Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Waga - Listopad 2019

Miłość: Miłe, drogie Wagi jeśli chodzi o miłość pokazują się karty dylematu i są to zarówno karty dylematu dla Wag pozostających w stałych związkach jak i wolnych. Dylemat co wybrać, kogo wybrać i jak wybrać. Wagi w stałych związkach będą się zastanawiać czy kontynuować czy po prostu zakończyć relację. Próbowałyście ratować, staraliście się ze wszelkich sił naprawić i teraz staniecie przed koniecznością wyboru. Czy ratować czy próbować czy po prostu dać sobie spokój bo będzie tego za dużo. Co wybiorą Wagi w związkach? Nie umiem odpowiedzieć. Każda z Was będzie musiała dokonać tego wyboru.

Wolne Wagi także będą miały dylemat czy angażować się w nowo poznaną znajomość. Jeszcze chwila poobserwować kandydata bo na pewno stanie na Waszej drodze nowo poznana osoba. Będziecie podejmować decyzję czy zaangażować się bardziej czy na razie pozostać obserwatorem.

Finanse: No powiem, piękne karty. Karty mówią o gotówce, żywej, pewnej gotówce. Myślę, że kilka z Was, kilkoro otrzyma spadek darowiznę bo zaznaczają się tutaj bardzo duże pieniądze. Można nawet powiedzieć pieniądze nieoczekiwane. A co się z tym wiąże konieczność załatwienia spraw finansowych w urzędach czy też w bankach więc Wagi poświęconą listopad na załatwianie spraw finansowych, które przyniosą duże korzyści. Tak więc Wago szykuj się. Pamiętajcie by nie zaniedbać żadnego z urzędu i odbierać na czas wszystkie pisma, które są do Wagi kierowane.

Praca: Praca będzie w tym miesiącu ostatnim z problem u Wagi. Wasze myśli będą rozbiegane, będą się kręcić wokół spraw miłosnych, spraw związkowych, a także to co powiedziałam spraw urzędowych. Tak naprawdę w pracy albo będziecie jedną nogą albo połową szarych komórek. Będziecie patrzeć na zegarek. Po to, aby czas zleciał szybko, po to by można było wrócić do spraw, które są ważne. Natomiast końcówka miesiąca - bardzo proszę o duże duże skupienie - może nastąpić w pracy coś czego się nie spodziewacie. Może zostać zawalony termin, może zostać zapomniany dokument, może zostać niewykonane zlecenie i oby tym nie była obciążona Waga. Wagi które szukają zatrudnienia mogą otrzymać bardzo ciekawą ofertę. Natomiast zastanawia mnie tutaj kwestia finansowa, ponieważ oferta pokazuje się jako ciekawa i interesująca, zgodna z waszymi zainteresowaniami i doświadczeniami. Natomiast finansowo obawiam się, że nie będziecie zainteresowani. Po prostu pokazują się nieduże pieniądze.

Zdrowie: Na pewno przeziębienie, na pewno gorączka, na pewno zatoki, uszy, gardło. Obawiam się, że Was to nie ominie w listopadzie. Może zacznijmy wcześniej zażywać witaminy, zioła i naturalne wyciągi z owoców. Pozwoli to uchronić Wagi przed przykrymi skutkami przeziębienia. Może tę uwagę kieruje do jednej dwóch osób, ale mam tu także karty zaznaczające mi bóle w kościach, sprawy reumatyczne.

Rada z Karty Tarota
Myślę, że rada karty tarota świetnie wpisuje się w to co powiedziały karty klasyczne o finansach dla Wagi w listopadzie. Otóż może Was czekać dar finansowy, dosłownie pieniądze spadają z nieba, okazja, fart, szczęście. Wykorzystaj to jak najlepiej droga Wago. Wykorzystaj i pomnóż.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.