Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Vera

Vera

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Skorpiony będące w stałym związku czeka kolejny krok naprzód. Wspólne mieszkanie, zaręczyny, a może nawet wyznaczenie daty ślubu… nadchodzące dni będę sprzyjały takim działaniom. Osoby samotne mają okazję poznać odpowiednią dla siebie osobę.

Praca: Spodziewaj się wyróżnienia albo ciekawej propozycji. Twoje dotychczasowe działania zostaną zauważone, poczujesz, że jesteś we właściwym dla siebie miejscu.

Finanse: To nie do końca korzystny czas dla spraw finansowych. Wstrzymaj się lepiej z dużymi wydatkami i przełóż zaplanowane płatności na kolejny tydzień.

Zdrowie: Możesz odczuć podenerwowanie i rozdrażnienie. Nawet drobne niepowodzenia mogą Cię w najbliższych dniach wyprowadzić z równowagi. Postaraj się wyciszać i kontrolować swoje emocje, by nie doprowadziły do niepotrzebnych spięć.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Sylwia KuleszaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.