Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 22-28.10.18 r.

Miłość: W najbliższym tygodniu prawdopodobnie dowiesz się o tajemnicy skrywanej przez bliską osobę. Zachowaj spokój i postaraj się wszystko wyjaśnić tak, aby nie zostały żadne niedomówienia.

Praca: Pojawi się pewna szansa na awans lub zmianę miejsca pracy. Na pewno warto wykorzystać sprzyjający okres do wszelkich zmian zawodowych. Wszystko się ułoży po Twojej myśli

Finanse: Finanse być może trochę szwankują u Ciebie, stąd Twoje obawy i niepokój. Przed Tobą sprawy zawodowe, które zdecydowanie poprawią Twój budżet. Możesz spodziewać się dodatkowych zarobków.

Zdrowie: Jesienny okres może sprzyjać infekcjom. Postaw na wypoczynek i nie bierz na swoje barki zbyt wielu obowiązków. Jeśli otrzymasz niekorzystne informacje na temat zdrowia, będą one przejściowe i wkrótce odzyskasz siły.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez *Bogumiła*Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.