Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Panny 15-21.07.19 r.

Miłość: Mocniej okazuj swoje uczucia, partner ma większe oczekiwania niż ci się wydaje. Porozmawiajcie o własnych potrzebach, o tym co was gryzie, czego nie jesteście pewni.

Praca: Wreszcie wymarzony awans pojawia się na horyzoncie. Miej oczy dookoła głowy by nikt cię nie ubiegł. Udowodnij przełożonym, że to właśnie ty nadajesz się na dane stanowisko.

Finanse: Bardzo dobry czas finansowy, zaległe wynagrodzenie będzie pozytywnym oddźwiękiem tego tygodnia. Dodatkowa praca także wpłynie pozytywnie na finanse.

Zdrowie: W kartach pokazuje się przeziębienie, które ewidentnie źle wpłynie na twoje samopoczucie. Nic się nie martw do końca tygodnia staniesz na nogi i weekend będzie bardzo pozytywny.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.