Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Lew - Sierpień 2021

Miłość: Lwy w stałych związkach staną przed koniecznością pogodzenia zwaśnionych stron. W Waszej rodzinie, w sierpniu może powstać konflikt i tak naprawdę tylko Wy będziecie mogli temu zaradzić. Nie próbujcie za bardzo się angażować tylko spróbujcie na spokojnie posłuchać co każda ze stron ma do powiedzenia. Myślę, że najrozsądniej będzie zaprosić do siebie zwaśnione strony i spróbować rozstrzygnąć spór na zasadzie kompromisów. Dodatkowo karty podpowiadają, że w ostatnich dniach miesiąca możecie spędzić bardzo romantyczne chwilę. Wasza ukochana osoba może Was czymś przyjemnym zaskoczyć. Warto będzie się zrewanżować.

Osoby poszukujące kogoś do związku, będą skakać ze spotkania na spotkanie. Zdecydowanie w sierpniu macie ogromną szansę na jednym ze spotkań spotkać miłość. Będzie to osoba starsza od Was, osoba bogata w pewne doświadczenia, zajmująca się bardzo interesującą pracą, osoba o szerokich zainteresowaniach. Natomiast dajcie sobie czas na to by się lepiej poznać, nie zakochujcie się od razu pierwszego dnia.

Finanse: Bardzo fajne karty. Na pewno jest wśród Was osoba, która ma szansę wygrać w grach liczbowych pewną kwotę pieniędzy i może to być całkiem przyjemna sumka. Tak więc jeżeli do tej pory nie graliście to spróbujcie wysłać kupon. Zwłaszcza w pierwszych 10 dniach miesiąca. W końcówce miesiąca pokazane są wydatki na młode osoby, na dzieci, wnuki. Dodatkowo będziecie planować szkolenie, za które to Wy będziecie musieli zapłacić, może to być szkolenie hobbystyczne.

Praca: Jeżeli oczekujecie na premię lub podwyżkę, to dostaniecie w sierpniu lub we wrześniu. Jeżeli oczekujecie pochwał to dostaniecie na pewno je w sierpniu. Jeżeli oczekujecie zwiększenia zakresu obowiązków i zwiększenia Waszych kompetencji to także uda się to wszystko w sierpniu. Bardzo dobry miesiąc pod względem zawodowym. Natomiast uważajcie w końcówce miesiąca bo karty pokazują napięcia, sprzeczki wręcz wrogą sytuację. Ktoś z Waszego zespołu będzie Wam zazdrościł sukcesów, ktoś z Waszego zespołu może chcieć bardzo Wam zaszkodzić.

Zdrowie: Pokazuje się możliwy powrót chorób, które kiedyś już Wam dokuczały, pokazuje się powrót do wyników badań, które już kiedyś robiliście, pokazuje się zdecydowanie pobyt albo w szpitalu, badania w dużej przychodni, albo wizyty lekarza. Sierpień jest miesiącem kiedy będziecie musieli zwrócić uwagę na Wasze zdrowie, zwłaszcza będziecie musieli zwrócić uwagę na dolegliwości, które się stale powtarzają.

Rada z karty Tarota
Miesiąc odkrywania tajemnic miesiąc odkopywania starych spraw, miesiąc poznawania nowych sztuczek, miesiąc gdzie trzeba mieć uszy z tyłu głowy i oczy szeroko otwarte. Ktoś może się z Wami podzielić swoją tajemnicą, swoim sekretem.
Karta ta czasem także oznacza prezent, podarunek, chęć zrobienia komuś dużej przyjemności jak i umiejętność otrzymywania i dziękowania za prezenty. A może powinniście pomyśleć kto czeka na prezent od Was. Może możecie kogoś nagrodzić?

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.