Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-04-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22-28.04.2019 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22-28.04.2019 r.

W tym tygodniu droga Rybko pomyśl co chciał byś robić i to rób! Jest to odpowiedni czas na wszelkiego rodzaju aktywności związane z samorozwojem bądź zmianą na lepsze. Od wtorku poczujecie w sobie chęci do walki o swoje i szef będzie musiał sprecyzować swoje plany względem Twojej osoby w firmie. Jeśli nie sprosta Twoim oczekiwaniom szybko zmienisz pracę na inną. To czas gdzie powstaniecie jak Feniks z popiołów i nie będzie miejsca na lawirowanie, również w miłości. Czas pojednań bądź sprzeczek. Nie będziecie czekać w nieskończoność na określenie się partnera co do jego zamiarów. Będziecie wszystko chcieli mieć na "tu i teraz", a osobą migającym się od konkretyzacji powiecie stanowcze NIE! W tym zabieganym i dość emocjonalnym tygodniu znajdziecie chodź chwilę na kawę wśród sprawdzonych i życzliwych ludzi. Zadbajcie również o układ trawienny i stawy.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.