Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-05-31
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 25-31.05.2020 r.

Miłość: Nagromadzone emocje które w sobie magazynowałeś wybuchną w solidnej kłótni. Dla kobiet poczucie niedojrzałości partnera, zbytniej frywolności. Zaskoczenie, miły gest, rekompensata, radość.

Finanse: Pomyłka która może Ciebie uziemić na dłuższy czas. Groźba katastrofy finansowej, zła umowa. Odcinanie się od wspólników, waśnie, chęć odpoczynku.

Praca: Zmiany na lepsze, entuzjazm, siła przebicia. Praca w samotności, przynosi radość. Trudne wybory, nowe radykalne pomysły.

Zdrowie: Zmienność samopoczucia, pomimo wszystko nie ma złych wpływów. Mężczyzna z rodziny lub przeszłości służy wsparciem. Chęć wyjazdu, oddalenia, męczące czekanie.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez RobertNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.