Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2021 rok - Horoskop na 2021 rok - Strzelec

Z przełożenia powiem Wam, że ten rok będzie rokiem dla Was bardzo szybkim. Karty wskazują na to, że będziecie często odwiedzać przyjaciół i znajomych, oraz karty wskazują, że to do was będą przyjeżdżać osoby z niespodziewaną wizytą. Dlatego też polecam zawsze mieć w lodówce coś pod ręką, a w szafce ciasto bo naprawdę tych wizyt niezapowiedzianych może być sporo. Rok gdzie dużo rzeczy, które planujecie uda się szybko, bez zbędnej zwłoki i oczekiwania na spełnienie. Patrzymy teraz każdy kwartał.

Początek roku to wpływy finansowe, początek roku to nowe umowy nowe transakcje, nowe kontrakty i zlecenia. Dla części z Was otrzymacie informację, że Wasze dzieci bądź wnuki będą chciały uczyć się czy też studiować daleko od domu, część nawet będzie myślała o nauce za granicą. Bardzo spokojny czas, spędzony osobami bliskimi. Końcówka pierwszego kwartału to podjęcie decyzji finansowej, ważnej decyzji, i wiem że podejmiecie najlepszą decyzję.

Drugi kwartał poświęcić na pracę, na kwestie zawodowe, będziecie starali się pewne sprawy uporządkować. Karty wskazują na to, że może być to trochę gorący okres, za sprawą waszego biurowego towarzystwa. Prośba jest taka, żeby nie wdawać się w sprzeczki, prośba jest taka, aby swoje obowiązki wykonywać jak najlepiej. Karty wskazują, że zwłaszcza panie Strzelce mogą mieć konkurentkę do awansu. Na ten moment karty nie wskazują, jak ta sprawa może się skończyć, natomiast karty pokazują, że na pewno nie ominie Was pewnego rodzaju gratyfikacja w pracy.

Panie Strzelce macie szansę na przełomie wiosny i lata poznać bardzo miłego pana, ale na ten moment karty wskazują jedynie na romans.

Trzeci kwartał to kwestie urzędowe, kwestie bankowe, kwestie załatwiania zaległych spraw. Karty pokazują na bardzo duże przyspieszenie, natomiast te sprawy nie do końca pójdą tak korzystnie jakbyście tego pragnęli. Dlatego wskazane jest działanie bardzo ostrożne i bardzo powoli. Pokazują mi się tutaj przegrane sprawy sądowe, pokazują mi się tutaj trudności urzędowe i bankowe. Ktoś może działać, bądź mógł wcześniej działać na Waszą niekorzyść i sprawy teraz wyjdą na jaw. Tak jakby w Waszym otoczeniu był, albo jest pewnego rodzaju oszust bądź ktoś kto chciał doprowadzić Was do niekorzystnego działania. Myślę, że jesienią wszystko zacznie wychodzić na światło dzienne. Zachowajcie spokój, działajcie bardzo powoli bardzo rozważnie, szukajcie pomocy. Karty wskazują, że jeżeli będziecie się posiłkować radą osób, które znają się na tym temacie, nie będzie bardzo dużych strat, natomiast z pewnymi stratami trzeba będzie się pogodzić.

Końcówka roku już będzie spokojna, sam wrzesień to jeszcze wygaszanie tych wcześniejszych burz, jeszcze pobrzmiewa trudna sytuacja, ale zaraz październik, listopad, grudzień karty wskazują na uspokojenie i wyjaśnienie sprawy. Starajcie się tak jak mówiłam zachować spokój, działać z rozwagą, nie na chybcika. Karty też podpowiadają, że wokół Was może być bardzo życzliwa Wam osoba, ktoś kto dobrze Wam życzy i chcę Waszego szczęścia. Karty wskazują tutaj także na to, że w grudniu możecie poznać osobę do związku, jeśli takiej osoby szukacie. Będzie to osoba z tak zwaną przeszłością, ale osoba w momencie poznania w wolna, gotowa do wejścia w związek.

Spróbujmy podsumować w kilku punktach wydarzenia tego roku.

Początek roku bardzo fajny, bardzo przyjemny, bardzo rodzinne, dużo informacji dobrych, dużo się dzieje dobrego, dużo rzeczy związanych z młodymi osobami. Dobre pieniądze, dobra sytuacja zawodowa. Wiosna to czas zwrócenia uwagi na kwestie zawodowe, pilnowanie swoich projektów, pilnowanie pracy. To także będzie bardzo dobry czas, na zmianę pracy. Koniec lata i jesień karty trudne nie mogę powiedzieć, karty wskazujące na to, że kilka spraw może odbywać się jednocześnie, w jednym momencie. Mogą to być sprawy sądowe i urzędowe, ale jest pokazane, że w większości wypadków jest prowodyr tego. Może to być ktoś z Waszej przyszłości. Karty wskazują na mężczyznę, może to być swojego rodzaju oszust. Bądźcie naprawdę przez cały rok bardzo rozważni, bardzo rozsądni i nie podpisujcie niczego bez głębokiej analizy. Zwłaszcza jeśli są to dokumenty sądowe, urzędowe lub bankowe - nie wolno wam tego robić! Pewne straty niestety są pokazane przy Was, od Waszego działania i spokoju zależy czy będą one mniejsze czy większe. Nie bójcie się prosić o pomoc fachowca. Koniec roku to wygaszanie trudnych spraw i próba odpoczynku, która powinna Wam się udać. Sam koniec roku wróżę poznanie ciekawej osoby.

Strzelce tak jak mówię, karty ostrzegają by sprawdzić co ktoś daje wam do podpisu i z tą informacją Was zostawiam. Niech to będzie najważniejsza informacja dla Was. Pierwsze pół roku spróbujcie skupić się na kwestii materialnej i zawodowej, bo macie na to bardzo dobry czas. Nie ukrywam, że ktoś w tym roku rozpocznie nowy interesujący związek.

Wszystkiego co tylko najlepsze życzę Wam. Spełnienia tylko dobrych wróżb.

Horoskop klasyczny na 2021 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.