3627477ad79e15fd05459f0bb88d37b6
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-01-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Panny 20-26.01.2020 r.

Miłość: Uważaj bo zaczynasz otaczać się iluzją, to co tworzysz w głowie ma się nijak do rzeczywistości. Ciężko będzie Ci teraz zaspokoić serce, co może doprowadzać Twojego partnera do czarnej rozpaczy. Staraj się bardziej zdystansować i cieszyć się wspólną bliskością zamiast tworzyć nierealny film o królewiczu z bajki.

Praca: Zaczniesz stawiać na wygodnictwo, nie zdziw się więc, że taka postawa zacznie być w szorstki sposób odbierana. Nikt nie lubi być wykorzystywany, pomoc ze strony współpracowników się skończyła, więc nie masz wyjścia jak zakasać w końcu rękawy do pracy.

Finanse: W tym tygodniu masz tendencję do rozpaczy, owszem stan konta może i po okresie świąteczno-noworocznym jest nadwątlony, jednak do jego wyzerowania jeszcze daleka droga. Spróbuj tą lękliwość przerodzić w większą oszczędność i nastrój Ci się wyrówna.

Zdrowie: Chaos, brak koncentracji, rozkojarzenie, jak długo, to już trwa u Ciebie…Postaraj się wyciszyć, spotkaj się z bliską osobą, wygadaj to co leży na duszy, a może pokusisz się o wizytę u psychologa, skoro wcześniejszy zamysł przestał się sprawdzać.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez MokaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.