461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-02-26
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - luty 2020

Miłość: Ryby drogie! Nie bójcie się uczuć. To najpiękniejsze, co się wam mogło przytrafić. Nie odpychajcie Partnera, bo macie zły dzień. Dajcie jej / mu się pocieszyć, zaakceptujcie ten bukiet kwiatów z uśmiechem, pozwólcie zaprosić do restauracji, na dyskotekę. Jeśli otworzycie się trochę na świat i na osoby was kochające, ten zimowy miesiąc nabierze trochę kolorów, obiecuję. Jak znajdziecie chwilę, albo dwie to sami zaproponujcie Partnerowi wyjście. Teraz jest czas budowania bliskości, dla niektórych z Was może na nowo ale czas budowania, stawiania od nowa klocków. Ukochany bardzo to doceni i na długo pamiętać będzie ten miły gest. Otwórzcie serca na miłość !

Jeśli szukacie kogoś do pary, to ma dla was ciekawostkę. Już tą osobę znaleźliście. Jest to ktoś z waszego kręgu, ktoś kto jest dosłownie blisko, ramię w ramie stoi w Kartach. Darzy was uczuciem, ale nie jest pewien waszych uczuć a może się przygląda. Jeśli teraz wyciągniecie rękę to zobaczycie adoratora, tylko rozejrzeć się i zacząć inaczej myśleć. Widzę przed wami naprawdę długi, udany związek.

Finanse: No same dobre wieści, nie ma się do czego przyczepić! Gotówki będzie z nadwyżką i to na dłuższy czas. Naprawdę nie mam wam co mówić bo wszystko jest po prostu idealnie. Premia – może zaległa ale oczekiwana, zwrot pożyczki, podwyżka, wyrównanie. A części z Was uda się coś sprzedać z zyskiem, coś z czego już nie korzystacie. Proszę przejrzeć szafy, pawlacze, strych – tam jest ukryty „zarobek”.

Praca: W lutym obudzi się w was instynkt lwa (wiem Rybko jak to brzmi :), odkryjecie w sobie wojownika i nie dacie za wygraną ani razu. I dobrze ! Niektórzy będą chcieli sprzątnąć wam sprzed nosa nagrody za ciężką pracę, przypisać sobie wasze zasługi. NIE POZWÓLCIE NA TO! Walczcie o to co wasze, bo naprawdę dużo włożyliście w to, żeby być tu, gdzie jesteście. Jest to wasz sukces i tylko wasz. Jeśli pokażecie, że umiecie walczyć o swoje, współpracownicy nabiorą do was szacunku, a Szefostwo pomyśli o nagrodzie i jeśli ustanowicie swoją pozycję teraz, to na pewno wam się to opłaci – także wspomnianą wyżej premią czy też nagrodą.

W lutym szukanie pracy opierać musi się na znajomych. Powysyłajcie CV, maile, popytajcie starych współpracowników, może znajomych ze szkoły? Tutaj również nie bójcie się używać wszelkich środków, bo chodzi o waszą karierę. Karty pokazują, że determinacja doprowadzi do sukcesu, wiec tacy musicie być. ZDETERMINOWANI i otwarci na znajomości, czasem nawet zapomniane znajomości.

Zdrowie: Tryb życia sprawi, że możecie spodziewać się problemów z plecami, kręgosłupem, może kośćmi – generalnie układ kostny i kręgosłup się zaznacza. Zaradzić wam mogę więcej ruchu poza pracą, mniej siedzenia, i wypoczynek. Jeśli jednak dojdzie do jakichś urazów, bólu, to wizyta u lekarza jest musem. Nieleczone problemy mogą mieć okropne konsekwencje nawet nie na starość, tylko na JUŻ. Dbajcie o siebie proszę i w razie powikłań nawet prywatnie należy się udać po poradę.

Rada z karty Tarota
Równość, sprawiedliwość i prawo oczekiwania nagrody / zapłaty. Jeśli wiecie miłe Ryby ze Wasze działania były szczere to MACIE prawo oczekiwać że los Wam to wynagrodzi i spotka Was nagroda. Działaj uczciwe, pomagaj, a pomoc sam dostaniesz. Bądź otwarty na innych, dziel się dobrem, DZIEL się tym co masz. Ładna Karta :)

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.