Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-10-25
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Waga - Październik 2020

Miłość: Najmilsze Wagi, urodzinowe Wagi - w stałych związkach uwaga na "dobre rady" członków rodziny, zwłaszcza rodziców, teściów. Tak jakby każdy chciał wrzucić dwa, trzy grosze do Waszego życia, chciał Was "oświecić" jak należy robić i co należy robić. Dla części z Was może to być nie do zniesienia i powstaną na tym tle spore kłótnie. NIE mam rozstania, co to to NIE, ale jeśli dacie sobie dmuchać w kaszę to będą awantury.

Uważajcie na wieści z daleka, z zagranicy. Mogą nie być przyjemne, mogą dotyczyć kogoś z dalszej rodziny. Na spokojnie musicie w gronie rodziny ustalić jakie są dalsze kroki.

Wolne Wagi mogą poznać drugą połowę i to zaraz na początku miesiąca. Będzie to osoba, która może mieć "znaki szczególne", będzie coś szczególnego w wyglądzie tej osoby. Rozglądajcie się bacznie wokół siebie.

Finanse: Wagi - jest to pokazany bardzo ładny prezent, wartościowa rzecz, może gotówka wręczona Wam. Czyżby z okazji urodzin? Na pewno prezent, a gotówka to już w 200% przyda się nam Wagi w październiku - prawda!?!

Uważajcie tylko na niezapowiedziane i szybkie wydatki na dzieci, wnuki, młodsze osoby z rodziny. Mogą to być wydatki na szeroko rozumiane zdrowie.

Praca: Oj w pracy to będzie się Wam wręcz nudzić. Cisza, spokój, nic się nie dzieje, dzień się dłuży. Będziecie patrzeć na zegarek czy już można uciekać do domu. Praca sama się nie zrobi i dlatego rada od kart jest następująca - poproście o pomoc koleżanki i kolegów. Karty wskazują na współdziałanie, dobry podział obowiązków i dzięki temu szybszą pracę a dla Was więcej wolnego.

Dla niektórych z Was mam pokazany urlop na przełomie października.

Wagi bez pracy mogą otrzymać pracę dodatkową na umowę zlecenie. Ne odmawiajcie, może to podreperować Wasz budżet, a dodatkowo da Wam doświadczenie.

Wasze umiejętności, ukryte talenty będą poszukiwane na rynku pracy. Spróbujcie się nimi pochwalić się nimi w sieci. Spróbujcie !

Zdrowie: Uwaga na zmęczenie, przemęczenie, możliwe także bóle głowy które mogą Wam towarzyszyć w październiku. Radzę więcej odpoczywać, może spędzić weekend spokojnie, może książka, herbata? Spróbujcie złapać trochę wolnego. 

Rada z Karty Tarota
Spokojnie oceńcie sytuację, nie na gorąco. Niech opadnie kurz, niech wszyscy się rozejdą do domu i wtedy zastanówcie się nad tym co się stało. Spokój, rozwaga ale i ostrożne stąpanie są wskazane w tym miesiącu.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.