Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Raka 17-23.02.2020 r.

Miłość: Potrzebować będziesz chwili tylko dla siebie i ukochanej osoby. Podczas romantycznej kolacji wyłącz telefon, bo kiedy będziesz pocieszać partnera, atmosfera pryśnie.

Praca: W sprawach zawodowych nie obiecuj zbyt wiele, bo pewne zaległości mogą wyjść na jaw. Jednak szybko los zacznie się do ciebie uśmiechać.

Finanse: Niektóre pomysły szefa wydadzą ci się błędne, ale zamiast protestować, pilnuj swoich pieniędzy i własnych korzyści.

Zdrowie: Stosuj kremy na zmniejszenie i obkurczenie naczynek krwionośnych, zadbaj o cerę, a nie odczujesz negatywnych skutków zmiany pogody.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez MokaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.