Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2021 rok - Horoskop na 2021 rok - Rak

Z przełożenia karty podpowiadają, że wśród Was znajdą się panie Raki, które będą musiały w nadchodzącym roku dokonać wyboru pomiędzy dwoma panami. Może to być wybór bardzo trudny. Dwóch mocnych kandydatów i Wasze rozterki. To wcale nie będzie prosta sprawa, zwłaszcza jeżeli dzisiaj teraz już jesteście w związku małżeńskim. Ale tak jak mówię, część z Was panie Raki będzie musiała takiego wyboru dokonać Czy pan ten czy pan ten. Na pozostałych Raków z przełożenia mogę powiedzieć że to będzie rok gdzie może się dużo dziać na polu towarzyskim, może być kilka zaskoczeń, mogą być mieszania się par i możecie zmienić towarzystwo na zupełnie nowe. Patrzymy na poszczególne kwartały.

W pierwszym kwartale zwróćcie uwagę na sprawy urzędowe i bankowe, zwróćcie uwagę na edukację waszych dzieci, na to czy wszystko idzie zgodnie z planem. Latorośl może zmienić kierunek kształcenia, może mieć nowe pomysły na życie. Panie Raki już w pierwszym kwartale karty potwierdzają że możecie się bardzo mocno zakochać, będzie to uczucie ,którego się absolutnie nie spodziewacie i absolutnie nie szukacie. Ta osoba pokazuje się zaraz w pierwszych trzech miesiącach roku. Kolejna sprawa - kobieta z rodziny, starsza od Was, bliska Wam kobieta. Bardzo proszę żeby uważała na kwestie sercowo-naczyniowe, dobrze by było żeby ta kobieta na bieżąco badała się i odwiedzała lekarza, bo może tutaj być różnie z serduszkiem.

Drugi kwartał to wieści, które były oczekiwane przez Was mogą przyjść troszeczkę później, ale mogą być nie do końca pozytywne. To nie znaczy, że będą złe, ale nie będzie aż tak dobrze jak sobie wyobrażaliście. Karty pokazują głównie informacje na temat finansów, pieniędzy, rozliczeń, może kwestie sądowe dla co poniektórych z Was. Więc te wieści nie będą tak optymistyczne jak sądziliście. Plus jest pokazany czas oczekiwania, przesunięcie w czasie. Znowu karty zwracają uwagę na młode osoby, które potrzebują waszego zainteresowania.

Trzeci kwartał pokazuje kilka informacji, którymi trzeba się zająć dość pilnie. Pierwsza sprawa jest taka, że w waszym otoczeniu może być kobieta, która nie do końca jest po Waszej stronie, może to być Wasza koleżanka z pracy. Ta uwaga jest zarówno do pań jak i panów. Ta kobieta będzie robić bardzo dużo żeby podkopać ważną pozycję zawodową. Nie jest to kobieta, którą Wy możecie uważać za osobę Wam życzliwą więc radzę mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Może ona wywołać naprawdę nieprzyjemne wydarzenia w Waszym miejscu pracy. Dalej karty wskazują na konieczność oszczędzania już od początku wiosny i zastopowanie wydatkowaniu lekką ręką pieniędzy. Jesienią czeka was wiadomość może to być wiadomość z daleka, może to być wiadomość o mężczyźnie z Waszej rodziny. Pilnujcie pieniędzy powtórzę to jeszcze raz, pilnujcie pieniędzy.

Ostatni czwarty kwartał roku - karty mówią, że czeka Was kilka bardzo miłych, fajnych spotkań, może być szybko, może być radośnie, może być kolorowo. Na grudzień - jedna z fajniejszych i lepszych kart, szczęście miłość i śmiem twierdzić, że panie Raki - może nie wszystkie, ale część z pań Raków, będzie w zupełnie innym związku, zupełnie innej sytuacji. Więc naprawdę rok zakończy cię bardzo, bardzo dobrze.

A teraz spróbuję w pigułce podpowiedzieć takie hasłowe informacje, których warto się trzymać. Pierwsze pół roku kwestie urzędowe, sądowe może bankowe. Jeżeli będziecie potrzebować pomocy adwokata, to nie wahajcie się takiej pomocy poszukać. Dla pani Rak - pierwsze 3 miesiące mogą być naprawdę dużym zaskoczeniem. Podpowiem także od razu panie Raki może nie dla wszystkich jest to pań, ale dla części z Was - panie Raki - informacja o możliwej ciąży.

Wiosna i wczesne lato to kwestie młodych osób, nastolatków dzieci, kwestie związane z wyborem szkoły i edukacji. Wczesne lato, lato - wyjazd zagraniczny w towarzystwie. Może to być większa grupa osób, którą zechcecie wyjechać.

Jesień kwestie zawodowe, kwestie pracy. Pilnujcie pracy, pilnujcie tego komu i co mówicie. Coś co możecie powiedzieć komuś w zaufaniu może za chwilę wiedzieć całe biuro i będzie to sytuacja bardzo niekorzystna dla Was. Zastanówcie się kto jest tak naprawdę waszym przyjacielem w pracy. Zima to czas wytchnienia czas zamykania spraw rodzinnych, załatwiania ostatnich spraw i spokój w gronie najbliższych. Pani Rak, tak jak pisałam wyżej, może przy wigilijnym stole siedzieć obok was zupełnie inny pan.

Życzę Wam spełnienia dobrych kart, życzę Wam w życiu dobra, szczęścia miłości. Życzę Wam wszystkim powodzenia. Niech spełniają się marzenia.

Horoskop klasyczny na 2021 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.