Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 15-21.07.19 r.

Miłość: Poznanie partnera zmieniło twoje życie o 180 stopni. W tym tygodniu jeszcze bardziej zaczniesz myśleć, że jest to osoba na stałe. Bardzo dobry czas na planowanie przyszłości na kreowanie i budowanie rodziny.

Praca: Dobry czas na zmiany. Jeśli zależy ci na odciągnięciu od stagnacji, porozmawiaj z przełożonym. Nie zawsze wszystko wygląda w czarnych kolorach. Więcej wiary i więcej odwagi.

Finanse: Bardzo dobry czas na inwestowanie własnego kapitału, zwróć uwagę, że większość wcześniejszych działań które podejmowałeś nie przyniosły Ci dużych pieniędzy. Tym razem będzie inaczej.

Zdrowie: Zwróć uwagę na żołądek i wątrobę, która jest pokazana jako bolący narząd Uważaj na to co jesz. Ewidentnie coś przeszkadza twojej wątrobie w odpowiednim trawieniu.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.