Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2019-05-21
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Maj 2019

Uczucia: Poczujesz że żyjesz. Może to brzmi kolokwialnie, ale wszystko cię będzie teraz działo w twoim sercu i związku, będzie dodawać ci skrzydeł. Najważniejsza zasada pokochaj siebie, a reszta sama przyjdzie.

Zdrowie: Przebywaj więcej na słońcu, wśród zieleni. To daje ci siłę. Musisz uważać na urazy, potłuczenia. Możesz mieć drobne problemy z błędnikiem. Stąd ewentualnie konsekwencje, ale nie zapomnij się skonsultować z lekarzem.

Rodzina: Większość miesiąca może ci upłynąć na podróżach. No właśnie nie koniecznie z rodziną, ale do rodziny. Zaczniesz odkopywać stare zdjęcia i stwierdzisz, że dawno kogoś nie widziałeś. W ten sposób może się zacząć twoja fantastyczna przygoda.

Pieniądze: W kwestiach finansowych wszystko jest u ciebie w normie. Twoja zapobiegliwość i powściągliwość w wydawaniu pieniędzy, właśnie daje swoje plony. Ale nie przejdź tylko do etapu, węża w kieszeni.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez NadijaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.