygodne buty bo jest pokazany ruch, ruch, ruch. Tak naprawdę doba nie starczy Wam na załatwienie wszystkich spraw. Uważam też, że wśród Was w są panie, które w grudniu stanom przed ołtarzem. Pozostaje mi tylko pogratulować.

Najważniejsze informacje w podsumowaniu.
Styczeń, luty bardzo fajne dwa miesiące, natomiast marzec-kwiecień kwestie urzędowe, sądowe. Spróbujcie podejść do sprawy spokojnie. Jeżeli trzeba przedyskutujcie sprawę z mężczyzną po pięćdziesiątce, może podpowie Wam dobre rozwiązanie Waszych problemów.

Maj-czerwiec nadal sprawy urzędowo finansowe, kwestie sądowe, możliwe kwestie związane z nieruchomością. Pilnujcie Waszych spraw, dokumentów.

Późne lato i wczesna jesień to wyjazd wakacyjny, kwestie związane z młodymi osobami, nowe pomysły, nowa okazja do zarobienia pieniędzy, fajny, szybki czas.

Ostatnie miesiące w roku to zdwojona energia, załatwianie spraw, zamykanie starych tematów, wyrzucanie starych śmieci. Wśród Was są panie, które powiedzą sakramentalne tak.

Chcę przekazać Wam życzenia, żeby wszystkie te trudniejsze karty udało wam się ominąć. Życzę by na Waszej drodze stanęła osoba, która pomoże Wam rozwiązać problemy i wszystko co się wydarzy na początku roku było tylko wspomnieniem. Jestem przekonana o tym, że nad wszystkim uda Wam się zapanować, pod warunkiem, że poprosicie o pomoc. Niech spełnią się tylko dobre karty.

Horoskop klasyczny na 2021 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.