Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-07-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Raka 16.07.-22.07.18 r.

Miłość: Ten tydzień może przynieść ożywienie uczuć i czułe gesty ze strony najbliższych. Partnerka/Partner mogą Was, drogie Raki, zaskoczyć jakąś miłą niespodzianką. W związkach z krótki stażem możliwe przejściowe nieporozumienia na skutek docierania się i walki o władzę. Postarajcie się pamiętać, że miłość zaczyna się tam, gdzie kończą się egoizm i ambicje własne, a wszystko jeszcze da się szczęśliwie ułożyć.

Praca: Twoja obowiązkowość i dar poświęcenia na rzecz wykonywanej pracy pomogą Ci przetrwać najbliższe dni. Wiele Raków spędzi w pracy nieplanowane godziny kosztem zobowiązań rodzinnych. Przełożeni z czasem docenią Twój wysiłek, ale w najbliższych dniach raczej nie spodziewaj się słów uznania czy wdzięczności. Raki poszukujące pracy muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, bo to nie najlepszy czas na nowy początek.

Finanse: Stabilne. Możesz być więc spokojny, bo najważniejsze, najbardziej kosztowne wydatki masz pod całkowitą kontrolą. Niektóre Raki będą niestety zmuszone płacić za niefrasobliwość najbliższych i - niestety - raczej nie uda się odzyskać tych pieniędzy w przyszłości.

Zdrowie: Największy wpływ na Twoje zdrowie mają Twój stan emocjonalny i dieta. Postaraj się więc zachowywać pogodę ducha i równowagę, mimo wszystko i wbrew wszystkim. Unikaj także przejadania się, bo znów za kilka chwil słabości zapłacisz tygodniami zrzucania zbędnych kilogramów oraz przygnębieniem spowodowanym zwątpieniem w siłę własnej woli.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.