Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Wrzesień 2020

Miłość: Ryby w stałych związkach powiem to wprost, bez ogródek - uwaga na pokusy. Karty wskazują, że możecie mieć ochotę na maleńki skok w bok. Jeśli nie skok na głęboką wodę, to część z was może rzucać oczkiem w stronę innej osoby, może przypadkiem napisać coś do kogoś, może powiedzieć za dużo o jedno słowo, wymieniać można długo. Natomiast istotne jest to, że karty ostrzegają, pilnuj się droga ryba. Jeżeli chcecie mieć święty spokój, to nie warto ryzykować dla chwili słabości. W każdym razie, karty wskazują, że byłaby to tylko chwila słabości, która mogłaby się skończyć naprawdę ogromnym wybuchem wulkanu. Nie warto. Natomiast jeżeli należycie do ryb, których przeznaczeniem we wrześniu nie są romanse na boku, to karty mówią, żeby skupić się na potrzebach partnera, bo partner najprawdopodobniej czegoś wam nie mówi, czegoś czego pragnie, czego chce, o czymś marzy. A może zwyczajnie wstydzi się wam powiedzieć. Spróbujcie porozmawiać tak szczerze i otwarcie, czego wam wspólnie brakuje, a zobaczysz najmilsza rybo co to znaczy nowe otwarcie.

Single ryby, mogą nie mieć dużo szczęścia w miłosnych podbojach we wrześniu. Karty mówią raczej o skupieniu się na sprawach rodziny, głównie mam to pokazane starsze osoby z rodziny i konieczność spędzania czasu z nimi. Ba, nawet może pomagania rodzicom, rodzinie. To wszystko wskazuje na to, że fizycznie nie będziecie mieć czasu na zabawy w poszukiwanie drugiej połówki. Jak nie wrzesień to mamy jeszcze październik, listopad, grudzień, dużo czasu.

Finanse: Już pierwsze karty wróżą całkiem dobry przepływ gotówki. Mogą to być pieniądze otrzymane od członka rodziny. Mogą to być zaległe pieniądze, na które czekaliście, a mogą być to pieniądze zasądzone sądownie, które wam się po prostu należą. Tak więc wrzesień zaczynacie z wysokiego c, z gotówką w portfelu. Zwracam też uwagę na to, że warto renegocjować umowę kredytową, głównie jeśli mówimy tutaj o kredycie hipotecznym. Karty wskazują ewidentnie na to, że możecie tutaj zyskać bardzo dużo, więcej niż moglibyście przypuszczać. Tak więc jeśli macie umowy kredytowe z bankami, to spróbujcie poczytać trochę na ten temat, przygotować się do rozmowy, może przewalutować kredyt, może renegocjować umowę, a może przenieść kredyt do innego banku. Tak czy tak zyskacie na tym, a część z was bardzo dużo.

Praca: We wrześniu praca będzie wam się bardzo dłużyć, bo karty mówią mi, że jeszcze będziecie w wakacyjnym nastroju. Część z was chyba ma jeszcze zaległy urlop, mimo nawału pracy. Tak więc pierwsze 2, może 3 tygodnie września, spędzicie rozmyślając o wakacjach, urlopie, drinkach, basenie i wszystkim co się kojarzy z beztroskim leniuchowaniem. Natomiast praca sama się nie zrobi i jeżeli sami się nie zmobilizujecie, to zrobi to dosłownie wasz szef. Zwłaszcza jeśli jest mężczyzną po 45 roku życia, z ciemną bądź siwą czuprynę, Oj może was nawet głośno, bardzo głośno zmobilizować do pracy. Czego nikt by sobie nie życzył, a już tym bardziej ryba. Tak więc jeśli to czytacie to oddajcie się wspomnieniom i marzeniom, ale po 17:00, w domowym zaciszu.

Ryby bez pracy chyba nie będą bardzo szybko chciały znaleźć zatrudnienia bo tak samo jak dla osób pracujących ogarnie was leniuszek, niemoc. Ale co ciekawe będziecie przeglądać oferty co mnie bardzo cieszy. Bo może się okazać, że oferta, która wydawała się już zakończona i wydawało się, że osoba na to miejsce jest wybrana, może się okazać, że jednak nie jest tak i rekrutacja jest rozpoczyna na od początku. Ciekawe prawda.

Zdrowie: Bardzo ewidentnie wskazują na to żeby podtrzymać rozpoczęte działania prozdrowotne, ruch, spacery i wszystko to, co już do tej pory zrobiliście na rzecz twojego zdrowia. Karty kładą nacisk na profilaktykę, ruch, świeże powietrze i jeszcze raz od nowa ruch. Jeżeli nie macie karnetu do klubu sportowego, to warto we wrześniu zobaczyć czy są jakieś promocje, i rozejrzeć się za ciekawymi zajęciami. Nie może to być nic mocnego, musi to być relaks, przyjemność dla was, tak by można to było kontynuować cały rok i było to źródło przyjemności, przyjemna droga ku zdrowiu. Ruch, ruch i ruch.

Rada z karty tarota
Uważaj na osoby, które będą chciały być sędzią w twojej sprawie. Nie pozwalaj nikomu decydować za ciebie, uważaj na osoby, które wiedzą lepiej. Uważaj na ostre słowa, pilnuj języka, ale nie pozwól nikomu się obrażać. Zanim coś powiesz pomyśl, gdy trzeba broń mądrze swojego stanowiska.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.