Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Bliźnięta - Czerwiec 2021

Miłość: Wolne bliźnięta mogą liczyć w czerwcu na nieoczekiwane spotkania, zaproszenia, randki. Karty wskazują układ, który Was zaskoczy. Będzie tutaj dużo niepewności z tym co przyniesie dzień lub też wieczór, natomiast bardzo fajnie sytuacja się wyklaruje i tak jak mówię możecie liczyć na bardzo dużo, miłych niespodzianek. Na pewno będziecie w ruchu, na pewno będziecie się spotykać.

Bliźnięta w stałych związkach także mogą otrzymać niespodziankę, ale będzie to bardziej niespodzianka rzeczowa. Może to być prezent, może to być bon, może to być zaproszenie na romantyczną kolację.

Karty mówią, że będziecie mieli troszeczkę wspólnych spraw domowych do załatwienia, mogą być drobne kłopoty domowe, taki jak awaria sprzętu, przeciekający zlew, czy też konieczność naprawy czegoś w mieszkaniu.

Finanse: Bardzo dobre karty, już pierwsze karty wskazują na to, że pieniędzy Wam nie zabraknie, powiem więcej możecie otrzymać dodatkową kwotę, możecie też wygrać niewielką kwotę, a możecie też otrzymać zwrot pożyczki od kobiety, której pożyczaliście pieniądze. Karty mówią, że możecie spokojnie planować i wydawać, dodatkowo wskazują na to, że konieczne będzie zakup czegoś do domu. Myślę, że to bardzo dobrze koresponduje tym co napisałam wyżej o możliwych awariach domowy. Ale wszystko uda się pozytywnie załatwić!

Praca: Nareszcie złapiecie oddech, złapiecie wiatr w żagle, rozwinie się Wasza kariera, nie ukrywam, że dla części z Was drogie bliźnięta może to być nawet bardzo daleki skok do przodu. Karty mówią, że jeżeli planowaliście powiększenie Waszego zespołu to otrzymacie wsparcie od młodych osób, jeżeli liczyliście na awans to właśnie otrzymacie go w czerwcu. Natomiast sądzę, że każde z Was moi mili otrzyma w czerwcu podwyżkę. Karty w zaznaczają to bardzo wyraźnie. Mieć otwartą głowę, wyostrzone zmysły, bo to będzie bardzo ważne w czerwcu. Gdzieś, ktoś może coś powiedzieć, co stanie się przepustką do sukcesu.

Bliźnięta, które poszukują pracy absolutnie mam zatrudnienie, podpisanie umowy, otrzymacie ofertę pracy, na którą czekacie. Dodatkowo pokazują się tutaj całkiem dobre pieniądze. Naprawdę nie mogło być lepiej, świetny układ kart. Szukajcie pracy troszeczkę innej niż do tej pory, ponieważ karty podpowiadają, że oferta, którą możecie otrzymać bardzo Was zaskoczy. Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu i może być inna niż do tej pory, może to być inne stanowisko, inna branża, coś co będzie odmiennego.

Zdrowie: No zdecydowanie układ pokarmowy i tutaj musicie na to zwrócić uwagę, dodatkowo chciałabym podpowiedzieć, że mam pokazane bóle głowy, migreny, może dodatkowo zaznaczają się zatoki. Panie wizyta u ginekologa bo jest coś nie tak z hormonami trzeba by było sprawdzić wpływ hormonów na Wasz organizm. A może zmienić leki hormonalne, które przyjmujecie?

Rada z karty tarota
Podążaj swoją drogą. Stój pewnie na dwóch nogach, nie bój się przeciwności bo nic złego Ci się nie stanie. Karta mówi o tym, że znamy swoją wartość, nie mamy żadnych obaw, tak naprawdę wszystko co udało nam się osiągnąć teraz będziemy mogli zacząć konsumować w cudzysłowie. Podążaj swoją drogą, Nie bój się przeciwności losu bo takowe ci nie spotkają. Nagradzaj siebie.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.