Igor Alexander

Igor Alexander

prowadzi rozmowę
Igor Alexander

Choć moja wróżbiarska tradycja rodzinna sięga roku 1921, ja swój rozdział piszę od roku 1999. Jako jedyny z wróżących udzielam telefonicznych porad pod osobistym odbieranym w domu numerem typu 0700 nieprzerwanie od 23 lat. Wróżę także podczas spotkań w gabinecie. Posiadam pisemne referencje od osób prywatnych i firm. Cenię sobie zaproszenie do każdej ezoterycznej współpracy, lecz ten portal traktuję szczególnie, bowiem jestem z nim związany od pierwszego dnia jego istnienia. Czy dzięki temu wszystkiemu czuję się kimś wyjątkowym? Z pewnością nie! Dla mnie to zobowiązanie codziennej uczciwej pracy, dla Państwa pewność, że jestem naprawdę blisko ludzkich spraw.

Nic nie zastąpi jasności słowa mówionego i szczerego spojrzenia w oczy, dlatego jeśli poszukują Państwo wróżbiarza z doświadczeniem, który nie patrzy z rutyną w Człowieka i karty, dyskretnego doradcy, wróżby, wskazówki, wsparcia – serdecznie zapraszam jestem do dyspozycji. Odpowiedzi udzielam przy pomocy kart Tarota. Jeśli czują Państwo lęk przed tymi "mrocznymi kartami", doskonałą alternatywę stanowią karty Lenormand – osławione karty po babci. Pomogę poznać przyszłość, zrozumieć teraźniejszość, podpowiem jak wyjść z opresji, porozmawiam, wysłucham.

Serdecznie zapraszam,
Igor Alexander

 

Wskazuję kierunek na podstawie kart, dzielę się swoją wiedzą, na tym kończy się moja rola. Nie kreuję przyszłości, nie mam wpływu na zdarzenia oraz co człowiek zrobi z usłyszaną przepowiednią lub czy poruszy to samo zagadnienie u innej osoby. Jestem przystępny, chcę być serdeczny, ale nie będę obojętny na dyskredytowanie, insynuowanie bez merytorycznych dowodów. W przypadku tego co odbiorę jako naruszenie moich dóbr osobistych, każdorazowo stanowczo będę dochodzić swoich praw zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa.

Dziedziny: Praca i kariera, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Finanse, Miłość i partnerstwo, Rodzina i przyjaciele, Wróżby ogólne

Metody: Tarot

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
12-18
Wtorek
12-18
Środa
9-18
Czwartek
12-18
Piątek
Sobota
-
Niedziela

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.