Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Dariusz

Dariusz

teraz dostępny
STATYSTYKI
211 Ilość
porad
11 Dni
na portalu
Ostatnio
online
855 Wyświetleń
profilu

Drodzy klienci i osoby zainteresowane moimi usługami, które kontaktują się po raz pierwszy. Chciałbym powiedzieć, że z wielką satysfakcją wykonuję usługi online. Z wielką dumą świadczę zawody odziedziczone po przodkach, którzy od dzieciństwa karmili mnie koncepcjami i technikami swojego rzemiosła. Moim celem jest jasne i konkretne przekazanie analizy otrzymanych przekazów.

Obecnie pracuję z Tarotem. Karty Tarota działają jak prawdziwe lustro twojej nieświadomości. Mogą pokazywać oczywiste i istotne rzeczy, ale głównie ujawniają to, co jest poza ich najbardziej bezpośrednią świadomą percepcją.

Ponieważ etyka jest jednym z filarów mojej pracy, zawsze będę bezstronnie przekazywał wynik twojej „gry” w karty - to znaczy wyjaśniać czym jest każda karta i każda chwila pokazana przez ich zestaw, który układa się jako całość w ujawnieniu trendów na najbliższą przyszłość. Zawsze pozostaję w wierności wynikowi wyroczni, a nie marzeniom klienta.

Moim celem jest oświecenie z najwyższą uczciwością, szacunkiem, edukacją i uczuciem we wszelkiego rodzaju wątpliwościach i problemach. Nigdy nie będę kłamał, aby natychmiast zadowolić kogoś, kogo postrzegam jako kogoś stojącego przed wyzwaniami. Wyzwaniami, które wymagają postawy i energii do należytego przezwyciężenia, a nie łagodnych wiadomości, które więzią ich w tym, co może być ich szczególną niewolą. Życzę Ci szczęścia, dobrego samopoczucia, Twojej pełni, zawsze stawiając się na Twoim miejscu, w tym jak chciałbym być traktowany w ezoterycznej konsultacji, ponieważ tak jak Ty, ja również mierzę się z niezliczonymi wyzwaniami, mam talenty i trudności. A uwierz mi, wiele się uczę z moich trosk.

Każde połączenie jest wyjątkowe, ponieważ energia, którą uwalniasz, aby uzyskać odpowiedź na konkretne pytanie, nigdy więcej nie zostanie uwolniona w ten sam sposób, nawet jeśli pytanie zostanie powtórzone w innym czasie. Każda sekunda zapytania jest unikalna.

Mam nadzieję, że mogę ci pomóc!

Dziedziny : Miłość, Twoja przyszłość, Kariera

Metody : Tarot, Jasnowidzenie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Jestem Codziennie.
Wtorek
Godziny zależne są
Środa
od "higieny" pracy,
Czwartek
loguję się gdy jestem
Piątek
w optymalnej dyspozycji
Sobota
do pracy, tak by służyć
Niedziela
najwyższą jakością usług.

Opinie klientów (3)

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.