Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2019 rok - Horoskop na 2019 rok - Rak

Rok 2019 przyniesie znaczną poprawę dla osób, które mają ciężki czas za sobą lecz nie będzie ona w pełni zadowalająca. Najwięcej powodów do optymizmu będą mieć osoby urodzone w I dekadzie znaku. Dużo trudniejszy czas dla urodzonych w II dekadzie. Na głowę może spaść masa problemów i nie do końca będziecie sobie radzić z poradzeniem sobie. To wszystko może stać się źródłem dużego stresu i zmęczenia. Zły metabolizm i problemy z krążeniem będą przeplatały się przez cały rok. Stawiajcie zatem na zdrowe jedzenie i rzucanie nałogów. Wszystkie Raki powinny skupić się na celach w kwestii finansowej i pozostawić za sobą np: słabo płatna prace bądź firmę gdzie atmosfera jest niezdrowo nerwowa. Czas na nowe cele i strategie. Najpierw musicie odzyskać poczucie bezpieczeństwa by coś osiągnąć, a to w tym roku będzie wyjątkowo trudne. Dla osób szukających pracy będzie to czas przeplatanki. Raz będziecie chodzić na wiele rozmów kwalifikacyjnych, a za chwile nie będzie żadnego odzewu. Głowa do góry! Dobry czas w miłości dla tych, którzy mają za sobą bolesne rozstania i rozwody. Tutaj pojawi się równowaga emocjonalna i poczujecie powiem świeżej energii, chęci do życia i radości. Dla sparowanych Raków będzie to czas podsumowań i wyciągania wniosków. Niejedna relacja straci racje bytu.

Horoskop klasyczny na 2019 rok został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.