Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-13
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 06-12.07.2020 r.

Miłość: Wolne koziorożce mają szanse na poznanie bardzo interesującej osoby, z którą możecie nawiązać dłuższą znajomość. Koziorożce ustatkowane, będą w najbliższych dniach planowały jak spędzić wakacyjne dni z rodziną, z ukochaną osobą, z dziećmi. Bardzo ciekawe plany się pokazują i warto będzie wdrożyć w życie.

Praca: Pokazuję się możliwe nieporozumienia, ale to nie wy będziecie źródłem. Mam pokazane karty, które mówią, że osoba lub osoby, z którymi pracujecie mogą szukać zwady z innymi. Jedyne co mogę doradzić to omijajcie wszelkiego rodzaju konflikty. To nie jest w waszym stylu, nie jest wam to potrzebne.

Finanse: Wydatki - pokazane są głównie na młode osoby, mogą to być wyjazdy wakacyjne waszych dzieci, a mogą być to wydatki na kluby dziennego pobytu. Tak czy tak, trzeba będzie te wydatki ponieść. Nie uda wam się tego uniknąć. Uwaga na zgubę, możecie zgubić niewielką kwotę pieniędzy.

Zdrowie: Panie koziorożce pokazują się możliwe problemy z krążeniem w nogach, pokazują się żylaki, trudności w poruszaniu nogami. Wszystkie koziorożce - uwaga na opuchlizny, zatrzymanie wody w organizmie. Najlepszy sposób by pozbyć się wody to napar z liści pokrzyw. Działa lepiej niż większość aptecznych specyfików.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.