Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Maj 2021

Miłość: Rybki w stałych związkach możecie liczyć na ożywienie relacji, możecie liczyć na prezenty, możecie liczyć na deklaracje. Te Rybki w stałych związkach nie wykluczam, że w połowie lub pod koniec miesiąca możecie wyjechać gdzieś na romantyczny weekend. Natomiast uważajcie bo jest pokazana strata związana z drogą bądź kłopoty. Może się okazać, że czegoś po prostu zapomnijcie wziąć na wyjazd. Miesiąc spokojny, sprzyja romantyzmowi i sprzyja szeroko zakrojonym planom na przyszłość.
Jedyna uwaga tak jak mówię to opóźnienie, bądź roztargnienie, które może Wam towarzyszyć ze względu na wyjazd.

Rybki Single, karty wróżą, że możecie poznać bardzo interesującą osobę. Może to być osoba, którą poznacie przy okazji leczenia, przy okazji badań, poznacie w ośrodku zdrowia. Osoba także może mieć coś wspólnego z szeroko rozumianą medycyną, zdrowiem.

Finanse: Wydatki związane z drogą, wydatki związane z podróżą. Część z Was może także myśleć o zmianie samochodu i to już na początku miesiąca. Dodatkowo część z Was ma pokazany wydatki związane z domem.

Praca: Może się wydarzyć niespodziewany konflikt w zespole, może się wydarzyć, że przyjdzie do Waszego zespołu, bądź też zostanie Wam przydzielona do zespołu nowa osoba. Od początku może Ci z tą osobą nie być po drodze. Nie chcę mówić wprost, ale osoba ta może byś wyniosła, może się zachowywać sposób głośny i arogancki. Rada dla was? Spokój i opanowanie. Bardzo szybko osoba ta zostanie wyeliminowana z towarzystwa i zostanie sama ze swoimi wrzaskami.

Ryby, które poszukują pracy mogą mieć trudniejszy moment. Karty mówią, że możecie otrzymać ofertę, ba na pewno otrzymacie ofertę, ale będzie to oferta dużo poniżej Waszych możliwości i kwalifikacji. Uważam, że odrzucicie tę ofertę i słusznie. Tak czy inaczej pokazują się w ostatnich dniach pieniądze dla Was wynikające z możliwości drobnego zlecenia, bądź też sprzedaży czegoś co macie w domu i Wam już nie służy.

Zdrowie: Zdecydowanie stres, lekkie poddenerwowanie będzie Wam towarzyszyć w tym miesiącu. Dodatkowo pokazuje mi się układ krwionośny i uważajcie bo jest pokazana możliwość rozcięcia bądź zranienia i większy upływ krwi. Uważajcie Panie zwłaszcza, Panie Ryby na żylaki. Dla wszystkich - Uwaga na upadki.

Rata z karty tarota
Proszę, aby Ryby zachowały spokój w tym miesiącu. Absolutnie nie oznacza to, że coś złego się będzie działo, natomiast oznacza to tylko tyle, że karty mówią, że niedługo możecie mieć ważne wydarzenia w swoim życiu i teraz nadchodzi czas żeby się do nich dobrze przygotować. Karty doradzają żeby troszeczkę stanąć z boku i poobserwować siebie na spokojnie. Dajcie sobie czas na to co dla Was ważne i co chcecie robić w drugiej połowie roku. Wycofajcie się troszeczkę i obserwujcie siebie tak jak bylibyście patrzeli na inną osobę. Czas podsumowań, ale czas planów na przyszłość, wiedząc jakie są Wasze mocne strony.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.