Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Waga - Kwiecień 2021

Miłość: Miłe wagi, jeżeli planujecie zamążpójście w kwietniu to Wam się to uda. Karty pokazują dla kogoś z Was ślub. Może to być i jednocześnie decyzja o ślubie, mogą to być zaręczyny, ale uwaga może to być także samo zawarcie związku małżeńskiego i wypowiedziane „tak”. Więc jeżeli planujecie zaręczyny to kwiecień jest idealnym czasem, a jeżeli planujecie ślub to myślę, że już dawno jesteście do tego przygotowani.

Wagi w stałych związkach natomiast uważajcie na nieporozumienia z ukochaną osobą. Karty pokazują że Wasz mąż, Wasz partner może nie mieć dla Was tyle czasu ile potrzeba, może zaistnieć taka sytuacja, że cały dom będzie na waszej głowie i od słowa do słowa wybuchnie z tego powodu awantura. I niestety będziecie musiały prosić drogie wagi o pomoc, jeżeli głośno i stanowczo nie wypowiecie tego co Wam leży na serduszku to miesiąc może upłynąć pod znakiem najpierw awantury, a później cichy z nich. Więc zadbajcie o atmosferę, ale wyraźnie zwróćcie uwagę partnerowi, że nie może być cały dom na Waszej głowie.

Single, szykujcie się na poznanie bardzo fajnej osoby, może to być osoba, albo mocno od Was starsza, bądź przeciwnie, dużo od Was młodsza. Karty pokazują tutaj właśnie kontrast jeżeli chodzi o wiek, natomiast absolutnie żadnych kontrastów jeżeli chodzi o dopasowanie do Waszej osoby. To może być strzał w dziesiątkę. Dajcie się bo ta osoba jest gdzieś blisko Was, Może być poznana podczas poruszania się, przemieszczania się, w drodze w podróży.

Finanse: Wagi i możecie spokojnie kupić zdrapkę bo mam pokazane tutaj pieniądze od losu, nie są to duże pieniądze, ale całkiem miła kwota, która pozwoli na kupienie sobie czegoś o czym od dawna marzycie. Jeżeli chodzi o dalsze wydatki to karty pokazują, że są pewne rzeczy, które trzeba będzie zapłacić właśnie w w kwietniu. Pilnujcie więc wszystkich rachunków i płatności. Karty podpowiadają, że ktoś z Was będzie także dbał o zdrowie i będzie wykonywał badania prywatnie, będą to badania i leczenie płatne z własnej kieszeni.

Praca: Powiem szczerze to będzie miesiąc szalony. Mogą być niewielkie nieporozumienia, nie do końca Wasze intencje mogą być dobrze zrozumiane, może być taka sytuacja, że szef wezwie Was na dywanik, natomiast tak jak mówię, trzeba będzie na spokojnie wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Karty podpowiadają, że w Waszym zespole może być osoba, która nie do końca rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, a niestety bura może spaść na wszystkich. Warto więc na spokojnie z taką osobą porozmawiać i zapytać czy nie potrzebuję ona pomocy, może nie do końca jeszcze wie jak daną rzecz należy wykonać. Końcówka miesiąca spokojna, na pewno wśród Was i jest osoba, która będzie myśleć o zmianie pracy i będzie chodziła na rozmowy w sprawie nowej pracy.

Wagi, które poszukują pracy - karty wskazują podpisanie dokumentów. Nie wiem czy będzie to umowa o pracę bardziej powiedziałabym, że będzie to inna forma zatrudnienia natomiast otrzymacie pracę jako taką. Mam jedynie małą wątpliwość co do wynagrodzenia, czy jest ono takie jak rozmawialiście? Może tutaj trzeba będzie sprawdzić umowę bo mam wrażenie, że nastąpiło pewnego rodzaju niedomówienie.

Zdrowie: Tak jest mówiłam wyżej na pewno wagi będą wykonywały badania, mogą odwiedzać lekarza, ale zaznaczają mi się badania i wizyty lekarskie finansowane z własnej kieszeni.
Panie wagi serduszko i ciśnienie, uważajcie bo jest tutaj pokazany skok ciśnienia, coś na zasadzie migotania więc zwróćcie na to uwagę moje miłe panie wagi. Panowie plecy, dół pleców, okolica nerek. Panowie nie wolno niczego dźwigać nosić i podnosić Wam w kwietniu, bo może zdarzyć się dość poważne uszkodzenie kręgosłupa.

Rada z karty tarota
Trochę nieporozumień, trochę podgryzanie, trochę przytyków. Tak jakby ten miesiąc był taki na zasadzie kamyczka w bucie. Niby wszystko jest dobrze, niby mamy wszystko dogadane, niby ma być miło i przyjemnie, a to z jednej strony pach, z drugiej strony pach. Uważajcie tak naprawdę w tym miesiącu na osoby, które są wybitnie pesymistyczne, które próbują innych zarazić swoim złym humorem.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.