Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Wodnik - Październik 2020

Miłość: Głównie myślę Panowie Wodniki NIE próbujcie skoków w bok. Ja wiem, wiedzę, wierzę, że ta koleżanka z pracy jest taka słodka i ma takie ładne oczęta, ale z tego wynikną same kłopoty. To, że ktoś w pracy może się czegoś domyślać to Wasz najmniejszy problem, gorzej z drugą polówką. Sprawa może stanąć na ostrzu noża. Dlatego przestrzegam nie róbcie tego, nie szukajcie pokus - Panie i zwłaszcza Panowie. Polecam raczej skupić się na ukochanej osobie, zaproponować wspólne wyjście, wspólną kolację, kino. To bardzo poprawi relacje, Wasze relacje. Spróbujcie spędzać więcej czasu razem, to zadanie dla Was na październik.

Wolne Wodniki będą wracać wspomnieniami do byłych partnerów, byłych miłości, będą analizować "porażki". Ten czas pozwoli Wam ustalić ze sobą że nie wchodzicie dwa razy do tej samej rzeki, że nie powtarzacie błędów z przeszłości. Co było oddzielcie grubą kreską. 

Uwaga - pod koniec miesiąca możecie spotkać miłą osobę o przyjemnym usposobieniu.

Finanse: Nie wykluczam nagłego przypływu gotówki ale i zaraz mam karty mówiące o konieczności dobrego gospodarowania tym co mamy. WIĘC jeśli skończyła Wam się lokata TO trzeba tą kwotę zainwestować BEZPIECZNIE, jeśli dostaliście premię to także odłożyć do Banku. Pieniądze lubią towarzystwo pieniędzy. A może założycie sobie rachunek oszczędnościowy jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, i każdą nadwyżkę będziecie tam wpłacić?

Karty przypływu gotówki, dodatkowych pieniędzy. Super, teraz tylko mądrze je pomnożyć.

Praca: Miesiąc może być przepełniony obowiązkami, mogą być nagłe zmiany decyzji, Szef może nie być sobą, tak jakby cały świat sprzysiągł się przeciw Wam - może nie dosłownie Wam ale Waszemu zespołowi. Mam karty trudności, trudności częściowo nie do pokonania. Będą to rzeczy, sprawy i decyzje od Was nie zależne. Trzeba zacisnąć zęby i robić swoje bezszelestnie. Dlatego też tym bardziej romanse w pracy NIE są wskazane.

Dla Wodników, które poszukują pracy karty przekazują byście spróbowali poszukać trochę w innej branży. Praca jest - i do 3 miesięcy od dziś powinna już być Wasza, ale to jest chyba inna branża, coś nowego. Zmieńcie obszar poszukiwań.

Zdrowie: Panie - uwaga na cerę - przebarwienia, zmiany, wysypka, Panowie uważajcie zmęczenie i kłopoty z układem pokarmowym.

Dla wszystkich Wodników prośba byście uważali w czasie jazdy samochodem, nie za szybko, patrzcie gdzie i jak jedziecie, i NIE rozmawiamy przez telefon w czasie jazdy, chyba ze macie głośni lub zestaw. Karty wskazują na możliwe kłopoty w czasie jazdy.

Rada z Karty Tarota
Coś się kończy, teraz przychodzi czas budowania na nowo, ale Wam się to uda. To co było ulega zatarciu, teraz skupiajcie się na przyszłości, zwłaszcza tej najbliższej. Wasz cel jest już tuż, tu. Teraźniejszość jest ważna.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.