Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Panny 22-28.10.18 r.

Miłość: Pewnie uważasz, że los nie sprzyja Twojemu rozwojowi uczuciowemu, ale to nie jest tak, jak myślisz. Idealnie w tym tygodniu pasuje do Ciebie powiedzenie, że najciemniej jest pod latarnią. Może warto zastanowić się nad tym.

Praca: Jesteś dobrze przygotowany do wykonywania swojego zawodu, więc mimo jakichś zawirowań, poradzisz sobie, unikniesz zagrożenia i wyjdziesz z opresji zwycięsko. Będziesz robić to, co kochasz.

Finanse: Pewnie postanowiłeś zainwestować w swoją przyszłość, podejmując kosztowną naukę i teraz gorzko tego żałujesz z obawy, że nie poradzisz sobie finansowo. Nie masz się o co martwić, pieniędzy Ci nie zabraknie.

Zdrowie: Prawdopodobnie odczuwasz ogromne zmęczenie i to blokuje Twój optymizm. Koniecznie zarezerwuj sobie chwilę na porządny odpoczynek, zrelaksuj się, wtedy odzyskasz energię i dobre samopoczucie.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez *Bogumiła*Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.