Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

IgorAlexander
teraz niedostępny

Igor Alexander

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 48346

Średnia ocen: 5
(0)
Ilość rozmów na chacie

(0)
Ilość rozmów przez email

(0)
Ilość rozmów przez smschat

(687)
Ilość rozmów przez telefon

(882)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Igor Alexander

POLSKIANGIELSKICZESKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Talizmany, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy
Igor Alexander

Szanowni Państwo
Wielu z Państwa zna mnie dobrze, niektórzy pamiętają, inni sobie przypominają, są zapewne także osoby dla których jestem tu kimś nowym; warto więc bym nadmienił, że z tym portalem jako stały ekspert związany byłem od pierwszego dnia jego istnienia. Szczęśliwe okoliczności prywatne i zawodowe sprawiły, że kilka lat temu podjąłem decyzję o chwilowym zawieszeniu mojej tu obecności, zaś niedawne inne szczęśliwe skłoniły, bym w roku jubileuszowym-dziesięciolecia wrozbyonline.pl powrócił.Kim jestem?
Najtrudniej mi pisać o sobie, lecz konwencja miejsca zobowiązuje zatem…
Mogę poszczycić się udokumentowaną wróżbiarską tradycją rodzinną, szczerym zainteresowaniem ezoterycznym tematem, naturalnymi zdolnościami w tej mierze. Legitymuję się ponad dwudziestoletnią osobistą praktyką, telefonicznie poprzez indywidualny numer typu 0700 porad udzielam nieprzerwanie od stycznia 1999 roku. Posiadam pisemne referencje od osób prywatnych i firm. Uczestniczyłem jako gość specjalny w panelach eksperckich, bywam zapraszany do współtworzenia projektów ezoterycznych, piszę teksty i organizuję wystawy na temat wróżbiarstwa w dawnych epokach.
Czy dzięki temu wszystkiemu czuję się kimś wyjątkowym? Z pewnością nie! W moim odczuciu to przede wszystkim ogromna odpowiedzialność, to zobowiązanie, natomiast dla Państwa to pewność mojej uczciwości i profesjonalizmu.

Co proponuję?
Jeśli poszukują Państwo wróżbiarza z doświadczeniem, który nie patrzy z rutyną w człowieka i karty, dyskretnego doradcy, wskazówki, wsparcia – jestem do dyspozycji. Odpowiedzi udzielam przy pomocy kart Tarota. Jeśli czują Państwo lęk przed tymi "mrocznymi kartami", doskonałą alternatywę stanowi kabała czyli wróżba z kart tradycyjnych. Pomogę poznać przyszłość, zrozumieć teraźniejszość, podpowiem jak wyjść z opresji, porozmawiam, wysłucham.

 

Serdecznie zapraszam,
Igor Alexander


OPINIE:

(2019-10-04 15:11:01) 5
Pan Igor ogromnie mnie zaskoczył wszystko przeczy temu co Pan Igor powiedział ale czasami chcemy widzieć sami inaczej. Mam nadzieję że się wróżba spełni jeszcze tej jesieni. Dziękuję za nadzieję panie Igorze
(2019-10-03 12:12:01) 5
Nie tylko wspanialy Wróżbita, jest także Przyjacielem:)
(2019-09-19 01:53:01) 5
(2019-09-19 01:36:01) 5
dziękuję!

Grafik:

Poniedziałek:
23-1
Wtorek:
9-18 / 23-1
Środa:
12-15 / 23-1
Czwartek:
9-18 / 23-1
Piątek:
9-18 / 23-1
Sobota:
23-1
Niedziela:
-Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.