Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 14:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć Twoje relacje z pewną ważną dla Ciebie osobą. W domu poświęć czas i zwróć większą uwagę na swoje dzieci, czy nie mają problemów z nauką, zaległości. Możliwe oświadczyny, podjęcie decyzji o wspólnym zamieszkaniu lub wyznaczenie daty ślubu. W stałym związku zadbaj o poprawienie relacji, porozmawiaj z partnerem, przygotuj miłą niespodziankę, okaż dobroć, wyrozumiałość … bo być może zakradła się rutyna. Zastanów się także czy zawsze masz rację, czy nie jesteś zbyt radykalny w ocenach i uparty? Może czasami warto też posłuchać drugiej strony? Pomyśl czy nie warto zmienić podejścia do życia, może warto coś odpuścić i zmienić swoją postawę.

Praca: Będziesz musiał restrykcyjnie przestrzegać prawa, jeśli chcesz zachować stanowisko lub przekonać do siebie ważne osoby. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie dyskutuj bezpodstawnie z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od Ciebie. Możliwy proces lub konieczność wniesienia sprawy do sądu, aby odzyskać pieniądze lub walczyć z pracodawcą o swoje prawa. Dla bezrobotnych może pojawić się szansa na zasiłek lub szkolenie zawodowe.

Finanse: W tym tygodniu rozważnie zarządzaj pieniędzmi. Rozlicz się ze wszystkiego, co zarobiłeś, bo inaczej możesz mieć kłopoty. Nie bagatelizuj wezwań do urzędu skarbowego czy z gminy. Wyjaśnij szybko niejasności w dokumentach i osobiście rozmawiaj z urzędnikami, wówczas szybko pozbędziesz się problemu. Uporządkuj dokumenty, zapłać zaległe faktury, aby Twojego budżetu nie obciążyły odsetki czy kary.

Zdrowie: Ubieraj się ciepło, stosownie do aury, gdyż możesz mieć problemy z układem moczowym, szczególnie zagrożone są nerki.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.