Heart_5
IgorAlexander

Igor Alexander

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 143477

Średnia ocen: 5

0 Rozmów na chat
0 Zrelizowanych e-maili
0 Odpowiedzi na SMS
2625 Rozmów przez telefon
2753 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Igor Alexander

POLSKIANGIELSKICZESKI 
Igor Alexander

Szanowni Państwo
Wielu z Państwa zna mnie dobrze, niektórzy pamiętają, inni sobie przypominają, są zapewne także osoby dla których jestem tu kimś nowym; warto więc bym nadmienił, że z tym portalem jako stały ekspert związany byłem od pierwszego dnia jego istnienia. Szczęśliwe okoliczności prywatne i zawodowe sprawiły, że kilka lat temu podjąłem decyzję o chwilowym zawieszeniu mojej tu obecności, zaś niedawne inne szczęśliwe skłoniły, bym w roku jubileuszowym-dziesięciolecia wrozbyonline.pl powrócił.Kim jestem?
Najtrudniej mi pisać o sobie, lecz konwencja miejsca zobowiązuje zatem…
Mogę poszczycić się udokumentowaną wróżbiarską tradycją rodzinną, szczerym zainteresowaniem ezoterycznym tematem, naturalnymi zdolnościami w tej mierze. Legitymuję się ponad dwudziestoletnią osobistą praktyką, telefonicznie poprzez indywidualny numer typu 0700 porad udzielam nieprzerwanie od stycznia 1999 roku. Posiadam pisemne referencje od osób prywatnych i firm. Uczestniczyłem jako gość specjalny w panelach eksperckich, bywam zapraszany do współtworzenia projektów ezoterycznych, piszę teksty i organizuję wystawy na temat wróżbiarstwa w dawnych epokach.
Czy dzięki temu wszystkiemu czuję się kimś wyjątkowym? Z pewnością nie! W moim odczuciu to przede wszystkim ogromna odpowiedzialność, to zobowiązanie, natomiast dla Państwa to pewność mojej uczciwości i profesjonalizmu.

Co proponuję?
Jeśli poszukują Państwo wróżbiarza z doświadczeniem, który nie patrzy z rutyną w człowieka i karty, dyskretnego doradcy, wskazówki, wsparcia – jestem do dyspozycji. Odpowiedzi udzielam przy pomocy kart Tarota. Jeśli czują Państwo lęk przed tymi "mrocznymi kartami", doskonałą alternatywę stanowi kabała czyli wróżba z kart tradycyjnych. Pomogę poznać przyszłość, zrozumieć teraźniejszość, podpowiem jak wyjść z opresji, porozmawiam, wysłucham.

 

Serdecznie zapraszam,
Igor Alexander

Grafik:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
15-18 / 23-1
Czwartek
15-18 / 23-1
Piątek
23-1
Sobota
18-21
Niedziela

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Talizmany, Wróżba dla biznesmenów

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.