Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Ryby - Wrzesień 2019

Miłość: Niedługo nadejdzie dla ciebie lepszy czas dla miłości i emocji wyższych. Ale dziś nie wierz nikomu, podążaj za swoją intuicją.

Praca: Wiele spraw uda ci się załatwić pozytywnie, będziesz się czuł jak ryba w wodzie, przez jakiś czas będziesz na piedestale i wykorzystaj te swoje 5 minut.

Finanse: Będziesz musiał się wykazać zdolnościami prowadzenia małej księgowości. Wszystkie swoje wydatki trzymaj pod ścisłą kontrolą.

Zdrowie: Będziesz zdecydowanie bardziej wrażliwy na zmiany aury. Uzbrój się w jasne kolory i spora ilość kawy. Oczywiście z używkami nie przesadzaj.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez NadijaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.