Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2021-01-20
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Styczeń 2021

Miłość: Czekają was wydatki związane silnie z rodziną, z domem, miłością. Meble do wspólnego domu, wspólny samochód, wszystko o czym będziecie mogli wspólnie decydować. Będzie temu towarzyszyła miła atmosfera, będziecie się nawzajem wspierać i miłość będzie wręcz kwitnąć. Poprawi wam to nastrój na cały miesiąc, i żadne przeciwności losu nie będą w stanie wam popsuć nastroju, ani szef, ani współpracownicy.

Dosłownie dla garstki z was zaznacza się rozstanie, ale niektóre Ryby myślały o tej decyzji już od dawna, teraz tylko to zostanie przypieczętowane. Nie mam tu łez, smutku, żalu. Mam zamykanie starych spraw, drzwi. Ale zaznaczam, to dla kilkorga z was. I słusznie - karty wskazują, że jest to dobra decyzja.

Nie wykluczam, że już niedługo spotkanie nową osobę. Tak jakby była ona w waszym życiu od dawna, ale dopiero teraz zaczęliście się nią interesować, jako potencjalnym partnerem. Próbujcie, czemu nie, karty mówią, że wyjdzie wam to zdecydowanie na dobre.

Finanse: Wspomniane wyżej wydatki na rzecz domu będą wymagały od was zebrania pewnej ilości funduszy. Nie będzie to duża kwota, jednak nie wyciągniecie jej też od tak z portfela. W tym pomóc będą mogły lokaty, oszczędności sprzed lat. Będzie to tego warte, ale sądzę, że wystarczy wam gotówki - nie mam co do tego wątpliwości. Tylko przygotujcie się do tych wydatków już teraz.

Praca: W pracy w styczniu będziecie musieli się mocno pilnować, a najlepiej w ogóle sobie to jakoś rozplanować, bo czeka was wiele terminów, wiele zadań i w tym wszystkim bardzo łatwo będzie wam się pogubić, a dodatkowo atmosfera może być napięta i szef nie wybaczy żadnego potknięcia. Będzie to niezwykle trudny miesiąc lecz poradzicie sobie, bo jak napisałam wcześniej, nic nie zbije was z tropu z powodu dobrze układających się relacji rodzinnych i dzięki temu będziecie jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy i rzetelnego pilnowania terminów. Spokojnie, wszystko się ułoży.

Szukające pracy Ryby spodziewać się mogą wielu prac dorywczych, jednak prac pełnoetatowych będzie niewiele, śmiem zaryzykować, że żadna nie będzie dla was odpowiednia. Doradzam wybrać kilka tych pobocznych zleceń, zawsze to jakiś zysk, a z pełną pracą poczekać jeszcze kilka tygodni - na wiosnę na pewno się przejaśni sytuacja.

Zdrowie: Uwaga na problemy hormonalne. Jeśli ostatnio coś wam dolega, to warto zbadać to właśnie na tle istoty hormonalnej. Warto się też wybrać na badania krwi, żeby sprawdzić, czy wszystkie poziomy są w normie. Nawet jeśli niczego się nie spodziewacie, to profilaktycznie nie zaszkodzi.

Zwracam także uwagę na nerki – nie jest to do każdej Ryby, ale cześć z Państwa powinna przebadać nerki. Wystarczy na początek ogólne badanie moczu.

Rada z Karty Tarota
Śmiało realizuj plany, śmiało planuj. Nowy rok sprzyja działaniu, sprzyja postanowieniem, a jeśli chodzi o Ryby to właśnie teraz jest czas by planować, działać i wprowadzać w życie to co zaplanujecie. Dobre drzwi się dla was otwierają – wystarczy przez nie przejść!

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.