Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Marzec 2019

Miłość: Bardzo dobry czas dla Rybek, wpłyną na spokojne wody. Będzie dużo dowodów miłości, będą prezenty (także urodzinowe), będą ciepłe słowa i dużo romantyzmu. Ryby otworzą się na Partnera, na przeżywanie razem chwil, będą swobodne i poczują się bezpiecznie. To będzie Wasz miesiąc. Nie zaniedbujcie tylko Partnera i za każdy miły gest odwdzięczcie się ciepłym słowem. To Was czas, Wasz miesiąc Ryby.

Wolne, swobodne i poszukujące Ryby także maja szansę na dobry marzec. Ktoś kogo możecie zapoznać znajduje się trochę dalej ale dzięki zaproszeniu znajomych macie szansę na zapoznanie się. Tak więc nie odwołujcie spotkań, szukajcie kontaktów ze znajomymi i odpowiadajcie „tak” na każde zaproszenie. Tam jest ta! osoba - płyń Rybo.

Finanse: Także bardzo fajne karty. Nie zabraknie Wam gotówki chociaż możecie przeholować z zakupami. Ale wystarczy na cały miesiąc, wystarczy na zachcianki i na drobne dowody wdzięczności dla najbliższych - tak więc nie zapomnij o drobnych podarkach.

Nie mam problemów ze spłatami zobowiązań, mam nawet planowanie finansowe wakacji. Będziecie liczyć na co możecie sobie pozwolić i nie wykluczam ze na wakacje pojedziecie dwa razy.

Uwaga tylko na "drobnych oszustów" w sklepach głównie. Mam tu na myśli oferty, które trzeba kupić teraz, szybko. To coś możne być bublem, możne być wręcz uszkodzone, a już na pewno Wam nieprzydatne. Omijajcie takie oferty na tu i teraz. To oszustwo, szmelc, bubel. Stracicie i pieniądze i nerwy.

Praca: Praca będzie się Wam dłużyć bo będziecie już chcieli szybko płynąć do domku, w ramiona ukochanej osoby, na spacerki, w plener. Praca Wam nie będzie służyła w tym miesiącu, ale dacie radę, nie mam zaniedbań i opóźnień. Mam tylko Wasze myśli gdzieś poza pracą. Ale wystarczy dobrze pozorować pracę - schować się na moment w pokoju socjalnym :).

Miałam kiedyś kolegę Rybę, który obkładał się szczelnie segregatorami w biurze i spał przez 7 godzin. I tak "przepracował" na państwowej posadzie 8 lat, potem przyszły zmiany ustroju i go zwolniono. Ale co pospał Kolega Ryba to Jego! I Wy też w tym miesiącu będziecie myślami poza pracą.

Dla Ryb bez pracy będzie to miesiąc składania ofert. Będziecie pisać na nowo CV, wysyłać oferty tam i tu, szukać nowych ogłoszeń, nowych dróg dojścia do pracy. I super, o to właśnie chodzi. Te zawirowania, ruch mogą szybko przynieść pożądany efekt. Może jeszcze nie w marcu ale ..... szybko, szybko. Tak więc ruch i "zamieszanie" są Waszym sprzymierzeńcem w tym miesiącu.

Zdrowie: Uwaga mocna na układ pokarmowy - od samej góry do samego dołu. Na każdym odcinku mam problemy - silnie to karty zamaczają. Mogą to być dwie sprawy - jedna to odnowienie się "rzeczy" którą już znacie i Wam dokuczała a druga "opcja" to już Wasza sprawka - za dużo jedzenia, alkoholu, słodyczy, szybko, byle jak, tanio ... Oj da taki tryb życie o sobie znać bardzo szybko i bardzo boleśnie. Więc ostrzegam Ryby - patrz, myśl, zastanawiaj się co jesz, co pijesz, ile i kiedy!

Rada z Karty Tarota
O - moja ulubiona Karta będzie Was prowadzić w marcu - Karta Tarota spełnionych marzeń, życzeń, szczęścia i obfitości. Ponawiam - to będzie Wasz miesiąc. Spełnią się Wasze marzenia!!! Te duże i małe - tylko pomóżcie szczęściu.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.