Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Panny 16.18 r. - 22.07.18 r.

Miłość: Tylko pogratulować, bo towarzyski nastrój i radość z dzielenia codzienności z najbliższymi nie będą Cię opuszczać. Panny w stałych związkach mogą liczyć na wsparcie oraz harmonijną współpracę, serdeczne okazywanie uczuć ze strony osób najbliższych Waszemu sercu. Panny samotne mogą liczyć na miłe niespodzianki towarzyskie, choć lepiej nie dać się wciągnąć w sytuacje powrotu do "byłych".

Praca: Mimo starań może to być trudny czas dla wielu z Was, drogie Panny. Lepiej nie bierzcie na siebie teraz dodatkowych zobowiązań, obowiązków, zastępstw itp.. Czas będzie raczej sprzyjał weryfikacji dotychczasowych kroków i planowaniu rozwoju zawodowego zgodnego z Waszymi talentami oraz aktualnymi możliwościami. Ważne, abyście, drogie Panny, zachowały plany w sekrecie i działały w odpowiedniej, sprzyjającej chwili.

Finanse: Bez zmian - tak można podsumować najbliższy tydzień. Wrodzona oszczędność oraz krytycyzm nie pozwalają Wam nadwyrężyć stanu posiadania. Może zatem warto, abyście sprawiły sobie drobny ekskluzywny prezent i nacieszyły się choć przez chwilę owocami ciężkiej pracy, starań, wyrzeczeń ostatnich miesięcy...?

Zdrowie: Pod lupę należy teraz wziąć nie dietę, ale styl życia. Bieżący tydzień będzie wspierał wszelkie działania naprawcze w tej sferze. Warto zatem z kalendarzem zaplanować prywatny czas tak, by starczyło go także na aktywny wypoczynek, hobby i spacery. Drogie Panny, pamiętajcie też o swojej intuicji...

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.