Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-05-22
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20-26.05.2019 r.

Będziesz mieć, jak lubisz, wszystko pod kontrolą. Obiektywizm i cierpliwość pomogą Ci w rozwiązaniu wielu konfliktów. W tym tygodniu uda się pomyślnie załatwić wiele spraw prywatnych i zawodowych. Uda się również zdobyć szacunek i posłuch otoczenia. Samotne Koziorożce z II dekady znaku zaczną wracać myślami do poprzedniego partnera lecz pod koniec tygodnia zrozumiecie, że to nie ma sensu. Jeśli już jesteś w związku to zachowanie partnera da Ci wiele do myślenia. Obserwuj uważnie!! W pracy będzie tak jak lubisz czyli wszystko pod kontrolą. Nie ma się o co obawiać, a osoby szukające pracy mają teraz szanse uzyskać ciekawą posadę. Wychodźcie do ludzi!! W zdrowiu spokojnie lecz układ trawienny może dawać się we znaki. Unikajcie potraw, które powodują wzdęcia.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.