Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-04-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Raka 22-28.04.19

Cały tydzień będzie bardzo stabilnym czasem jeśli chodzi o sytuację finansową. Pieniądze będą się Was trzymać drogie Raczki i będzie tak aż do końca miesiąca. Osoby, które posiadają kredyty w połowie tygodnia mogą wpaść na rewelacyjny pomysł jak szybko i skutecznie pozbyć się zobowiązań. W pracy przyjemna atmosfera bez większych rewelacji. W aspekcie uczuciowym szykują się zmiany. Dla singli będzie to czas zawierania nowych znajomości z których mogą powstać związki bądź przyjaźnie na lata. U sparowanych Raków rozbudzi się żar namiętności i w sypialni może powstać nowy członek rodziny. Osoby w niepewnych związkach niech zrobią rachunek strat i zysków relacji, a szybko się zweryfikuje jaką decyzję podjąć. Cały tydzień będzie pomyślnym czasem na wszelkie zabiegi kosmetyczne i aktywność fizyczną, tylko uważajcie na drodze gdyż możliwe będą stłuczki.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.