Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 15-21.07.2019 r.

Miłość: Ten tydzień będzie obfitował w bardzo dobre relacje partnerskie. Pozytywny wpływ karty słońca doprowadzi do realizacji wcześniej wykreowanych planów. Uważaj na niepotwierdzone informacje z otoczenia.

Praca: Tydzień spokojny, bez podejmowania większych lub bardziej odpowiedzialnych decyzji. Karta działania i karta równowagi doprowadzi do przemyśleń, które będziesz realizował w okresach powakacyjnych.

Finanse: Zastanów się czy ostatni wydatek był rzeczywiście potrzebny. Karty pokazują, że mogłeś poczekać a odłożone pieniądze wykorzystać na cel długo odkładany. W tym tygodniu nie widać konkretnych zagrożeń finansowych.

Zdrowie: Wciąż problemy z niewyspaniem i wahaniami ciśnienia. Bieganie, pływanie, ruch na spacery powietrzu wpłynie pozytywnie na samopoczucie. Zrób badania profilaktyczne, które odkładałeś.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.