Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop roczny miłosny 2022 - Horoskop miłosny na 2022 rok

Przepowiednia dla Wodników singli

Możliwe że z dużą ochotą przystąpicie w nowym roku do poznania swojej drugiej połówki, ale to niekoniecznie musi być udane działanie. Rok 2022 nie zapowiada wielkich przełomów uczuciowych w Waszym życiu. Będziecie próbowali odmienić swój los i związać się z kimś na poważnie, ale jak to bywa u Wodników z tą stałością nie zawsze jest Wam po drodze. O ile początek roku może przynieść jakieś obiecujące znajomości to niekoniecznie będą one prowadzić do zawarcia dłuższej relacji. Czasami możecie coś niepotrzebnie powiedzieć, co wywoła w drugiej osobie konsternacje albo nawet lekką złość i nagle wszystko odwróci się na Waszą niekorzyść. Wodnikom nie jest łatwo w związkach, nie dlatego, że nie potrafią kochać, ale dlatego, że innym trudno jest zaakceptować, że właśnie tacy, a nie inni jesteście. Do połowy roku zapowiada się, że podejmiecie wyzwanie i po raz kolejny spróbujecie poznać kogoś odpowiedniego. Być może nawet zechcecie nieco poeksperymentować spróbować zbliżyć się do jakiejś osoby wykazać się kreatywnością w poszukiwaniu partnerki lub partnera. Jednak druga połowa roku nie będzie już tak ciekawa i interesująca jak pierwsza. Pewne nawiązane kontakty się zakończą i znów przyjdzie Wam czekać na kolejną nadarzające się okazje.

Przepowiednia dla Wodników w związku

Jeżeli jesteście w związku to ten rok będzie dla Was bardzo rodzinny ciepły i umocnicie swoje relacje z partnerkami lub partnerami. Chętnie spędzicie więcej czasu z rodziną, a szczególnie z dziećmi. Sprawy rodzinne będziecie chcieli ogarnąć i to bardzo solidnie. Jeżeli coś w Waszych relacjach dotychczas nie było tak, jak powinno, to pierwszą połowę roku będziecie chcieli przeznaczyć na to, by poprawić swoje relacje z partnerkami lub partnerami, odbywać więcej rodzinnych spotkań i czasami będziecie próbowali wrócić myślami do miłych chwil jakie przeżywaliście w przeszłości. Ten sentymentalny okres Waszej miłości przyniesie też ustabilizowanie się Waszych relacji, ale jednocześnie może powodować, że związek straci nieco na swojej namiętności. Bardziej będziecie odczuwać bezpieczeństwo domowe i zajmowanie się sprawami materialnych podstaw aniżeli oddawali się namiętnym chwilom w towarzystwie swoich drugich połówek. Bardziej możecie poczuć się bezpieczni sami ze sobą mając jednocześnie na uwadze, że mocna i stabilna jest Wasza podstawa materialna.

Rada miłosna dla Wodników

Rok 2022 przyniesie spokój w Waszych uczuciach, ale musicie pamiętać o jednym, że chęć nieco izolowania się i bycia samemu ze sobą będą Wam towarzyszyć. Pomimo, że możecie odczuwać ogromną potrzebę skupiania się na sprawach rodzinnych, to zauważycie u siebie lekką oziębłość w sferze seksualnej. To może nieść ze sobą także potrzebę głębszych doznań duchowych aniżeli fizycznych w relacjach partnerskich. Starajcie się jednak wszystko wypośrodkować i zwracać uwagę na to, że udany związek, to nie tylko cichy, ciepły dom, ale także pozytywne doznania pomiędzy dwojgiem ludzi.

Horoskop roczny miłosny 2022 został opracowany przez Wróżbita GabrielNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.