Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-06
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Lipiec 2020

Miłość: W lipcu czeka was sporo kłótni, nieporozumień. Zarówno z rodziną, jak i z partnerem, do tego przyjaciele również nie będą do końca po waszej stronie. Sprzeczki będą tak naprawdę o wszystko, o błahe sprawy, w grę wchodziła będzie również zazdrość o materialne rzeczy, o to, że powodzi wam się w pracy. Karty nie pokazują jednak dokładnego rozwiązania, lecz mówią o przeczekaniu, trzymaniu nerwów na wodzy i przede wszystkim wyrozumiałości. Każdy ma słabsze momenty i emocje potrafią się wymknąć spod kontroli. Pod koniec miesiąca to wszystko się uspokoi, wygładzi - obiecuję…

Single mogą triumfować, bowiem już niebawem spotkają kogoś, komu zaimponują już od pierwszego wejrzenia. Poczujecie z tą osobą natychmiastową chemię! Nie bójcie się bezpośrednio zacząć znajomość, spróbujcie tę osobę dobrze poznać, zaangażujcie się w tę relację ! Nie przegapcie jednak okazji, bo ewidentnie będzie to jedna z niewielu. Taki skarb może się nie powtórzyć szybko. Szukajcie osób o ciemniejszych włosach lub też noszących ciemne ubranie - taka wskazówka.

Finanse: Pomyślcie, jak wydajecie pieniądze. Zróbcie pewien rachunek sumienia, czy na pewno wszystkie wasze inwestycje są potrzebne i czy was na nie stać. Pieniędzy nie będzie wam teraz brakowało, nie o to mi chodzi, tylko jest szansa, że jeśli teraz będziecie powoli powiększać swoje oszczędności, to za jakiś czas, gdy rzeczywiście możecie potrzebować tych pieniędzy, zobaczycie, że warto było zacząć oszczędzać już teraz. Mam nadzieję, że wiecie, co mam na myśli. To jak w tej reklamie, wasze przyszłe „ja” wam bardzo podziękuje.

Praca: W tym miesiącu w pracy będziecie musieli podjąć ważne decyzje dotyczące zadań, które na siebie weźmiecie. Waszym celem będzie balans pomiędzy ilością zleceń, które przyjmiecie, a czasem, który poświecicie na każde z nich. Kierujcie się zasadą „mniej znaczy więcej”. Nie jest to wyścig, kto weźmie więcej i bardziej utonie w robocie. O nie nie. Skupcie się na jakości wykonywanej pracy, a przełożeni to docenią i odpowiednio wynagrodzą. Pamiętajcie, że jakość pracy jest waszą wizytówką w świecie kariery.

Uwaga - II połowa miesiąca większości z Was upłynie Wam pod znakiem urlopu.

Ryby, które szukają teraz posady mogą spać spokojnie w nocy. W bardzo krótkim czasie powinna przyjść do was pewna oferta pracy. Może nie będzie to Wasze wymarzone stanowisko, ale na pewno nie będzie na co narzekać. Pokażcie na co Was stać od początku, a możecie zajść daleko w krótkim czasie.

Zdrowie: Karty pokazują, że w lipcu wasze serce będzie wyjątkowo wystawione na różnego rodzaju „usterki”. Jeśli chcecie temu zapobiec to pomyślcie o podbudowaniu kondycji, może zmieńcie również dietę, ograniczcie cholesterol, tłuste jedzenie. Niegłupim pomysłem będzie wybranie się do kardiologa, na pewno nie zaszkodzi. Nie mam złych kart, bardziej wskazówki dla Ryb.

Rada z Karty Tarota
Nauka, doskonalenie umiejętności, wiedza - nie tylko Wasza, ale i innych, kursy, szkolenia, czytanie i uczenie się. To może być świetny czas na hobby - czego chcieliście się nauczyć tak bardzo? A może zainteresują Was karty, Tarot, Runy?

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.