Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Waga - Styczeń 2021

Miłość: Karty wskazują na styczniowe deklaracje. Ale takie na plus, takie jakby wyczekiwane przez Was, o których sobie po cichu marzyliście. Czy to jakieś zaręczyny, czy np. wspólne zamieszkanie, a może jakiś kociak, adopcja pieska. To wszystko spełni się w styczniu drogie Wagi. Będzie to naprawdę dobry czas dla Waszej relacji w związku. Korzystajcie z dobrego czasu, czerpcie garściami! Znajomość, związek, małżeństwo wejdzie na nowy poziom.

Dodatkowo karty pokazują chęć wspólnego wyjazdu, nawet na kilka godzin, dni. To byłby udany wyjazd. Pomyślcie o tym.

Wagi, które aktualnie szukają partnera będą musiały wrócić do poszukiwań za miesiąc. Teraz to nie będzie to. Nie będziecie w nastroju na flirty, randki, spotykanie się. Będziecie chcieli odpocząć, posiedzieć z książką lub przed telewizorem, spędzić czas z samymi sobą. I dobrze, trzeba czasem poświecić czas dla samych siebie, słuchajcie swoich zachcianek i nie bójcie się sobie dogadzać w tym miesiącu. Karty właśnie o to was proszą, o zadbanie o siebie samych.

Finanse: Finansowo może być różnie, karty pokazują nagły spory wydatek na środek lokomocji, auto lub rower. Może to być zarówno kupno jak i niestety naprawa. Na wszelki wypadek zabierzcie swoje auto lub rower na przegląd, żeby nie przestało działać w połowie drogi do domu lub do pracy.

Dalej karty podpowiadają, że wspólnie, jako Rodzina trzeba będzie ponieść pewne wydatki. Może to być coś związanego ze starszą osobą w Rodzinie.

Praca: Dla pracujących w zespole w tym miesiącu będziecie musieli skupić się na współpracy. Przyniesie wam to wiele korzyści i z wszystkim wyrobicie się o wiele szybciej. Dla pracujących solo mam spokojny miesiąc, karty wskazują na utrzymanie normy, zero odbiegów od typowego miesiąca w pracy. Róbcie swoje, starajcie się i przyłóżcie do swojej pracy i wszystko będzie w porządku.

Natomiast dla Wag szukających nowej posady w styczniu nie mam najlepszych wieści. To po prostu jeszcze nie wasz czas. Cierpliwości, to jedyne co wam mogę powiedzieć. Poczekajcie, uzbrójcie się w cierpliwość.

W tym czasie możecie poszukać czegoś blisko domu, dosłownie - drobnej pracy, usługi, pomocy, za którą ktoś będzie chciał Wam zapłacić. Taka reperacja budżetu.

Zdrowie: Mam tu karty głowy, oczu, zatok, czoła. Uważajcie. Teraz robi się ciemno bardzo wcześnie, jest chłodno. Trzeba zadbać o siebie.

A może karty chcą podpowiedzieć, że warto teraz wyrobić sobie okulary, soczewki, a może właśnie okulary, soczewki wymagają już zmiany? Jeśli mieliście wyrobić sobie okulary lub soczewki, a nie zrobiliście tego, to zajmijcie się tym teraz. To poważne.

Uwaga na przeziębienia, na infekcje zatok, na katar.

Rada z Karty Tarota
Karta mówi by zwracać uwagę na ewentualne straty, by pilnować tego co mam – nie tylko w wymiarze finansowym, także intelektualnym. Nie oddawajcie niczego co macie za bezcen, za darmo. Każda rzecz ma wartość, nawet gdyby zapłatą był uśmiech i kubek herbaty. Dodatkowo – pilnujcie portfela.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.