74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-03-29
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Przyjaźń i uczucia w zodiaku - Strzelec

Jesteś wspaniałym przyjacielem do którego z problemem można zadzwonić nawet w środku nocy. Każdy w potrzebie znajdzie u ciebie wsparcie i pomoc.

Drzwi Twojego domu zawsze są otwarte dla przyjaciół którzy akurat potrzebują pomocy. Z anielską cierpliwością wysłuchasz każdego i zawsze doradzisz. Potrafisz po mistrzowsku ocenić sytuację i zawsze masz trzeźwe patrzenie na rzeczywistość. Umiesz doradzić i pokazać właściwą drogę aby wybrnąć z sytuacji. Jesteś lojalny, szczery. Trudno uwierzyć że posunął byś się do zdrady. Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś miły i bezpośredni. Łatwo nawiązujesz kontakty , ludzie do Ciebie lgną wszędzie więc nawiązujesz kontakty. Wysoko cenisz sobie niezależność boisz się że wyłączność w przyjaźni może Cię przytłoczyć. Wolisz mieć wielu kolegów z różnych zakątków świata.

 

Strzelec i zwierzęta domowe

Lubisz ruch i przebywanie na świeżym powietrzu dlatego zawsze wybierzesz zwierzę potrzebujące jak ty dużo ruchu. Pies to doskonały towarzysz dla ciebie. Będziesz dbał o niego szczotkował, karmił, możesz nawet chcieć wysłać go na jakieś zawody. Marzysz nawet o własnym koniu który będzie triumfował na torach i o wygranych. Zawsze pogodny bierzesz udział w zakładach wierząc że los się do Ciebie uśmiechnie.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.