Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16.07.-22.07.18 r.

Miłość: Za Tobą dość trudne chwile. Najbliższy tydzień będzie sprzyjał odpoczynkowi i harmonii w związkach Koziorożców obu płci. Miłe niespodzianki czekają Koziorożce ze strony ich dzieci oraz przyjaciół. Samotne Koziorożce powinny wyjść do ludzi, teraz jest doskonały czas, by zerwać z przyzwyczajeniem czekania, aż coś się samo zadzieje...

Praca: Trwa znakomity czas na rozwój w tej sferze życia. Jeśli do tej pory zwlekałeś z podjęciem decyzji o podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, to teraz jest idealna pora, by zacząć i w przyszłości z sukcesem zakończyć edukację. Uważaj jednak, by Twoje zamiary były realistyczne i sensownie rozłożone w czasie. Bardzo dobry czas na poszukiwanie nowych rozwiązań oraz pracy.

Finanse: Najbliższy tydzień to nie czas zbierania plonów finansowych, a raczej tworzenia planów, w jaki sposób te zasoby stworzyć. Intuicja wsparta rzetelną wiedzą to teraz Twoi, drogi Koziorożcu, najlepsi sprzymierzeńcy. Nie powinieneś brać kredytów ani liczyć na czyjekolwiek wsparcie. Przed Tobą trudne chwile, ale masz szanse zacząć zupełnie nowy etap finansowy, dający poczucie bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji.

Zdrowie: Otacza Cię dość sprzyjająca aura. Doskonały czas na regenerację, zmianę diety, stylu życia oraz myślenia. Postaraj się też znaleźć więcej czasu na sen i spacery, a także dla przyjaciół. To ostatnie jest bardzo teraz ważne, bo czas spędzony w przyjacielskim towarzystwie pomoże Ci odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.