Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16.07.-22.07.18 r.

Miłość: Dość skomplikowana aura energetyczna. Z jednej strony niezależnie od płci będziesz wyjątkowo atrakcyjny i trudno będzie nie poddać się Twemu urokowi osobistemu. Z drugiej strony może Cię to narazić na komplikacje w niedalekiej przyszłości. Warto wykorzystać ten czas na ożywienie ciepłych uczuć w stałych związkach. Możliwe decyzje o zaręczynach, wyznaczenie daty ślubu lub plany założenia rodziny. Samotne Skorpionice i Skorpiony mają w najbliższym czasie szansę na poznanie kogoś interesującego.

Praca: Wszystko będzie sprzyjać karierze i nauce. Wystarczy się sprężyć i wykorzystać nadarzające się okazje do wcielenie w życie nawet najbardziej ambitnych planów. Warto postawić na rozwój osobisty. Znakomity czas na podejmowanie diametralnych zmian kierunku rozwoju zawodowego, rozpoczynanie kursów specjalistycznych czy innych radykalnych decyzji, które do tej pory były wciąż odkładane.

Finanse: Trwa hossa, o ile wcześniej budżet nie został nadwyrężony, a Ty, drogi Skorpionie, nie zaciągnąłeś kredytów na lata. Warto teraz podjąć wysiłki, by budować trwałe podstawy stabilizacji finansowej. Rozpoczynane obecnie wszelkie inwestycje długo terminowe skończą się sukcesem. Możliwe niewielkie sukcesy w grach liczbowych, ale tylko dla tych, którzy nie są hazardzistami.

Zdrowie: Stabilne. Lepiej jednak unikać używek, nie ryzykować, nie nadwyrężać organizmu ani fizycznie, ani psychicznie. Lepiej wykorzystać sprzyjającą aurę na pozbycie się szkodliwych nawyków i rozpoczęcia zmian w stylu życia: dieta, fitness, itp.. Na efekty nie będzie trzeba długo czekać. W zdrowym ciele - zdrowy duch!

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.