Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Panny 16.04-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Panny przeżywać będą mały kryzys w sferze uczuć, a to wszystko za sprawą skupiania zbyt dużej ilości czasu na pracy i realizacji codziennych obowiązków. Powinny one mieć jednak na uwadze fakt, że nie przybliży ich to do możliwego poznania swojej drugiej połowy.

Panny będące w związkach czeka czas dobrego porozumienia z partnerem. Będzie to tydzień pełen niespodzianek ze strony drugiej połowy.

Praca: W pracy będziesz chciał wykazać się swoją pomysłowością. Jednak w momencie podzielenia się swoimi przemyśleniami i sugestiami wprowadzenia możliwych zmian związanych z wykonywaniem i usprawnieniem codziennej pracy, będziesz mieć wrażenie, że nikt nie traktuje Ciebie poważnie. Daj jednak innym czas na przeanalizowanie tego pomysłu bo z pewnością zostanie on dostrzeżony i rozpatrzony.

Finanse: W tym tygodniu dokonasz osobistej, a nie finansowej oceny. W ciągu ostatniego czasu Twój budżet nie wyglądał tak jakbyś tego w rzeczywistości byś oczekiwał. Jeśli zaś wciąż będziesz kierował się swoją kreatywnością, możesz znaleźć wiele rzeczy, które pomogą Ci w odzyskaniu utraconej kontroli nad wydatkami.

Zdrowie: W sferze zdrowia będzie czuł, że jesteś bardzo silny zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jednak takie samopoczucie może nie trwać zbyt długo. Zadbaj zatem o wprowadzenie w swój codzienny harmonogram dnia kompleksu ćwiczeń siłowych. Nie będzie Cię to kosztować zbyt wiele czasu, a efekty mogą być zaskakujące.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.