461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-02-26
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Dar uwodzenia w zodiaku - Waga

Waga ma wrodzony dar uwodzenia. Wystarczy, że otworzy usta, zrobi nawet delikatny gest czy ruch a już obok niej pojawia się oszołomiony marzyciel pragnący zdobyć serce Wagi. Zdobywanie nie jest więc dla niej trudną sztuką, gdzie by się nie podbija zdobywa serca i często bywa obiektem westchnień i szalonej zazdrości.

 

Pan spod znaku Wagi – jest zwykle przystojny, zadbany, dobrze wychowany i tym urzeka swoją wybrankę. Nieskazitelne maniery, uprzejmość sprawiają, że topnieje niejedno lodowate serce. Kocha flitować i czasem robi to bezwiednie, nie zdając sobie sprawy jakie wrażenie robi i jak potrafi rozkochać. Podobają mu się kobiety piękne, o stonowanym głosie i nienagannie dobranym eleganckim stroju. Pani która chce zdobyć serce pana Wagi musi być damą w każdym calu ale nie zapominać o otaczaniu wokół siebie wyrafinowanej i zmysłowej atmosfery.

 

Pani spod znaku Wagi – uwielbia flirtować i wychodzi jej to doskonale. Jest otwarta i pełna entuzjazmu. Potrafi obdarować pocałunkiem niejednego adoratora i ciężko jej się zdecydować, którego wybrać. Każdy jest tak samo ważny i cierpi jeśli przychodzi chwila zerwania. Wokoło niej zwykle bywa kilka rozpalonych męskich serc ale wciąż szuka kolejnego, z którym zdecyduje się spędzić swoje życie. Pan który zdecyduje się zdobyć serce Pani Wagi musi liczyć się z wydatkami, uwielbia otrzymywać prezenty. Zainteresuje się panem konkretnym, o silnym charakterze ale łagodnym w obyciu. Jeśli na urodziny ofiaruje jej flakon ulubionych perfum z pewnością jego szanse wzrosną.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.