Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-13
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Raka 06-12.07.2020 r.

Miłość: Raki w stałych związkach - uważajcie żeby nie wywołać sprzeczki z ukochaną osobą. Atmosfera i im bliżej końca tygodnia tym może stawać się coraz bardziej gęsta. Karty ostrzegają przed wybuchem. Tak naprawdę spory, które mogą być między wami dotyczą spraw, które trwają już od dłuższego czasu i może właśnie teraz dziś, w tym tygodniu jest najlepszy czas żeby wszystko sobie wyjaśnić. Co wy na to?

Wolne raki myślę, że zapowiada wam się imprezowy weekend. Będziecie w towarzystwie bardzo ciekawych, nowych osób. Oczy szeroko otwarte, to rada od kart.

Praca: Jeżeli wasi współpracownicy obecnie znajdują się na wyjeździe, pokazuje się podział pracy dla wszystkich, którzy pozostali na stanowiskach. Dla was też może coś przypaść. Mam pokazane papiery, mam pokazane tabelki, mam pokazane obliczenia i strategie na najbliższy czas. Ale tydzień upłynie wam szybko.

Finanse: Nie mam pokazanych braków. Mam pokazane drobne wydatki, głównie związane z młodymi osobami, może jest okupowana już teraz wyprawka szkolna. Mogą to być jakieś rzeczy na wyjazd waszych dzieci lub też coś do przedszkola. Na wszystko wystarczy wam pieniędzy, ale taka mała wskazówka - poszukajcie ciekawych ofert wśród rzeczy używanych, na portalach ogłoszeniowych. Możecie znaleźć naprawdę fajny prezent dla waszego dziecka, wnuka, wnuczki.

Zdrowie: Nie mam niepokojących kart poza właśnie stresem i nerwami. Nie będę tutaj mówić o piciu melisy, bo to tak naprawdę nie o to chodzi. Żeby ograniczyć stres trzeba zmienić styl i tempo życia. Zastanówcie się nad tym bo może właśnie jest to czas żeby te zmiany wprowadzić w życie, właśnie teraz.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.