Heart
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-29
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Rak

Powiem tak, rok w kratkę. Trochę dobrych wieści, trochę trudniejszych kart i zaskoczenie bądź ostrzeżenie. Będzie bardzo dużo osób, czasem aż za dużo.

Pierwsze 3 miesiące roku to czas, gdzie będziecie musieli odbyć zaległą bądź kłopotliwa podróż bądź wyjazd. Dla części z was może to być wyjazd służbowy, a dla części z was może to być wyjazd związany z pieniędzmi. Wcale wam się nie chce, wcale wam to nie pasuje. Przed wami załatwianie spraw finansowych. Warto pojechać jednak, warto wykonać te ruchy ponieważ na końcu są pokazane karty pieniędzy. Powiem tak, chęci to jedno, a żywa zapłata to drugie.

Drugi kwartał roku. Są wspomniane karty ostrzeżenia, to znaczy raki powiem to wprost. Mam tu karty romansu, zarówno dla pań jak i dla panów. W znak raka wejdzie czas, gdzie będziesz chciał/chciała dokonać skoku w bok. I powiem tak. Czy to zrobicie czy nie decyzję pozostawiam wam. Natomiast malutkie ostrzeżenie, może dla jednej pani, dwóch, pięciu, dziesięciu. Uważajcie panie, żeby ojcem dziecka, które może się począć, nie był kochanek. Karty mówią też, że dla części z was drogie raki właśnie taki skok w bok. Wbrew temu co myślą wszyscy, to jest potrzebne albo pozwoli to wam docenić to, co tak naprawdę macie w domu. Proszę was raki o to, żebyście te słowa przeczytali kilka razy i dobrze się do tego czasu przygotowali. Natomiast raki, które nie mają absolutnie ochoty czy też możliwości żadnych skoków bok, pokazuje się wiadomość taka, że będziecie próbowali naprawić stosunki małżeńskie i będziecie próbowali dużo czasu spędzać razem. Nie ukrywam, że część z was może pogodzić stary przyjaciel rodziny.

Trzeci kwartał zacznie się od niespodziewanych wiadomości i nie do końca dobrych. Bliżej końcówki lata i początkiem jesieni czekają was wieści dotyczące waszych dzieci bądź wnuków. Właśnie najbliżsi mają daleko idące plany, które wam osobiście nie będą się podobać. Natomiast czy macie na to jakiś wpływ? Obawiam się, że niewielki, żeby nie rzec zerowy. Część z tych rzeczy będziecie musieli po prostu zaakceptować.

Czwarty kwartał zacznie się od rozpamiętywanie tego co było. Trochę dzielenia włosa na czworo, trochę od wyrzutów i zarzutów zarówno partnerowi jak i dzieciom. Zacznie się trochę od czegoś co nazwiemy przepychankami słownymi, a skończy się na konflikcie. Chciałabym poprosić żebyście nie ulegali takiemu nastrojowi, ponieważ waszym gadaniem nie uda się załatwić nic. Możecie jedynie zrazić do siebie ludzi, którzy są wam przychylni.

Raki Zastanówcie się w nadchodzącym roku czego tak naprawdę pragniecie od życia. Czasem stagnacja jest lepsza niż ciągły wybuchy fajerwerków. Bo od tego huku zaczyna w którymś momencie boleć głowa. Zastanówcie się co jest dla was dobre i w którym kierunku powinno iść wasze życie. I to ważne - zostawcie niektórym prawo do decydowania o sobie. Jeżeli pozwolicie sobie na moment oddechu, to uda wam się znaleźć balans tak potrzebny, by odnaleźć wewnętrzny spokój.

Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.