Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Grudzień 2021

Miłość: Jak mawia piosenka – czasem słońce, czasem deszcz. Trochę smuteczków, trochę pretensji, spory o dawne sprawy, ale to podkreślam – tylko na chwile. Coś co było, co przeszło teraz wróci do Waszych myśli i niepotrzebnie może powstać spięcie. Ale podkreślam, to jest przeszłość, nie warto do tego wracać.

Kochani – teraz Wasze dzieci, wnuki, kuzynostwo będą grali główne role i tu musicie przyłożyć uwagę. Skupcie się na rodzinie. W tym roku Święta będą szczególne – ale to się sami za kilka dni przekonacie! Wspomnicie moje słowa, będą fantastyczne.

Wolne Ryby mogą spotkać całkiem fajną osobę do dobrej znajomości. Osoba ta może, nie musi, ale może wydać Wam się nudna, za spokojna, ale myślę że będzie nieśmiała. Z czasem zobaczycie jak fajnie się ta znajomość może rozwinąć.

Finanse: Zakupy z ołówkiem w ręku. Coś co będziecie chcieli kupić może okazać się za drogie. Rozwiązanie to albo wspólny zakup z bliskim albo poszukanie oferty sprzedaży ratalnej. Rozważcie to na spokojnie.

Praca: Nawał pracy, Szef zmienia zadanie, nowe obowiązki i ani chwili wytchnienia. Dodatkowo trzeba się będzie zmierzyć z problemem, którego wcześniej nie było, z nową zupełnie sprawą. Opanowanie, spokój, przecież zawsze możecie poprosić o czas, by na spokojnie się zastanowić jak tą sprawę ugryźć. Więc nie traćcie nerwów.

Koniec miesiąca, ostatnie dni grudnia spokojnie, nuda, nic się nie dzieje, nawet uda Wam się popracować z domu lub też wcześniej wyjść z biura.

Ryby, które szukają pracy, zajęcia – karty doradzają wejście w spółkę, współpraca, kooperacja, dołączenie do kogoś i wspólne działania. Możecie pracować z kimś co zagwarantuje Wam sukces. To jest dobra droga. Wróżę Wam sukces!

Zdrowie: Alergia, kłopoty ze skórą, coś co może nie zostać rozpoznanie pierwszego dnia. Coś co ma związek z alergią właśnie, ze środkiem chemicznym, substancją.  Na pewno nie poddawajcie się nieznanym zabiegom, nie testujcie kosmetyków, uważajcie na środki czystości, myjcie ręce.

Rada z Karty Tarota

I znowu karty ze sobą rozmawiają – bo mam przed sobą kartę powrotów do przeszłości i analizowania tego co było, zastanawianie się czy to co było, było dobrze zrobione, takie czasem dręczenie siebie i innych, poczucie rozżalenia, może i smutku. Tylko sztuka polega na zauważeniu tego co mamy w ręce, co jest dostępne dla Was tu i teraz. Pamiętaj – przeszłości nie zmienisz.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.