Heart
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-29
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Bliźnięta - Listopad 2020

Miłość: Bliźnięta, chcę od razu przekazać pewną informację która pokazała się z przełożenia. Otóż może jedna, może dwie, może kilka osób z spod znaku Bliźniąt w listopadzie powie sakramentalne tak. Zawrze związek małżeński. Bardziej mam pokazane ślub cywilny, urzędowy. Co prawda widzę, że listopad nie zawiera litery „r”, natomiast co do moich słów jestem przekonana. Wiem, że są gdzieś Bliźnięta, które przypieczętują ślubem długoletni związek. Gratuluję i wszystkiego najlepszego, niech wam się szczęści.

Bliźnięta, które nie planują ślubu w listopadzie, albo już są dawno po ślubie, karty wskazują na to, że miesiąc ten będzie pod znakiem odwiedzin członków rodziny. Może być tak, że to wy będziecie jeździć do rodziny, a może być tak że rodzina przyjedzie do was. Chcą wskazać tutaj, że karty opowiadają taką historię, że do pary, którym urodził się maleńkie dziecko przyjedzie mamusia, czy też teściowa. Listopad większość z was spędzi bardzo rodzinnie. Myślę, że listopad bardzo szybko wam zleci, dosłownie ciach prach i nie ma.

Single mają szansę spotkać osobę od siebie starszą. Tak moi drodzy czy z tego będzie coś więcej to już czas pokaże, natomiast osoba ta, ma szansę pokazać się wam zaraz na początku miesiąca. Wróżę, że będzie cię bardzo często się spotykać głównie w kawiarniach, klubach i w restauracjach. Dobry początek znajomości. Osoba ta będzie bardzo interesująca, inteligentna, fascynująca i zamożna. Czego chcieć więcej?

Finanse: Bliźnięta uprasza się o pilnowanie gotówki. Karty wskazują na to, że możecie ponieść pewnego rodzaju stratę w listopadzie. Karty proszą o to by raczej nie rzucać się w wir zakupów, a będzie wam trudno, bo młode osoby mogą mieć zachcianki i może być „Kup Kup Kup!”. Jeżeli uda się wam pierwsze dwa tygodnie miesiąca nie wydać wszystkiego, to uwaga końcówka miesiąca pokazuje się spory przypływ. Nie mówię, że jest to wygrana, natomiast karty wskazują na to, że możecie otrzymać niespodziewane pieniądze, w które mogą być całkiem całkiem niezłe.

Praca: Od razu spieszę napisać, że spore sukcesy, absolutnie. Część z was otrzyma i awans i podwyżkę. Wszystko rozegra się w pierwszych dniach miesiąca. Wasza ciężka praca wreszcie zostanie zauważona i sowicie wynagrodzona. Szykujcie się na same dobre wieści, same dobre wiadomości. Zostanie to także podparte odpowiednią kwotą finansową. Możecie śmiało planować, rozwijać skrzydła, uda się Wam wszystko. Zwłaszcza jeśli pracujecie w handlu, będzie to jeden z lepszych miesięcy.

Bliźnięta bez pracy mają szansę otrzymać zatrudnienie dosłownie początkiem miesiąca. Nie bójcie się wracać do rozmów, które wydawały wam się już zakończone. Tak jakby można było do pewnych osób, do pewnych miejsc, czy też do pewnych rozmów powrócić, ale podkreślam inicjatywa musi wyjść z waszej strony. Macie szansę na pracę zaraz w pierwszych dniach listopada, bardzo interesującą, nie chcę mówić pracę marzeń, ale na to wskazują karty. Ponawiam to co powiedziałam wyżej, wasz wysiłek i dotychczasowa praca zostanie wynagrodzona. Bardzo mnie to cieszy.

Zdrowie: Jeśli mówimy o zdrowiu to karty wskazują na okresowe badania, także na pobrania krwi. Uwaga na skórę, uwaga na oparzenia, uwaga na wysypkę. Głównie właśnie pokazuje się skóra i kwestie z nią związane. Bardzo uważajcie na poparzenia, radzę nie robić nic z ogniem. Jeżeli coś będzie się działo, nie czekajcie tylko jak najszybciej udajcie się po poradę do lekarza. Nawet mam tutaj zaznaczoną prywatną konsultacje.

Rada w karty tarota
Przyglądajcie się sytuacji, która jest wokół was, przyglądajcie się ludziom, którzy są blisko was. Obserwujcie otoczenie, zadajcie sobie trud i spróbujcie zobaczyć więcej. Gdzieś wokół was będzie informacja, która nie może wam umknąć, gdzieś przy was jest jakaś ważna wiadomość, którą wy musicie dostrzec. Wzrok, zmysł wzroku będzie teraz ważny, a uszy pomogą Wam wyłapać istotne informacje. Ale uwaga na plotki, nie bawcie się w plotki dlatego, że kto mieczem wojuje od miecza ginie. Słuchajcie, patrzcie, zgromadźcie informacje. Nie plotkujcie.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.