Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Raka 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Bieżący tydzień będzie sprzyjał bardziej przemyśleniom – analizie dotychczasowej sfery uczuciowej niż „porywom serca”, możesz być równocześnie nadwrażliwy i wykazywać się brakiem zdecydowania .Obudź się więc i otwórz bardziej na świat zewnętrzny, na nowe znajomości oraz na Twojego partnera.

Praca: W tej sferze będziesz bardziej polegał na innych, prawdopodobnie powstrzymasz się od aktywności i zdecydujesz się na przeczekanie. Wykażesz się przy tym taktem i dyplomacją w postępowaniu. Możliwa jest też zmiana stylu pracy. Weź pod uwagę konieczność zachowania zwiększonej ostrożności w podejmowanych działaniach biznesowych - zachowaj w tajemnicy plany zawodowe. Jeżeli poszukujesz pilnie zatrudnienia może pojawić się okazja pozyskania pracy sezonowej lub na czas określony.

Finanse: Być może szykuje Ci się jakaś nagła okazja sprzyjająca szybkiemu pozyskaniu środków finansowy, zachowaj jednak rozwagę, przyjrzyj się okolicznościom oraz dokumentom, które przygotowano Ci do podpisania. Nie podejmuj zbyt szybko decyzji bo może być ona zgubna. Uważaj także ze swoimi genialnymi pomysłami które niby mają przyciągnąć pieniądze – one tak szybko nie przyjdą.

Zdrowie: Jeżeli coś Ci dolega, idź do lekarza, nie lekceważ żadnej dolegliwości bo może ona się przerodzić w coś poważniejszego. Będziesz podatny na infekcje bakteryjne, mogą pojawić się stany depresyjne. Zwróć uwagę, aby ograniczyć ilość spożywanego alkoholu.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.