Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Sierpień 2021

Miłość: W sierpniu w Waszych związkach zapanuje ten długo wyczekiwany spokój, kłótnie i sprzeczki zepchniecie na drugi plan i po prostu się zrelaksujecie. Czekają Was beztroskie chwile z partnerem.

Jednak… są tu pokazane pewne sprawy, pewne problemy i widmo tych spraw, przeszłych problemów zacznie w pewnym momencie nad Wami ciążyć. Koniec miesiąca będzie odpowiednim momentem, by przeprowadzić te niewygodne rozmowy, by omówić te tematy, strategie na przyszłość. Karty zalecają szybkie uporanie się z tym, bo potem możecie mieć po prostu mniej opcji, mniej rozwiązań.

Wolne Ryby wyczekiwać będą na swojego księcia na białym koniu, jednak nie będzie to jeszcze ten czas. Gdzieś on tam do Was jedzie, gdzieś pojawi się na horyzoncie, jednak karty wskazują na czas powyżej pół roku. Jeszcze będziecie musieli poczekać na to spotkanie. Teraz skupcie się na pracy nad sobą, na odpoczynku, na pielęgnowaniu swojej osoby – to czas dla Was.

Finanse: Część z Was czeka podwyżka, znaczna poprawa sytuacji materialnej. Stopniowo będziecie czuli mniejszą presję związaną z wydatkami, rachunki nie będą Was aż tak stresować, a przegląd samochodu czy wizyta u dentysty nie będzie dobrem luksusowym. Najdzie Was ochota na jakieś duże zakupy, na nagrodzenie samych siebie. Należy Wam się! Karty pokazują weekendowy wyjazd, odpoczynek. Dajcie sobie odpocząć, zasłużyliście.

Praca: Jak już mówiłam w pracy czeka Was podwyżka, co wiązać się może z zazdrością współpracowników. Każdy będzie chciał się Wam przypodobać, myśląc, że może i im trafi się jakiś awans. Będzie to oczywiście bardzo fałszywe zacieśnianie więzi, stanie się nawet trochę denerwujące. Będziecie się musieli na ten okres po prostu odseparować od wszystkich, zająć sobą, skupić na wykonywanych przez siebie zadaniach. Tak Wam radzą karty – skupcie się na sobie, patrzcie na swoją pracę.

Szukające pracy Ryby w sierpniu skuszą się na dość nietypową ofertę, spoza Waszego dotychczasowego zakresu. Nie znajdziecie nic w swojej branży, a presja czasu przymusi Was do wzięcia właśnie tej nowej ścieżki, nieznanej posady. Poradzicie sobie jednak, znajdziecie wspaniałą rodzinę w swoim nowym miejscu pracy, wystarczy się odważyć. Skok na głęboką wodę, warto – wspomnicie moje słowa.

Zdrowie: W sierpniu czekać Was mogą nieprzyjemne problemy ze stawami. Będą to bóle spowodowane brakiem ruchu, zastojem. To, co może Wam pomóc to ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Mała przebieżka, rower czy joga kilka razy w tygodniu powinny załatwić sprawę.

Panowie Ryby – serduszko, ciśnienie, układ krążenia. Jest wśród Was Pan Ryba, który koniecznie musi zadbać o serce, mam tu pokazane sytuacje niebezpieczne wiec proszę dbajcie o serce, kontrolujcie ciśnienie.

Rada z Karty Tarota
Wyciszenie, odejście ciut na bok by spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Spróbuj droga Rybo znaleźć inny kont patrzenia na wydarzenie, których doświadczasz, na to co się dzieje przy Tobie, a zobaczysz coś czego do tej pory nie widziałaś. I to będzie rozwiązanie, to będzie to czego Ci brakowało, brakujący element układanki.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.