Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Wodnik - Kwiecień 2021

Miłość: Wszystkie miłe wodniki, które są w związkach uważajcie na plotki i pomówienia. Wokół Was może być osoba, która źle życzy waszemu związkowi, osoba, która jest zazdrosna o miejsce, w którym się znajdujecie, zazdrosna o Wasze sukcesy i próbuję to po prostu zniszczyć. Wodniki nie słuchajcie plotek, sami nie twórzcie plotek. Jeżeli są pewnego rodzaju nieporozumienia wyjaśnijcie to na bieżąco z partnerem. Nie czekajcie, aż będzie za późno i sprawy przybiorą niekorzystny obrót. Powtarzam osoba, która znajduje się w Waszym otoczeniu najzwyczajniej w świecie zazdrości Wam Waszego szczęścia. Pozostałe wodniki uważajcie proszę na nie tyle co plotki, a niesprawdzone informacje. Jeżeli otrzymacie wiadomość, po prostu sprawdźcie wiarygodność tej wiadomości, osoby, która przekazuje Wam tę wiadomość. Gdzieś może być nieporozumienie, gdzieś może być fałszywy, zafałszowany przekaz.

Wolne wodniki. No nie będzie to najlepszy miesiąc na poznanie nowej osoby. Owszem mam pokazane spotkania, ale osoba, którą poznacie może Was bardzo rozczarować, może to być osoba, która Was zdenerwuje. Może być to osoba, która będzie zachowywała się w sposób głośny, ostentacyjny, sposób, który bardzo Wam się nie spodoba. Więc tak jak mówię, to jest czas gdzie więcej uwagi przyłóżcie do rozwoju własnego. Będzie to czas gdzie powinniście się skupić na własnych przyjemnościach, a nie szukać na siłę kogoś kto zupełnie do Was nie pasuje.

Finanse: Karty pieniędzy bardzo sympatyczne. Karty podpowiadają, że macie szansę spełnić pewne marzenie, ale przy udziale innych osób. Tak jakby był to jakiś zakup, może większy zakup i udałoby się Wam od rodziny, rodzeństwa, znajomych uzyskać pewne kwoty, które zebrane razem pozwoliłyby Wam na spełnienie tego marzenia. Nie wykluczam także, że tak jak mówię pewne osoby „złożą się” na spełnienie waszego marzenia, na ten prezent. Tak więc karty dobre, tylko weźcie pod uwagę, że trzeba działać w większej grupie osób. Możliwa malusieńka wygrana, nieduża, na ciastko i kawę.

Praca: Wśród Was są osoby, które mogą zmienić pracę w kwietniu, bądź na przełomie kwietnia i maja. Wśród Was są osoby, które będą poszukiwać nowej pracy, będą się rozglądać za nowymi perspektywami rozwoju, będą szukać nowych miejsc. Wśród Was są osoby także takie, które odbędą bardzo intensywne, ale dobre szkolenie właśnie w kwietniu. Myślę, że otrzymacie także czy też niewielką premię, czy też pochwałę czy też innego rodzaju gratyfikacje od przełożonych. Dobry miesiąc, który sprzyja w poszukiwaniu nowych wyzwań, sprzyja nauce. Dodatkowo zaznacza mi się tutaj dłuższa podróż służbowa.

Wodniki, które poszukują pracy, karty mówią, że może to być najlepszy miesiąc. Wyraźnie wskazane jest podpisanie umowy o pracę, bardzo dobre pieniądze. Natomiast po drodze mam pokazane pewne niewielkie problemy, może to chodzić o badania lekarskie.

Zdrowie: Uwaga wodniki na kości i stawy. Uwaga na ciśnienie, układ krążenia. Panie uważajcie na nerki i pęcherz. Dodatkowo pokazują mi się nie tyle co wypadki w domu, a coś na zasadzie potknięcia się, upadku w domu, obrębie podwórka.

Rada z karty tarota
Bardzo fajna karta, wszystkie karty są dobre, ale ta jest wyjątkowo dobra. Oczekujcie zmian pozytywnych, idzie nowe, wiele drzwi się teraz dla Was otworzy, możecie śmiało realizować swoje marzenia. Sięgajcie wyżej, idźcie dalej. Karta nowych perspektyw nowego otwarcia, nowych możliwości, nowych szans. Coś dobrego, coś nowego.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.