Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Pewne wiadomości z zagranicy poprawią Ci humor i pomogą w rozwiązaniu rodzinnego problemu. W relacjach partnerskich warto zrobić kolejny krok. To dobry moment na planowanie wspólnej przyszłości i podejmowanie decyzji, uporządkowanie życia i dążenie do harmonii. Towarzyszyć będzie Ci poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego , spełnienie oraz rozumienie się bez słów. Niestety może zdarzyć się również, że zaufanie jakim obdarzysz partnera może okazać się pomyłką i rozczarowaniem, gdyż Wasze drogi nagle mogą „rozejść się w świat”.

Praca: Warto doprowadzić ważne sprawy do końca. Masz szansę dopiąć swego i cieszyć się spokojem. Poradź się prawnika, jeśli masz wątpliwości, czy robisz słusznie. Podejmuj szybko decyzje, bo sukces jest na wyciągnięcie ręki. Nawet jeśli inni robią sobie przerwę i odpuszczają, Ty trwaj na posterunku. Jeśli szukasz pracy, teraz szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy. Niesprzyjające okoliczności, w których się znalazłeś, zmienią się na Twoją korzyść. Zyskają osoby, które są wszechstronne i chętnie się uczą, często podróżują i zdobywają wiedzę z różnych źródeł oraz posiadły mądrość życiową. Możliwa podróż służbowa, poczucie dobrze spełnionego obowiązku, szybki sukces. Możesz spotkać cudzoziemca lub kogoś, kto przyjechał z zagranicy, dzięki któremu Twój los odmieni się na lepsze.

Finanse: W sposób swobodny i wolny od uprzedzeń będziesz czerpał ze Źródła Nieograniczonego Bogactwa. Masz szansę odzyskać dług, dostać premię, zarobić na giełdzie lub wygrać w lotto. Pamiętaj jednak, iż jest to możliwe jedynie pod warunkiem, że upomnisz się o swoje.

Zdrowie: Możesz być narażony w tym czasie na różnego rodzaju urazy i złamania. Mogą się również uaktywnić choroby przewlekłe. Zwróć uwagę na racjonalne gospodarowanie czasem, unikaj stresujących sytuacji, gdyż wzrośnie ryzyko zapadalności na choroby psychosomatyczne.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.