Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Lew - Październik 2021

Miłość: W październiku bardzo będziecie chcieli się do kogoś przytulić drogie Lwy. Z powodu zabiegania, partner nie zawsze będzie mógł dla Was być. Jednak gdy już będzie, nie bójcie się poprosić o wspólne spędzenie czasu, o wyjście, czy chociaż o wspólne posiedzenie na kanapie. Musicie na nowo odnaleźć sposoby by ze sobą przebywać bez zrobienia większych planów. Wspólne zjedzenie kolacji, czytanie książek czy nawet mycie zębów jest formą spędzania wspólnie czasu, a Wy musicie więcej świadomie przebywać ze sobą. Tego potrzebuje teraz Wasz związek. Zwłaszcza po czasie lekkiej burzy, której mogliście doświadczyć.

Lwy poszukujące miłości będą miały długie i bezowocne łowy. Wszystkie potencjalnie interesujące Was kąski będą zajęte teraz sprawami zawodowymi i osobistymi, po prostu nie będzie nawet z kim wyjść, z kim się spotkać, kogo poznać, będzie to po prostu bardzo suchy miesiąc jeśli chodzi o poznanie nowej miłości. Nic nie poradzicie, musicie uzbroić się w cierpliwość, to jedyne co Wam mogę doradzić.

Finanse: Jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, i to właśnie powinno być Waszym motto w tym miesiącu. Zarówno małe ryzyka jak puszczenie totka, jak i inwestycje w nieruchomości to jest czas Waszego przedsiębiorczego sukcesu. Karty wskazują jednak na kierowanie się głosem ekspertów, czytajcie artykuły, sugestie stałych bywalców giełd, raporty. Tym sposobem nie stracicie sporej sumy pieniędzy, a macie naprawdę dużą szansę się wzbogacić. Tylko posłuchajcie się kart i nic samemu, wszystko z ekspertem.

Praca: W pracy zwolnienia. Atmosfera będzie przepełniona stresem, nic dziwnego z resztą. W kartach widzę, że szukają słabych ogniw, chcą po prostu zwiększyć wydajność firmy po niższych kosztach. Tak naprawdę nikt nie jest bezpieczny, Wy również. Musicie teraz spiąć się i pokazać, że nie zasługujecie na pożegnanie się z posadą. Karty wskazują koniec tej niewygodnej sytuacji na mniej więcej początek/połowę listopada. Musicie po prostu dotrwać do tego momentu. Nic innego nie mogę Wam poradzić, karty też nie widzą żadnych innych wyjść z tej sytuacji.

Lwy szukające nowej pracy będą miały szczęście jeśli chodzi o poszukiwania, jednak dostać się nie będzie już tak łatwo. Nie będziecie jedynymi osobami starającymi się o to stanowisko, a konkurencja będzie równie doświadczona i odpowiednia na tę posadę jak Wy. Dajcie z siebie naprawdę wszystko, zwłaszcza jeśli to jest posada marzeń.

Zdrowie: Karty wskazują mi tu problem z serduszkiem. Nadciśnienie, skoki ciśnienia, duszność. Pora zadbać o siebie i swoje serce!!! Koniecznie trzeba zwolnić tempa, a w razie kłopotów nie czekać z wizytą u lekarza.

Mam tu pokazane dla części z Was badania laboratoryjne.

Rada z Karty Tarota

Dobry miesiąc jeśli chodzi o sprawy finansowe, sprawy związane z gromadzeniem pieniędzy w domu, z zakupem nieruchomości – tak zresztą jak wyżej pokazały karty klasyczne. Tarot podpowiada by załatwić sprawy finansowe, teraz przyjmą one dobry obrót, dobry bieg. Sprzyja Wam los, a intuicje nie zawiedzie.

To także karta otrzymania wartościowego prezentu.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.