Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Raka 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Zodiakalne samotne Raki będę miały w końcu szansę na poznanie osoby, która zaskoczy je swoją inteligencją oraz pomysłowością na której Raki skupią całą swoją uwagę. Co prawda nie jest to idealny czas na stworzenie stałej relacji, ale nie jest ona wykluczona przy bliższym poznaniu. Wszystko jednak będzie wymagało cierpliwości i zaangażowania z obu stron.

U Raków będący w związkach wciąż będą narastały konflikty z partnerem. To wszystko za sprawą braku powagi sytuacji i bagatelizowania problemów, które już dawno powinny zostać rozwiązane. Nie będzie to czas, który wpłynie pozytywnie na ich relację lecz powinny one pamiętać, że nie ma problemów nie do rozwiązania. Tylko w momencie poważnego podejścia do sprawy Raki będą w stanie odzyskać zainteresowanie partnera.

Praca: W sferze zawodowej nastanie czasu w którym Twoja praca będzie doceniana, a współpracownicy będą wpatrywali się w Ciebie z wielkim zachwytem i zazdrością. Nie pozwól jednak by cokolwiek mogło Cię rozpraszać i nie spoczywaj na laurach. Wkładaj tyle samo wysiłku i zaangażowania w pracę co do tej pory, a możliwe, że już niebawem szef zaproponuje Ci awans, którego nie brałeś pod uwagę.

Finanse: Wciąż będziesz mieć obawy czy zdołasz nadrobić wszelkie straty względem finansów. Otóż nie ma co martwić się na zapas, bo dzięki temu, że jesteś osobą uczącą się na swoich błędach odzyskasz w bardzo szybkim czasie nie tylko kontrolę na domowym budżetem, ale i nadrobisz wszelkie zaległości z nimi związane.

Zdrowie: W sferze zdrowia mogą pojawić się drobne i na chwilę obecną nieszkodliwe infekcje. Przyjmowanie łagodnych leków pomoże Ci zapobiec poważniejszym problemom. Dbaj również o swój żołądek bo i ten w tym tygodniu, może dać Ci się we znaki.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.