Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Wodnik - Styczeń 2021

Miłość: Decyzje, decyzje i jeszcze raz decyzje. Dużo będzie się działo, przed wami stoi wiele wyborów odnośnie kierunku, w którym chcecie, aby wasz związek podążał. Mogą być to wybory o wspólnej przeprowadzce, o wspólnym dziecku, albo też o rozpoczęciu wspólnego związku. Nieważne na jakim etapie jesteście, czeka was coś sporego, mocne postanowienie, mocne decyzje, dlatego warto się na to przygotować. Nie stresujcie się jednak, powinna być to przyjemna dla obojga decyzja, z której w efekcie będziecie bardzo zadowoleni. Z przełożenia wychodzi obranie nowej ścieżki, przemyślcie wszystkie aspekty, przeanalizujcie wspólnie.

Wolne Wodniki znajdą miłość już niebawem. Nie obiecuję, że będzie to związek na wieki, ale na pewno będzie poważny dla obu stron. Poczujecie się w nim docenieni, kochani, a wasze zdanie będzie szanowane i respektowane. Będzie to naprawdę udany czas dla Was. Dodatkowo pokazują się może nie tyle co zabawy, ale czas spędzony w miłym towarzystwie.

Finanse: Karty mówią o przypływie funduszy, jednak nie będzie to praca. Bardziej stawiałbym na jakby jakiś dodatkowy projekt? Może coś pobocznego, czym się zajęliście, małe zlecenie? Nie będzie to fortuna, ale zdecydowanie poczujecie zastrzyk gotówki. Pokazuje mi się jednak oszczędzanie, karty ewidentnie radzą z głową zarządzać waszymi finansami. Każdy grosz oglądajcie kilka razy, zanim go wydacie bo może na przełomie lutego i marca być potrzebny.

Praca: W pracy, środowisku związanym z waszą karierą szykują się spore spięcia. Hierarchia da wam się we znaki i osoby wyżej postawione od was będą nadużywać swojego stanowiska, nie będą liczyć się z waszym zdaniem i przede wszystkim traktować mogą was i innych jak powietrze. No za wiele wam poradzić na to nie mogę, trzeba robić dalej swoje, wykonywać polecenia i po prostu przetrwać ten okres. I tyle… Natomiast bliżej połowy miesiąca pomoże wam w tym jakaś znajoma osoba w pracy. Będzie ona w podobnej sytuacji co wy, dzięki czemu razem poradzicie sobie z tą sytuacją, motywując się nawzajem. Czasem środowisko w pracy jest toksyczne, czasem to tylko taka chwila eskalacji, która mija – szybciej bądź później.

Brak zatrudnienia niektórym z was da się we znaki. Coś, co możecie na to poradzić, to zawęzić nieco swoje poszukiwania. Np. do jednego rodzaju branży, lub jednej okolicy. Łatwiej wam będzie w ten sposób wybrać dostępne posady, im mniej wyborów tym łatwiej wybrać, znacie takie powiedzenie? Tu bardzo dobrze się sprawdzi.

Zdrowie: Podobnie jak już innym znakom pokazywały karty dla was też mam tu problemy z cerą, skórą, ale ze wskazaniem na kłopoty spowodowane stresem lub złą dietą. Uważajcie na to, bo jeśli nie zajmiecie się tym wystarczająco wcześnie, to może się to zamienić w problem na długie lata. W skrajnych przypadkach wizyta u dermatologa może być konieczna.

Panowie – serduszko, uwaga na stany przemęczenia, tak tak. Teraz pora chwilkę odpocząć.

Rada z Karty Tarota
Mogą do was docierać nowe informacje, które warto filtrować. To znaczy – część będzie ważna, będzie dotyczyła członków rodziny, może dzieci, wnuków, ale część z tych informacji może być zwyczajnie plotką, a nawet kłamstwem. Powoli spróbujcie rozwiązać ta „zagadkę””, oddzielić ziarno od plew tak by zobaczyć właściwy obraz sytuacji.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.