Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Bliźnięta - Wrzesień 2021

Miłość: Bliźnięta w stałych związkach - karty pokazują sytuację - od miłości do nienawiści, od kłótni do godzenia się w sypialni. Z jednej strony będziecie czepiać się ukochanej osoby o byle drobnostkę, ale jednocześnie będziecie czekać na przytulenie, na pocałunki. Jeżeli będzie za dużo tego czepialstwa, to karty wskazują na to, że nie minie Was ostra awantura. A co jest najlepsze na zgodę? No właśnie sypialnia, właśnie bliskość, miłość i ciepłe, dobre słowa. Taki będzie ten wrzesień, góry i doliny. Łzy i pocałunki. Spróbujcie w takim razie wiedząc już to co podpowiadają karty, by więcej było tych pocałunków i pieszczot.

Wolne Bliźnięta mogą poznać kogoś do naprawdę fajnego związku, na pewno byłby to związek stały, byłoby to coś co będzie Wam przez dłuższy czas towarzyszyć. Każdy podpowiadają, że może być to osoba, która zupełnie niedawno pojawiła się w Waszym otoczeniu, trochę przypadkiem, trochę było w tym zrządzenia losu, ale Wasze drogi przetną się jeszcze raz.

Finanse: Trochę główkowania z ołówkiem i kartką w ręku, trochę trudnych wyborów co kupić i dla kogo, trochę odkopywania oszczędności, trochę przekładania z kupki na kupkę. Ten miesiąc będzie ważny właśnie jeśli chodzi o dysponowanie Waszymi zasobami. Na pewno nie zabraknie Wam mądrości i na pewno wszystko co planujecie uda Wam się wykonać. Mam dodatkowy przypływ pod koniec miesiąca, myślę, że będzie to jakiś dodatkowy pieniądz z pracy, z Waszej działalności.

Praca: Jeżeli Wasza branża to usługi i handel to może to być jeden z lepszych miesięcy w roku, możecie teraz odczuć naprawdę przypływ klientów, poczujecie ruch w interesie. Jeśli pracujecie w branżach typowo artystyczny lub też rozrywkowych, to karty pokazują wyciszenie i planowanie czasu na przełomie roku. Osoby, które pracują w biurze mogą być poproszone o wykonywanie pracy za kogoś, może być tak, że pewna osoba będzie nieobecna i trzeba będzie przejąć jej obowiązki. A może spróbujcie tę pracę podzielić na kilka osób, tak żeby było to sprawiedliwe i tak żebyście nie musieli brać nadgodzin.

Bliźnięta, które poszukują zatrudnienia - karty właśnie wskazują branże handlowe i usługowe. Jeżeli szukacie właśnie takiej pracy to jestem absolutnie pewna, że uda Wam się podpisać umowę natomiast, nie wydaje mi się żeby była to umowa o pracę, raczej karty podpowiadają mi samozatrudnienie.

Rada dla wszystkich Bliźniaków, jest gdzieś dostępne bardzo fajne, atrakcyjne szkolenie. Natomiast może to być szkolenie typowo hobbystyczne, coś o czym już dawno myśleliście. Wrzesień jest momentem kiedy warto się na to szkolenie udać, nawet gdybyście musieli z własnej kieszeni za to zapłacić.

Zdrowie: Karty mówią o problemach z przeszłości, które znowu mogą się pojawić, o tym, że pewne rzeczy mogły być nie do końca wyleczone, o tym, że pewne rzeczy mogliście z przeszłości zaniedbać. Generalnie karty pokazują powrót do wcześniejszych dolegliwości, powrót do tematów, które już Wam towarzyszyły jeżeli chodzi o zdrowie. Karty podpowiadają także, żeby szukać lekarza z dużym doświadczeniem, lekarza, który zajmuje się tylko i wyłącznie tą jednostką chorobową.

Dla wszystkich Bliźniąt - jeszcze pokazują się tutaj problemy ze snem, zasypianiem, możecie budzić się w nocy, może Wam być trudno zasnąć.

Rada z karty Tarota
Spróbujcie pewną sprawę oglądać jakby zza szyby, tak jakby działy się gdzieś tam wewnątrz, a wy bylibyście przed wystawą, przed taflą szkła i pewne rzeczy oglądali. Dajcie sobie czas na spokojną analizę wydarzeń, pozwólcie sobie zorientować się w danej sytuacji. Nie w każdej sprawie musicie reagować szybko i nagle, czasem pewne rzeczy same się wyklarują.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.