NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Horoskop tygodniowy praca i finanse 22.04-28.04.24

Data publikacji: 2024-04-22

Kategoria: Horoskop

Horoskop tygodniowy praca i finanse 22.04-28.04.24

Od 19 kwietnia Słońce rezyduje w znaku Byka i pozostanie w nim do 20 maja.

Byk to znak podlegający żywiołowi ziemi, pozostający pod szczególną opieką planety Wenus – bogini piękna i miłości. Jest kombinacją praktycyzmu znaków ziemskich i zdolności do koncentracji znaków stałych.

Byk to silne, majestatyczne zwierzę. Jest prawdziwą opoką i oazą spokoju, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jest w nim ogromna radość życia, świadomość ciała i całe pokłady zmysłowości. Kocha to, co najlepsze i nie zadowala się półśrodkami. Jest bardzo pracowity i wytrwały, wnoszący lekkie wyciszenie i skupienie na realiach, a także odpowiedzialny stosunek do posiadania i finansów.

I taki też będzie ten najbliższy czas - pokazujący urodę przyrody, potrzebę miłości oraz korzystne i konstruktywne zmiany.

Sprawdźmy dokładną prognozę na najbliższy tydzień.

 

22 kwiecień - poniedziałek

Tydzień rozpoczyna się od dwóch trudnych tranzytów – opozycji Księżyca do Merkurego raz kwadratury Słońca do Plutona. Nie jest to absolutnie dzień sprzyjający podejmowaniu jakiejkolwiek ważnej czy odpowiedzialnej decyzji. Wymagana jest szczególna rozwaga i ostrożność we wszelkich działaniach jak i prowadzonych transakcjach lub przy angażowaniu się w nowe znajomości.

 

23 kwiecień - wtorek

Dzień zdominuje energia przechodzącego Księżyca w znak Skorpiona oraz kwadratura Księżyca do Plutona. Tranzyty te obdarzą ludzi nadzwyczajną dozą energii, działając na głębokie pokłady podświadomości, zmuszając do transformacji. Jest to korzystny okres dla wszelkich tajnych badań, poszukiwań, spraw policyjnych, wojskowych. Należy jednakże bezwzględnie unikać podejrzanych środowisk, zgromadzeń, tłumów, zamieszek ulicznych. Z wpływem tego tranzytu należy się liczyć przez kilka kolejnych dni.

 

24 kwiecień - środa

Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona. Jak zwykle należy w takim dniu uważać na emocje, ponieważ aspekt nie sprzyja pozytywnemu nastawieniu do otoczenia a wręcz przeciwnie – niektórzy nie będą mogli oprzeć się uczuciu niechęci do bliźnich. Postarajmy się odrzucać negatywne myśli i skierować energię na działania twórcze, przynoszące satysfakcję i korzyść dla obydwu stron.

 

25 kwiecień - czwartek

Bardzo liczne i naprzemiennie korzystne jak i nie, tranzyty Księżyca z Saturnem, Uranem, Jowiszem i Marsem, sugerują, że dzień będzie chaotyczny i może przyczynić kłopotów. Korzystny dla wykonywania zwykłych czynności. Najlepiej jest zająć się czymś co nie wymaga szczególnej uwagi jak i kontaktów z przełożonymi, sądami czy podróżami. Także dziś Merkury kończy Retrogradację i wkracza w ruch postępowy, co oznacza, że sprawy zaczną iść w dobrym kierunku.

 

26 kwiecień - piątek

Bardzo miła aura dnia. Trygon Księżyca do Neptuna, sekstyl Księżyca do Plutona oraz przejście Księżyca w znak Strzelca zwiększą fizyczną i mentalną aktywność, dopomogą odzyskać kontrolę nad umysłem, wykorzystać dobrze czas.

 

27 kwiecień - sobota

Dość trudna aura dnia. Trygon Księżyca do Merkurego wniesie pogodę ducha i chęć nadrobienia zaległych spraw, stymulując intuicję, siłę przebicia, niosąc powodzenie w interesach, sprawach publicznych, urzędowych i osobistych. Niestety, kwadratura Księżyca do Saturna będzie ograniczać, opóźniać, utrudniać, nawarstwiać przeszkody. Należy zachować daleko idącą ostrożność we wszelkich kontaktach z otoczeniem i zawodowych czynnościach.

 

28 kwiecień - niedziela

Poranek przywita nas miłą atmosferą. Trygon Księżyca do Wenus wpłynie na nasz dobry nastrój. Będziemy czuli, życzliwi, serdeczni. Wzrośnie poziom dyplomacji, elegancji w kontaktach, spolegliwość i empatia. Łatwo będzie uzyskać konsensus i zgodę. Możliwe wsparcie materialne od bliskich czy prezent. Dobry dzień na wystąpienia publiczne, akcje społeczne, poprawę relacji z rodzeństwem, przyjaciółmi, sąsiadami.

 

 

Pięknego, słonecznego, wiosennego tygodnia.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"