Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 22-28.10.18 r.

Miłość: Pewnie doszedłeś do wniosku, że każdy jest kowalem własnego losu i zacząłeś pracować nad ułożeniem sobie życia uczuciowego. Bardzo dobrze, bo wkrótce będziesz miał pełną jasność sytuacji.

Praca: Tydzień spokojny, bez żadnych komplikacji, nie wydarzy się nic niedobrego. Ale może pojawić się propozycja nowej pracy, która będzie bardzo obiecująco wyglądać, ale taka nie będzie, przemyśl zanim ją przyjmiesz.

Finanse: Może to być dla Ciebie tydzień pełen rozrzutności, będziesz szastać forsą na prawo i lewo, bo jak nie impreza z przyjaciółmi, to jakieś upominki i tym podobne sprawy. A pod koniec tygodnia… rozczarowanie i pusta kieszeń.

Zdrowie: Imprezowy tydzień chyba da Ci się trochę we znaki, ale szybko odzyskasz wigor i będziesz się cieszyć świetnym samopoczuciem. Będzie super, ale może zrób sobie krótką przerwę od uroczystości.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez *Bogumiła*Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.