Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Panny 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Możesz liczyć na opieką Opatrzności, szczególnie w momencie, gdy jesteś właśnie po trudnych przejściach w życiu. Z pewnością otrzymasz pocieszenie i zapewnienie, że to co złe już się zakończyło, a przed Tobą lepsze czasy pełne optymizmu, nadziei i opieki Sił Wyższych. Szykuje się nowe uczucie, którego się nie spodziewasz, a które już jest na wyciągnięcie ręki. Miłość na razie duchowa ale bardzo szczęśliwa i radosna, idealna, czysta, prawdziwa i romantyczna. Dla osób w związkach stałych, zapowiada się szczęśliwy czas, czas wzajemnego zaufania i harmonii, sprzyjający również poczęciu. To także zapowiedź udanych relacji rodzinnych Jeżeli chodzi o relacje koleżeńskie, również zapowiada się prawdziwa i głęboka wspierająca przyjaźń na którą możesz liczyć.

Praca: W tym tygodniu czekają Cię dobre i przyjazne relacje w pracy. Od nowa znajdziesz sens i motywację do dobrych, nowych zdarzeń. Zapewne otworzy się możliwość dokształcenia lub poszerzenia wiedzy w celu zdobycia lepszego stanowiska Ten tydzień to zapowiedź sukcesu, dobrej passy, natchnienia, a także dobrych i trafionych pomysłów, które pozwolą Ci się wznieść się wyżej .

Finanse: W finansach może pojawić się nowe źródło dochodów, dobre inwestycje, wysokie odsetki - możliwa jest też w tej sferze znacząca pomoc kobiety. Prawdopodobnie otworzy się przed Tobą możliwość zarabiania na tym co lubisz się robić.

Zdrowie: Jeżeli ktoś miał problemy zdrowotne w bieżącym tygodniu zapowiada się znaczna poprawa i wyzdrowienie. Osoby, które w tym czasie decydują się na zabieg chirurgiczny mogą być pewne, że operacja się powiedzie. Mogą wystąpić dolegliwości kończyn górnych, a więc wszelkiego rodzaju urazy, złamania, bóle reumatyczne. Możliwe również dolegliwości układu oddechowego - płuca , oskrzela..

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.