Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Koziorożec

Koziorożce moje miłe, na początek powiem, że przy tasowaniu wypadła karta pracy więc sądzę, że praca będzie dla was niezwykle ważna nadchodzącym roku.

Koziorożce zacznijmy od początku. Od samej góry. Pierwszy kwartał roku przynosi wiadomości. Od razu, dosłownie pierwsze dni, może tygodnie. Są to wiadomości dotyczące właśnie waszej pracy, waszej działalności gospodarczej. Nowi klienci, nowe zlecenia, nowe obowiązki. Trochę tego się tutaj pojawi. Natomiast podkreślam, wszystkie karty, bardzo wyraźnie mówią o tym, że poszerzy się zakres działalności czy też zwiększy się ilość obowiązków. Ze wszystkim dacie sobie radę i zyskacie uznanie, prestiż, szacunek.

Następny kwartał mówi o tym, że za prestiżem i szacunkiem idą do was pieniądze. Koniec zimy, początek wiosny to przypływy finansowe, wynikające z waszej wcześniejszej, ciężkiej pracy i z waszych decyzji, które podjęliście wcześniej. Od razu tutaj powiem, że część tej gotówki trzeba będzie wydać na młode osoby, na sprawy związane z edukacją młodych osób, może to będzie planowanie wyjazdu czy też kursu językowego. Tutaj także domaga się uwagi partner/partnerka. Jeżeli jesteście w stałym związku, karty sugerują by zwrócić uwagę na waszą drugą połowę, radzą także by użyć magi romantyczności. Czym jest magia romantyczności, koziorożcom tłumaczyć nie muszę. W każdym razie karty sugerują by zwrócić uwagę na swoją drugą połowę, a jeżeli zwrócicie uwagę tak głęboko i tak dobitnie, uda wam się tutaj mieć zwyżkę w postaci nowego członka rodziny. Tak, tak, tak, mam tu ciążę. Zostawiam was z tą wiadomością, zdecydujcie sami.

Trzeci kwartał roku mówi o tym, że wracacie z wyjazdów więc sądzę, że w lecie będziecie podróżować. Mam tutaj zaznaczone dwa wyjazdy i jesień, która wymusza na was wzięcie się ostro do pracy. To znaczy, że głowa jeszcze pamięta Kanary i Malediwy, natomiast w pracy krzyczą, że faktury trzeba wprowadzić. Do komputera więc koziorożce do pracy, do obowiązków. Natomiast karty mówią jeszcze o tym, że mogą w rodzinie być przejściowe kłopoty, mogą być wieści, których się nie spodziewacie. Są to raczej wieści od dalszych członków rodziny. Niemniej jednak są to osoby, z którymi się co jakiś czas spotykacie. Uwaga na papiery urzędowo – sądowe. To was nie minie. Jakiś papier może zostać przez was zaniedbany, zapomniany i teraz się to odbije czkawką.

Końcówka roku dla koziorożców znowu renesans uczuć, znowu wybuchy miłości. Czyżby to były właśnie narodziny? W waszym domu spokojny czas, spędzony z najbliższymi. Podkreślam planowanie wyjazdów na przyszły rok. Pewne decyzje, które będziecie musieli podjąć i tak jakby życie wymusiło na was zajęcie się sprawami domu. Nie wykluczam i nie życzę, ale może to być jakaś drobna awaria. Dla poszukujących, dla chętnych mam bądź przeprowadzkę do większej nieruchomości bądź zakup domu. Dobre karty, dobra końcówka roku.

Koziorożce ważny, dobry rok. Dużo rzeczy się będzie działo, ale będą to pozytywne zmiany. Tak jakby koziorożec mocno trzymał lejce swojego życia. Nie dacie koniom skręcić ani w lewo, ani w prawo. Będziecie szli jasno wytyczoną drogą. Nie ma tu miejsca na błędy i na pomyłki. Wszystko co sobie zaplanujesz, prędzej czy później dostaniesz. Fajne karty na końcówkę roku. Tak jak mówię, możliwa przeprowadzka do większej nieruchomości. Czy to będzie związane z powiększeniem rodziny? Jestem bardzo, bardzo ciekawa.

Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.