Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Waga - Lipiec 2021

Miłość: Wagi w miłości powinny unikać sekretów, tajemnic, dawania partnerowi powodów do podejrzeń. Chyba dobrze wiecie, że jeśli coś się stanie, to zawsze można porozmawiać, prawda? Tak twierdzą karty i wskazują na to, że może czekać Was trudna rozmowa, jednak zakończona pomyślnie. Pewien temat trzeba obgadać, trzeba wyjaśnić. Tylko jak mówię, nie udawajcie, nie kłamcie, nie wypierajcie się.

Rozmowa, szczerość.

Wkrótce też sprawy dzieci, wnuków będą ważne, kwestie dalszej edukacji, kursów, nauki, coś z młodym pokoleniem.

Wolne Wagi wkrótce poznają kogoś zza granicy. Z cieplejszych regionów, takich jak Włochy, Hiszpania, Turcja, jednak będzie to osoba z korzeniami Polskimi, z kontaktami z Polską. Nawiążecie kontakt po polsku i Wasza znajomość mocno się rozwinie w dość krótkim czasie. Należy Wam się taki zagraniczny macho. Na pewno będzie tu ognisty romans, flirt, a co dalej… To już czas pokaże.

Finanse: Odkładajcie, odkładajcie i jeszcze raz odkładajcie. Co przyjdzie górką niech idzie na oszczędności. Mówię poważnie, karty pokazują konieczność wręcz chomikowania pieniędzy. Szykuje się dla Was coś potrzebującego sporych nakładów pieniędzy, będą przed Wami wydatki. Jednak karty nie mówią o niczym szczególnym, zaznaczają jedynie właśnie to oszczędzanie, konieczność zbierania pieniędzy.

Dodatkowo dla zapewne kilkorga z Was – staniecie przed koniecznością zakupu sprzętu medycznego, coś związane z leczeniem, rehabilitacją, poprawą zdrowia.

Praca: W pracy czekają Was nowe zadania, które dotychczas były poza Waszym zasięgiem. Ktoś Wam chyba zaufał i zdecydował, że nadajecie się do trudniejszych wyzwań. To dobrze! Wiązać się będzie to oczywiście z większą odpowiedzialnością, zapewne pieczą nad jakimś zespołem, jednak jesteście stworzeni do tej roli i bardzo szybko odnajdziecie się w nowej sytuacji. Będzie to miła odmiana, ale i sporo nauki przed Wami. Uczcie się od najlepszych.

Wagi szukające pracy – uwaga, dostaniecie ofertę marzeń, co będzie wiązało się z walką o stanowisko, nie tylko Wy o nim marzyliście. Jeszcze jedna osoba starać się będzie o tę posadę. Nie będzie to łatwe starcie, dlatego dajcie z siebie wszystko i zaprezentujcie się z absolutnie najlepszej strony. Macie szansę to wygrać i rozpocząć nowy okres w karierze.

Zdrowie: Uważajcie na bóle głowy, karku, na rozregulowany sen! Coraz bardziej zmierzacie w tym kierunku, kładzenie się raz o 19 raz o 1 w nocy Wam nie służy, a Waszemu organizmowi jeszcze mniej. Zastanówcie się nad tym, ustalcie sobie mniej więcej pory chodzenia do łóżka. Dbajcie o profilaktykę !

Rada z karty Tarota
Karta powrotu do pewnych spraw, osób, miejsce, karta powrotów także sentymentalnych, w myślach, wspomnieniach. Karta dzieciństwa, dzieci. Karta dobrego domu, radości i zapachu ciasta. Może być tak, że jest przy Was ktoś taki, kto przywołuje takie wspomnienia lub też Wy tęsknicie za rodzinnym domem, za latami beztroski. Karta mówi – wspominaj, dbaj o historię rodziny, spędzaj czas z rodziną.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.