Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Vera

Vera

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Raka 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Nachodzą zmiany i nie należy się ich bać. Jeśli chcesz, by Twój związek rozkwitł na nowe, to musisz coś zmienić. Rutyna i powtarzalność to wrogowie namiętności. Nie wahaj się więc przystać na propozycję partnera, a i Ty sam zaproponuj coś, czego do tej pory nie robiliście.

Praca: Raki mają teraz bardzo korzystny czas dla spraw zawodowych. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, zobaczysz szanse tam, gdzie wcześniej ich nie było. Nie bój się dużych kroków, teraz wskazane jest działanie z rozmachem.

Finanse: Najbliższe dni niosą ze sobą powodzenie w sprawach finansowych. Możliwy zastrzyk gotówki z nieoczekiwanego źródła, albo pojawienie się szansy na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Zdrowie: Najbliższe dni mogą przynieść Rakom problemy ze snem. Nie walcz z tym, tylko zawczasu się na to przygotuj. Weź do łóżka dobrą książkę albo pójdź na długi wieczorny spacer.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Sylwia KuleszaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.