Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-09-25
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 21-27.09.2020 r.

Miłość: Wreszcie los uśmiechnie się dla osób z pod znaku skorpiona, w sprawach uczuciowych. Nadchodzi spora poprawa relacji w związkach. Wiele nowych szans dla waszej relacji.

Praca: W najbliższym czasie skorpiony poczują lekką stagnację w pracy. Będą za to kwitnąć relacje towarzyskie. Pojawią się też nowe możliwości na rozwój zawodowy ,warto to wykorzystać.

Finanse: Najbliższy okres czasu będzie naznaczony większą ilością wydatków, najgorsze że nie widać wielu przychodów. Trzeba będzie w miarę oszczędnie przetrwać ten czas.

Zdrowie: Stan zdrowia fizycznego w normie, za to emocjonalnie możesz czuć lekkie zdenerwowanie. Warto myśleć o różnych metodach relaksacyjnych, można też spróbować jogi by się wewnętrznie wyciszyć.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.