Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: W życiu samotnych Koziorożców przyjdzie na czas na pokazanie swojego nowego wizerunku podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Będzie to dobry czas by w końcu wykazać się swoją pewnością siebie i nawiązać nowe interesujące znajomości.

Związane zodiakalne Koziorożce cieszyć będą się harmonią panującą w ich związku. I chociaż na chwilę obecną wszystko jest w jak najlepszym porządku powinny one uważać by nie zrazić do siebie partnera swoimi mało śmiesznymi żartami, które zostać mogą odebrane nie tak jakby tego zakładały.

Praca: Ten tydzień będzie dla Ciebie dobrym czasem, by wybić się na tle współpracowników efektywnością swojej pracy i rzadko spotykaną dbałością o detale. Twoje wyniki zostaną dostrzeżone przez kierownictwo co przybliży Cię do możliwego awansu bądź podwyżki.

Finanse: Wprowadzony przez Ciebie w życie plan dotyczący codziennego zarządzania domowym budżetem przyniesie Ci pierwsze efekty, które pozytywnie Ciebie zaskoczą. Co prawda nie jest to jeszcze to do czego dążysz, ale na wszystko przyjdzie czas.

Zdrowie: W tym tygodniu mogą pojawić się problemy z nadwrażliwością żołądka. By uniknąć poważniejszych problemów z nim związanymi zacznij pić więcej herbaty, która może złagodzić Twoje dolegliwości. Tym samym nie zapomnij by spożywać tylko lekkie produkty.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.