Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Skorpiony wprowadzą w życie nowy plan, który pozwoli im nawiązać nowe relacje z dopiero co poznanymi osobami. Co prawda nic nie dzieje się od razu, ale nie jest powiedziane, że relacje te nie rozwiną się w kierunku stworzenia długofalowej znajomości, a nawet potencjalnego związku.

Skorpiony w związkach będą przeżywały chwile uniesień w obecności partnera i spędzaniu czasu tylko i wyłącznie w swoim towarzystwie. Nadszedł w końcu czas by poczuć, że związek nie opiera się tylko na pracy i realizacji codziennych obowiązków, a także na oddaniu się przyjemnościom.

Praca: W sferze zawodowej przyszedł czas by przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dokoła zadając sobie pytanie: czy Twój rytm pracy nie jest czasami narzucony i ustalony przez współpracowników? Pamiętaj, że w Twojej w pracy nie liczy się szybkość, a dokładność.

Finanse: Ten tydzień jeśli chodzi o Twój domowy budżet ulegnie małej destabilizacji. Niestety Twoja niekonsekwencja dotycząca codziennych wydatków wzięła w tym momencie górę. Co prawda nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać, ale pomyśl nad zaciśnięciem pasa w tym tygodniu.

Zdrowie: W sferze zdrowia mogą pojawić się problemy związane z koncentracją. Zadbaj zatem by nie zaprzątać sobie głowy nieistotnymi sprawami i skupić na potrzebnym Ci odpoczynku i większej ilość snu, którego do tej pory nie było zbyt wiele.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.