Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Wodnik - Grudzień 2021

Miłość: Kochane Wodniki – postawicie na swoim, sprawy przyjmą taki obrót jaki im nadacie. Trochę przepychanek może być, ale ukochana osoba ustąpi pod siłą argumentów. Więc spokojnie, szykujcie się do merytorycznej rozmowy i warto schłodzić szampana by uczcić sukces.

Druga część miesiąca to wspólne chwile, rodzinny czas i słodkie lenistwo. Wszyscy pomogą Wam w przygotowaniach, obowiązkach i w sprawunkach, możecie spokojnie polegać na rodzinie. Otrzymacie zaproszenie więc i będziecie mogli złapać dodatkowy oddech. Dużo uśmiech, radości i wspomnień. To będą dobre Święta.

Wolne Wodniki nie spędzą samotnie Sylwestra. Otrzymacie w ostatniej chwili zaproszenie na szaloną zabawę, może nawet będzie to bal przebierańców, impreza tematyczna. Będziecie się świetnie bawić i poznacie kilka interesujących osób. Możliwy mały romansik, tęskne spojrzenia, skryte pocałunki. Warto zaszaleć.

Finanse: Jeśli zabraknie Wam gotówki, to karty sugerują kredyt do rachunku. Teraz możecie trzymać dobrą ofertę bankową z niskim oprocentowaniem, ale podkreślam – kredyt w Waszym banku. Dzięki temu uda Wam się każdy zakup pod warunkiem, że nie przekroczycie limitu.

Uważajcie tylko na zguby – zarówno pieniądze, karty lub ważne dokumenty bo może Was to kosztować sporo pieniędzy lub czasu by je odtworzyć. Pilnujcie się zwłaszcza w tłumie – to ważna przestroga.

Praca: Awans, podwyżka lub też przyjemna premia. Teraz mogą przyjść dawno oczekiwane rozstrzygnięcia i możecie oczekiwać dobrych wieści.

Jeśli pracujecie w handlu to karty pokazują nawał pracy, ale i fajne pieniądze. Owszem – dużo pracy = większe zmęczenie, ale warto teraz włożyć ten wysiłek. Opłaci się, a i dodatkowa suma pomoże Wam w przyszłym, mniej „tłustych” miesiącach.

Wodniki bez pracy powinny pomyśleć czy nie warto by było zmienić branży. Wiem – trudno jest zaczynać od zera, ale nie oznacza to, że nie jest to niemożliwe. Zwłaszcza jeśli już od dawna coś Was szczególnie interesuje, ciekawi i zawsze chcieliście czegoś spróbować. Rozejrzyj się, zorientuj i chwyć marzenie.

Zdrowie: Uwaga na złamanie i skręcenie – pojawia się to w pierwszych kartach więc uważajcie. Panowie Wodniki – badania kontrolne koniecznie. Umówcie się na całościowy przegląd, zróbcie podstawowe badania – zwłaszcza panowie po 40 roku życia. Panie – ból dolnej części brzucha, bóle menstruacyjne. Pomogą kompresy rozgrzewające i ciepła kąpiel.

Rada z Karty Tarota

Karta wiadomości, wieści, pism, szybkiego obrotu spraw, czasem przyspieszenia. Oczekuj nieoczekiwanego, sprawdzaj maile, skrzynkę pocztową. Dobry obrót spraw, szybkość, pęd. Dobra karta.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.