Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Czerwiec 2019

Miłość: Wasze rozchwianie emocjonalne i nerwowość będzie rzutowała nie tylko na wasze bliskie osoby. Postarajcie się wytłumaczyć bliskim, że wasz kryzys nie dotyczy ich, że niezbyt dobrze radzicie sobie z obecną sytuacją. Na pewno pomogą.

Praca: W najbliższych dniach pojawia się wypoczynek, skorzystajcie z niego i wróćcie po urlopie zrelaksowani. Musicie dbać o to, aby się nie przepracowywać, bo tracicie dużo energii na to, aby wszystko było perfekcyjne. Po co? Wszyscy wiedzą, że powierzone wam zadania będą wykonanie z należytą starannością, nie musicie tego nikomu udowadniać.

Finanse: Pieniędzmi jak na razie nie musicie zawracać sobie głowy. One są i będą, tyle ile wam potrzeba. Nie róbcie jednak nieprzemyślanych ruchów, bo dojdzie wam kolejne zmartwienie.

Zdrowie: Zadbajcie o swoje zdrowie i zachowajcie równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, gdyż w końcówce miesiąca widoczne jest pogorszenie zdrowia, nastroju. Jakaś sytuacja będzie dla was przykra, nie będziecie wiedzieć jak z niej wybrnąć.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.