Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Listopad 2019

Miłość: Niestety przykro mi to mówić, Ryby będą szukały zwady. Im bliżej końca roku tym Ryba jest bardziej przemęczona, zmęczona, sfrustrowana. Jest Wam bardzo trudno dzielić obowiązki domowe z pracą i z byciem uśmiechniętą, drugą połową. Będziecie szukać zwady z partnerem, ze współpracownikami. Mam tu karty kłótni, sporów, niezadowolenia, dlatego Rybki, spróbujcie trochę się wyciszyć. Znajdziecie w ramionach partnera bezpieczna przystań, znajdziecie tam siłę. Tylko pozwólcie się kochać i same kochajcie. W przeciwnym razie może być bardzo niemiło.

Ryby poszukujące swojej, drugiej połówki także będą krytykować pojawiających się kandydatów. Będą kręcić nosem, będą ogólnie mówiąc w nastroju nie miłosnym.

Pokazuje się też bardzo dużo obowiązków rodzinnych, które Ryba będzie musiała w listopadzie wykonać i to zabierze Wam większość wolnego czasu. Mam tutaj zobowiązania względem rodziny i najbliższych i pomoc komuś z rodziny.

Finanse: Nie wiem czy dla wszystkich Ryb jest ta informacja, ale mam tutaj karty mówiące o tym, że ryby czekają na zaległe pieniądze, które bliżej końca listopada mają szansę nareszcie do Was dotrzeć. Nie jest to duża kwota, natomiast są to pieniądze, na które bardzo liczycie. Nie mam wydatków nagłych, ale nie mam też rozrzutności i wielkich zakupów. I dobrze, zostawcie pieniądze na grudzień bo wtedy będziecie mogli zaszaleć przy zakupie prezentów.

Praca: No właśnie znowu to samo nerwy, kłótnie, szukanie sporów, szukanie zatargu. Po co?? Rybki jesteście już naprawdę bardzo zmęczone, ale nie wyżywajcie się na innych. To tylko spowoduje łańcuch zdarzeń, których nie będzie można zatrzymać. Jeżeli jesteście bardzo zdenerwowani, wyjdźcie na chwilę na zewnątrz, skaczcie, zróbcie przysiady, oddychajcie głęboko, ale nie zaczynajcie sporów. Nie rzucajcie papierami, nie szukajcie winnych zaistniałej sytuacji. To wszystko spowoduje, że bardzo trudno będzie Wam się w grudniu pracować w zespole. I to co o Was powiedzą ludzie bardzo trudno będzie wymazać. Więcej luzu, więcej spokoju, spróbujcie - proszę.

Ryby które poszukują pracy będą także kręcić nosem: to nie tak, to nie tak, to nie tak. Nie ma na rynku waszej wymarzonej oferty, po prostu nie ma. Więc możecie rozejrzeć się i zastanowić nad dostępnymi ofertami, bądź po prostu przeczekać listopad i skupić się na sobie. Na najbliższych, na rodzinie. Może ten czas właśnie jest wam potrzebny. Może właśnie o to chodzi.

Zdrowie: No Co mogę powiedzieć, po raz trzeci mogę powiedzieć, nerwy, wyczerpanie, zmęczenie, stresy. A to szybka droga do problemów jelitowych i sercowych. Więc jeżeli nie chcecie odwiedzać gastrologa i kardiologa w listopadzie to znowu, doradzam mniej nerwów, mniej stresów. To jest tylko końcówka roku. Proponuję witaminę, ruch, taniec, muzykę, gimnastykę. Tylko nie nerwy, jeżeli potrzebujecie kilka dni wolnego z pracy po prostu weźcie urlop bezpłatny.

Rada z Karty Tarota
Ryba będzie zmuszona w listopadzie zakończyć czy też pewną znajomość, czy też zamknąć pewien temat. Zamknąć pewne sprawy. Jeżeli czekacie na sprawy sądowe, sprawy majątkowe, także one zakończą się w listopadzie. Nie bójcie się zamknąć drzwi jeżeli do tego pokoju, już dawno nie wchodziliście. Zamknijcie drzwi na klucz.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.