Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-08-14
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Waga - Sierpień 2020

Miłość: Duża zmiana czeka moje ulubione Wagi. Zwroty uczuciowe jak się patrzy! Tchniecie życie w coś, co dotychczas troszkę umierało. Poczujecie się, jakbyście odkryli nowe kolory tęczy, jakby życie dało wam drugą szansę. Bardzo na plus. Jest szansa nawet, że przygoda ta skończy się wkrótce przy ołtarzu. Szukajcie powoli sukien ślubnych i garniturów. Cudnie moje Wagi. Duża stabilizacja uczuciowa, koniec nerwów i niepewności emocjonalnej. Nareszcie czeka was błogi spokój. Będziecie zadowoleni z obrotu spraw i uznacie wreszcie, że macie dobre, naprawdę udane życie uczuciowe.

Samotne Wagi odnajdą się na nowo w świecie flirtów. Jakbyście się nauczyli tego zupełnie na nowo, a jednak pamięć w Was była - jakby jazda na rowerze - zawsze się pamięta. I dobrze, bo trochę się zmieniło od kiedy ostatnio byliście singlami. To sprawi, że dostaniecie jakąś specjalną pewność siebie i w terenie poczujecie się jak ryby w wodzie. Dzięki temu już niebawem otoczycie się sporą grupą osób, spośród których jedna będzie wyjątkowo w waszym stylu. Wiecie co robić, do boju Wagi - brać, rwać :)

Finanse: W sierpniu zalecam ostrożność z inwestycjami. Bardzo łatwo możecie stracić spore sumy pieniędzy w ten sposób. Uważajcie też na złych doradców lub „szybkie i kuszące” zyski, oferty z gwiazdką, drobnym druczkiem. Naprawdę, jeśli nie będziecie czujni, to możecie bardzo zbiednieć w krótkim czasie. Chyba najlepszą opcją byłoby trzymać się teraz swoich pieniędzy i nie wydawać ich na zbędne rzeczy.

Ktoś z rodziny, bliskich znajomych może potrzebować pomocy finansowej. Nie wiem czy ta osoba ma śmiałość poprosić o pożyczkę, może Warto się zaoferować z pomocą, podpytać?

Praca: W tym miesiącu bardzo duży nakład pracy. Jednak co ciekawe, bardzo wam się to spodoba. Polubicie swoją pracę tak bardzo, że zupełnie nie będzie wam przeszkadzać to, że zajmuje wam ona sporo czasu. Będzie to też między innymi pretekst, żeby dłużej zostawać w pracy, bo naprawdę zacznie was to odprężać. Współpracownicy będą was podziwiać za wasze zaangażowanie, a przełożeni docenią wkład i przychylniej będą patrzeć na to, co robicie i jak to robicie. Dobra robota.

Nowych posad na rynku dla Wag będzie kilka. Nie będą to kariery waszych marzeń, chociaż na pewno mogłyby was popchnąć w ich stronę, jeśli wpiszecie je w CV. Warto się nad tym zastanowić, czy chcecie wspinać się teraz po szczeblach kariery, czy może ciepła posada wam pasuje. Przemyślcie to Wagi, cokolwiek zdecydujecie, a bliscy wam ludzie będą bardzo was wspierać!

Zdrowie: W sierpniu musicie postawić na samopoczucie, na relaks, odpoczynek, chwilę wytchnienia. Relaksująca kąpiel, spacer po łące - byłyby dobrym startem, ale zastanówcie się, czy nie potrzebujecie czegoś więcej, np. jakiejś medytacji, jogi, lub po prostu dłuższego snu w weekendy. Wasz umysł potrzebuje dbania tak samo jak ciało, pamiętajcie!

Rada z Karty Tarota

Sierpień to czas planowanie ruchów na dalszą część roku, na to by ułożyć sobie plan działania. Może podsumowanie zysków i strat? Ołówek do reki i piszemy - CHCĘ ...., DĄŻĘ DO .... i STARAM SIĘ O ...

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.