Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Lew - Maj 2021

Miłość: Lwy w stałych związkach mogą odczuwać coś co możemy nazwać galimatiasem. Nie będziecie wiedzieć tak naprawdę na czym stoicie, jedno będzie Wam podpowiadać serce, drugie będzie podpowiadać oko, a trzecie będzie mówić koleżanka. I wszystko to spowoduje nieporozumienia w związku. Za dużo doradców, za dużo osób próbuję wtrącać się w Wasze sprawy, za dużo osób ma pomysł na Wasze życie. Zablokujcie wszystkich doradców, jeżeli jest jakiś problem z ukochaną osobą rozwiążcie go razem, w cztery oczy i tylko i wyłącznie w takim układzie. Karty doradzają spokój, opanowanie i rzeczową rozmowę z ukochaną osobą. Nic złego się nie dzieje, to tylko zazdrośnicy próbują namieszać w Waszym związku.

W połowie miesiąca czeka Was wyjazd, może to być wyjazd weekendowy, ale na pewno będzie to ważny wyjazd dla waszego związku. Nie wykluczam, że jeśli staracie się o dziecko to może właśnie udać się to na tym właśnie wyjeździe.

Wolne lwy mają szansę poznać osobę, która będzie osobą albo urzędową, albo osobą na wysokim stanowisku, reprezentującą może jakąś organizacje. Na początku ta osoba może Was onieśmielać, ale zupełnie niepotrzebnie. Osobę możecie poznać przez Waszego przyjaciela, dobrego znajomego, mężczyznę, który jest znany i bliski. Wychodźcie jak najwięcej roku bo tamta osoba jest.

Finanse: Nie mam jakichś spektakularnych przepływów, natomiast spokojnie mogę Wam powiedzieć, że wystarczy Wam pieniędzy na wszystko. Ktoś kto jest Wam winny małą sumkę, może właśnie teraz oddać swój dług. Karty podpowiadają by zadbać o sprzęty domowe i jeśli coś jest już prawie zepsute, na granicy zepsucia, nie warto trzymać tej rzeczy. Karty doradzają by zainwestować w nowy sprzęt, bo stary może spowodować dosłownie szkodę. Jedna uwaga, ważna uwaga i jeżeli podpisujecie coś, przeczytajcie dwa razy pod czym chcecie się podpisać. To jest ważna uwaga.

Praca: Spokojnie możecie oczekiwać awansu, premii, wyrównania za pracę, którą do tej pory robiliście, możecie zostać poproszeni o dowodzenie zespołem, możecie zostać przydzieleni do nowego interesującego projektu. Wszystko co wiąże się z rozwojem zawodowym, z prestiżem i co za tym idzie wynagrodzeniem finansowym, powinno się wydarzyć właśnie w maju. Macie bardzo dobre karty na rozwój kariery. Natomiast jeżeli jeszcze się uczycie, bo to się silnie zaznaczają karty nauki i egzaminów, to zdacie egzamin śpiewająco. Śpiewająco.

Jeżeli poszukujecie pracy karty wróżą podpisanie umowy, bardzo dobrej umowy, czegoś na czym bardzo Wam zależy. Karty odwracają się, wszystko co złe odchodzi w niepamięć. Macie szansę otrzymać stabilne atrakcyjne wynagrodzenie, macie szansę otrzymać samodzielne ważne stanowisko. Myślę, że może to być praca marzeń i myślę, że bardzo ciężko na to pracowaliście.

Zdrowie: Zdecydowanie układ pokarmowy. Cały układ pokarmowy. Lwy zęby, dziąsła, myślę, że nie ominie Was wizyta u stomatologa i może to być niestety wizyta nagła i wizyta pilna. Karty podpowiadają by naprawdę zadbać o siebie, bo część z Was ma pokazaną tutaj wizytę u lekarza, może to być wizyta niespodziewana, nie ukrywam, że może być taka sytuacja, że trzeba będzie wezwać pogotowie. Nie, nie, nie, uprzedzam nic złego się tutaj nie dzieje natomiast tak jak mówię karty podpowiadają że sytuacja może być nagła. Zadbajcie o zęby dziąsła i układ pokarmowy, proszę.

Rada z karty tarota
Mierz siły na zamiary, nie bierzcie wszystkiego na siebie, na swoją głowę, nie rozwiązuje problemów całego świata. Karta mówi, że sytuacje, które były trudne powoli się kończą i odchodzą w niepamięć. Natomiast karta przestrzega przed tym, żeby brać wszystko na siebie naraz. Karta mówi, że trzeba skupić się na jednej rzeczy i wykonać ją do końca. Dzięki temu będziecie mogli rozpocząć następny temat, mając zamknięte stare sprawy. Karta powtarzam wróży zakończenie trudnego okresu, ale nakłada na nas obowiązek dbania o siebie.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.