Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Raka 24-30.06.2019

Miłość: macie ogromną szansę na długotrwały związek. Jeżeli od dawna nie możecie się doczekać decyzji co do bycia razem to dobry czas na podjęcie tego tematu. Niektóre Raki w tym okresie staną na ślubnym kobiercu, a inne doczekają się pierścionka zaręczynowego. Ten tydzień w uczuciach zapowiada się rewelacyjnie.

Praca: część z Was wybierze w tym tygodniu urlop, albo pracę w domu. Inne osoby mogą odczuć lepszy komfort w miejscu pracy i wygodę.

Finanse: mogą pojawić się wydatki na jakieś szczególne okazje. Będziecie też poszukiwać intensywnie czegoś co wymaga dość pilnego zakupu. Zachowajcie umiar w wydatkach.

Zdrowie: uważajcie na swój układ odpornościowy, dla Was połączenie klimatyzacji z upałem może skończyć się infekcjami, takimi jakie przechodziliście w okresie dziecięcym.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita GabrielNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.