Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2019-12-06
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-06
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2019 rok - Horoskop na 2019 rok - Koziorożec

Wszystkie osoby spod znaku Koziorożca czeka masa ambitnych zajęć i będziecie mieć pełne ręce roboty. To będzie zapracowany i zabiegany rok lecz nie będzie to dla Was frustrujące gdyż wyjście z założenia, że czym więcej tym lepiej będzie się Was kochani trzymało aż do końca 2019 roku. Chwilami będzie ciężko i nerwowo, ale owoce zebrane z zasłużonej pracy będą imponujące. Wszystkie Koziorożce mogą liczyć na zdecydowaną poprawę samopoczucia. Po latach stagnacji uczuciowej samotne koziorożce będą mogły liczyć na uśmiech losu i poznanie doskonałej osoby do związku gdyż łatwiej Wam będzie kochani zaufać i otworzyć się na ludzi. W stałych związkach czas spokoju, czułości, namiętności i osoby planujące powiększyć rodzinę będą miały idealny moment gdyż w tym roku zachodzenie w ciąże obejdzie się bez uciążliwych dolegliwości jak i powikłań. Również pary czekające na legalizację związku mają idealny czas na podjęcie odpowiednich kroków w kierunku małżeństwa. Będzie to jeden z najlepszych dotychczas roków na owe działania POWODZENIA !!!!

Horoskop klasyczny na 2019 rok został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.