Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Bliźnięta - Grudzień 2021

Miłość: Trochę zawirowań, trochę nieporozumień w stałych związkach, brak decyzji, odwlekanie spraw. To wszystko sprawi, że możecie ten miesiąc zaliczyć do trudnych. Dodatkowo są tu karty mówiące o tym, że trzeba będzie się z czymś zmierzyć, coś Was zaskoczy, wydarzenie, sprawa, sytuacja. Szukajcie oparcia w rodzinie, przegadajcie problem, nie zostawiajcie niczego przypadkowi. Wszystko jest do ruszenia, tylko trzeba wiedzieć gdzie przyłożyć „siłę”, a Waszą siłą musi być rozmowa.

Dodatkowo część z Was / Ktoś z Was może mieć niespodziewany wyjazd.

Wolne Bliźnięta moją szansę zapoznać kilka fajnych osób, ale pozostaniecie na stopie koleżeńskiej. Powiększy się grono Waszych znajomych, będziecie więcej dzięki temu wychodzić, bywać. Pokochacie nową aktywność, nauczycie się czegoś nowego. Szukajcie ciekawych osób, szukajcie nowych aktywności.

Finanse: Decyzje, pilne sprawy, pilne płatności, zaległości i rozliczenia. Trzeba będzie zaplanować miesiąc skrupulatnie, ale pewnych niespodzianek nie uda się uniknąć. Dlatego karty polecają mieć zapas na nieplanowane wydatki. I raz jeszcze powtórzę – rozmowa, wspólne planowanie – zwłaszcza jeśli sprawy dotyczą nie tylko Was.

Końcówka miesiąca – prezent, dodatkowy zastrzyk gotówki, dodatkowa kwota.

Praca: Spokojnie, wszystko ucichnie. To tylko burza w szklance wody. Nie wytaczajcie od razu armat na komara. Poczekajcie aż krzykacz straci głos. Karty doradzają skupić się na swojej pracy, swoich obowiązkach.

Jest wśród Was osoba / osoby, które zechcą w grudniu właśnie przejść do konkurencji. Zróbcie to – pokazuję się dzięki temu rozwój osobisty, rozwój kariery, nowe wyzwania. Zastanówcie się nad tym, jeśli ten akapit jest Wam szczególnie bliski.

Osoby bez pracy mogą otrzymać bardzo interesującą ofertę. To może być To! Nie wahajcie się bo może ktoś sprzątnąć Wam ofertę sprzed nosa. Podpowiedź – w logo firmy może być kolor czerwony, bordowy lub brązowy.

Zdrowie: Przeziębienie, katar, zatoki, gardło – uważajcie i pamiętajcie, że początkowe objawy szybko można pokonać. Tylko czy Wy zdecydujecie się na to? Oto mam obawy, że będziecie zwlekać z zajęciem się Waszym zdrowie bo obowiązki, bo szybko, bo jutro i z „głupiego” kataru może się zrobić poważna grypa. Decyzja pozostaje w Waszych rękach. Ja tylko ostrzegam i doradzam.

Rada z Karty Tarota

Karta nowych tematów, nowych spraw, konieczność dostrzeżenia innych stron starych problemów. Zwiększy się Wasza uważność, intuicja będzie arcy ważna. Zobaczcie sprawy, problemy od innej strony, koniecznie zasięgnijcie rady, opinii, spróbujcie na spokojnie przyjrzeć się problemom i sprawom. W Was jest odpowiedź!!!

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.