Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Wodnik - Sierpień 2021

Miłość: W sierpniu Wodniki mogą czuć się niedoceniane, opuszczone, brakować Wam będzie ciepła i bliskości. Fizycznie nie będziecie samotni, otaczać Was będzie rodzina, znajomi, druga połówka, jednak będziecie się czuć po prostu sami jak palec. Może być to spowodowane tym, że podczas spotkań Wasze myśli będą galopować i zamiast wśród ludzi będziecie myślami daleko. Spróbujcie się wtedy skupić na swoim otoczeniu, na osobach wokół Was. O problemach pomyślicie później, dajcie się otoczyć opieką. Pobądźcie świadomi!

Mała uwaga – ktoś młody, młode pokolenie potrzebuje Waszej uwagi, wsparcia, rady i pomocy w podjęciu ważnej decyzji. Młoda osoba, młode pokolenie.

Wolne Wodniki spotkają kogoś nowego, kogoś bardzo ciekawego w okolicznościach pracy. Czy to w biurze, czy jakimś wyjeździe związanym z Waszą karierą, ta osoba bardzo Was zainteresuje. Może powstać z tego nowa znajomość, a kiedyś może i związek. Karty doradzają nie bać się, nie krępować, po prostu dobrze się poznać i zabawić.

Finanse: Dostaniecie ofertę szybkiego, łatwego zarobku. Unikajcie jak ognia!!!! Szybkie inwestycje, schematy piramidowe, współprace z mało znanymi markami. Nie będzie to ani szybkie, ani łatwe, a zarobek będzie żaden. Powiem więcej – tu jest pokazana strata. Oszuści żerują na osobach chcących szybko się wzbogacić. Trzymajcie się swoich form zarobku, lepiej być na zero niż stracić sporo pieniędzy.

Praca: W pracy czekają Was niepewne projekty. Będziecie mogli podjąć się ryzykownych zadań, które mają szansę się opłacić, zapunktować. Karty doradzają zdecydować się. Chociaż ryzykowne, to z wystarczającą ilością Waszej pracy to przedsięwzięcie bardzo Wam się opłaci. Musicie po prostu podejść do tego z zaangażowaniem i determinacją. To utoruje Wam drogę do awansu.

Jeżeli poszukujecie aktualnie posady to nie mam zbyt dobrych wieści. Rynek pracy nie będzie oferował zbyt wielu interesujących Was posad. Wasza branża może być wręcz przeludniona, ponieważ karty nie wskazują na poprawę sytuacji w najbliższych miesiącach. Możecie albo czekać, bez zarobku, w niepewnej sytuacji, albo podjąć coś chwilowego. Decyzja należy do Was!

Zdrowie: Mogą Was pobolewać plecy, głównie dolny odcinek kręgosłupa. Czy to od prowadzenia siedzącego trybu życia, czy od złej pozycji podczas snu, coś musicie na to zaradzić. Może zainwestować w lepszy materac, wprowadzić w swoją rutynę jogę, lekki ruch na świeżym powietrzu, a w razie pogorszenia może udać się do lekarza i zasięgnąć profesjonalnej porady? Ważne, by zrobić to szybko, zanim sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy.

Panie Wodniki – badania, USG, hormony i wizyta u ginekologa się kłania. Tak – właśnie w sierpniu.

Rada z Karty Tarota
Planuj, nie bój się rysować planów na przyszłość. Układaj klocek do klocka, buduj swoją przyszłość. Już widać na horyzoncie spełnienie, ale wymagane jest zaplanowanie każdego pojedynczego kroku. Spacerkiem też dojdziecie do celu, nie trzeba od razu biec.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.