Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Dariusz

Dariusz

teraz dostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Rozstania i rozwody, Rodzina i przyjaciele, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Karty wyrocznie, Rytuały, Oczyszczanie, Jasnowidzenie, Wahadełko, Czytanie ze zdjęcia

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
1645 Ilość
porad
Ostatnio
online
11 Miesięcy
na portalu
12733 Wyświetleń
profilu

Jestem dumnym dziedzicem wielopokoleniowych umiejętności ezoterycznych, które otrzymałem od moich przodków. Specjalizuję się w pracy z Tarotem, który pełni rolę lustra, odbijając naszą nieświadomość i pomagając w odkrywaniu ukrytych aspektów naszego życia. W mojej pracy kładę duży nacisk na etykę, dostarczając obiektywnych interpretacji kart i wiernie przekazując przesłania, jakie niosą.

Moje główne cele to oświecenie, szacunek i wsparcie w rozwiązywaniu Twoich wątpliwości i problemów. Nie staram się wygładzać faktów ani dostarczać łagodnych wiadomości, ale zawsze będę uczciwie przekazywać to, co ukazują karty.

Każde połączenie, które nawiązuję z klientem, jest dla mnie unikalne. Rozumiem, że każdy moment i pytanie są ważne i zasługują na moją pełną uwagę. Moim celem jest pomóc Ci odkryć odpowiedzi, znaleźć spokój i podjąć świadome decyzje.

Dziękuję za zainteresowanie moimi usługami. Cieszę się, że mogę wykorzystać swoje umiejętności. Otrzymywanie przekazów i interpretacja kart Tarota to dla mnie nie tylko dziedzictwo, ale także owoc ciężkiej pracy i zaangażowania. Jestem wdzięczny za możliwość dzielenia się tymi umiejętnościami z klientami i wspierania ich w ich podróży odkrywania, wzrostu i samopoznania.

Namaste

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Opinie klientów (41)

loading
1 z 5
1 2 3 4 5
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.