Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Doradca Monika

Doradca Monika

teraz niedostępny

Jestem Astrolożką,  Tarocistką, Doradczynią, ktory specjalizuje się w holistycznym podejsciu do życiu. Jestem również

Terapeutą Past Life Therapy Specjalizuje się w całościowymm wielopoziomowym podejściu do człowieka.  Harmonia ciała, psychiki i duszy przynosi najlepsze efekty, by się dalej rozwijać. W swojej pracy dla innych korzystam z własnych, wypróbowanych rozwiązań opartych na Astrologii, ale też Tarocie oraz pracy z energią. Zajmuję się tematami reinkarnacji, partnerstwa, dzieci, zdrowia, przyszłości oraz zwykłymi tematami z życia wziętymi. 

Specjalizuje się rownież w sprawach zdrowia oraz psychosomatyce. Większość problemów zyciowych ma swoje źrodłó w schematach z ktorymi przychodzimy na świat. Jeśli je poznamy, zaczniemy stopniowo poprawiać każdą dziedzinę swego życia.

Od czasu, kiedy byłam dzieckiem zajmuje się parapsychologią i zjawiskami przenoszenia energii na odległość. Posługuję się radiestezją, Reiki, stosuje zaawansowane techniki Uzdrawiania Duchowego, bioterapię oraz terapię bardzo podnoszącą odporność przy silnych słabieniach np. w chorobach nowotworowych sesje wg Zda. Domanica. Często korzystam również z medycyny wibracyjnej. sesje nie tylko pomagają uzyskać poprawę w ciele fizycznym ale też psychicznym, rozwiązać problemy.

W swoich prognozach życiowych zostawiam jednak miejsce na Twoje wybory pokazując Tobie najlepsze rozwiązania byś również samodzielnie mógł ruszyć z miejsca. Nigdy nie oceniam, wskazuje jak najlepiej wykorzystać daną szansę od losu oraz dary, które posiadasz. Moja oferta dotyczy pojedynczych interesujących Ciebie pytań oraz długich analiz.


Odpowiedź na pytanie

Uzyskasz  odpowiedzi na pytania, w każdej dowolnej dziedzinie życia, jednakże nie zajmuje się w prognozach tematem śmierci. Potrzebne imię i data urodzenia.

Portret astrologiczny

Analiza dziecka, dorosłego, a nawet zwierzaka.  Obejmuje zakres  potencjałów urodzeniowych talentów, słabych, mocnych stron, związków, pracy, celu życiowego plus krótka, ogólna prognoza na 2 lata. Potrzebna mi będzie data urodzenia, miejsce oraz dokładna godzina urodzenia.

Prognozy roczna,

Analiza,  która określa zakres zmian, ciekawe daty, wydarzenia, przemiany, które zajdą w danym roku. Potrzebna dokładna data urodzenia.

Analiza relacji

Sprawdzam, do czego dąży dana relacja. Wymieniam słabe oraz mocne punkty związku, czy relacji, zaznaczam wzajemną atrakcyjność, dopasowanie fizyczne. Do czego dąży dana relacja. Czy związek ma szanse przetrwania? Stosuje też porady dietetyczne n a podstawie kosmogramu urodzeniowego. Potrzebna dokładna data urodzenia.

Sprawy karmiczne

Zadania karmiczne zapisane  kosmogramie,  określam związki karmiczne oraz,  co łączy dwoje lub więcej osób   w perspektywie karmy.

Sesje uzdrawiania, bioenergoterapii ma odległość na podstawie zdjęcia:

 - Uzdrawianie relacji, odcinanie negatywnej energii, harmonizowanie aury i czakr. Proces trwa około, godziny efektem jest głęboki spokój i harmonia.  

- Uzdrawianie traum w ciele emocjonalnym, to proces głęboko duchowy i oczyszczający. Podczas trwania sesji usuwamy nagromadzoną niekorzystną energię, co skutkuje silnym relaksem.

- Terapia Zdenka Domancica - to 4 dni terapii na dowolne schorzenie. Sesje najlepiej powtarzać raz na miesiąc, ale dobry efekt daje też jedna seria. Silnie wzmacnia w chorobach nowotworowych.

- Sesja Radiestezyjnie to np. pojedyncze działanie jak usuwanie bólu głowy, obniżenie gorączki, czy pomoc Bądź długoterminowe wspomagania leczenia chorób przewlekłych.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
8-13 oraz 17-23
Wtorek
8-13 oraz 17-23
Środa
8-13 oraz 17-23
Czwartek
8-13 oraz 17-23
Piątek
8-13 oraz 17-23
Sobota
8-13 oraz 17-23
Niedziela
8-13 oraz 17-23

Opinie klientów (397)

loading
1 z 45
1 2 3 4 5
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.