Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-09-25
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Panny 21-27.09.2020 r.

Miłość: W nadchodzącym tygodniu partner sprawi Ci niesamowitą niespodziankę pod jego koniec. To polepszy wasze relacje gdyż z początkiem tego tygodnia nie będzie zbyt wesoło, możliwa wtedy kłótnia. Dla samotnych za to ,to ogólnie dobry czas na różne podboje.

Praca: W najbliższym czasie mocno się zdziwisz gdyż Twój zajadły wróg będzie dążyć do poprawy waszych relacji. Warto to wykorzystać na swoją korzyść. Ogólnie w tygodniu dużo dobrych relacji z innymi.

Finanse: Tydzień bez większych wydatków. Okres stabilizacji finansowej, dobry czas na odłożenie oszczędności.

Zdrowie: Najbliższy tydzień przyniesienie poprawę stanu zdrowia, w wielu aspektach. Warto przy okazji zacząć uprawiać więcej sportu.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.