Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Byk

Byki uznają ten rok jako jeden z najlepszych w życiu. I już mówię po kolei, choć serce mi się wyrywa, żeby wystrzelić jak z karabinu wszystkie dobre wieści.

Pierwszy kwartał roku zaczyna się dobrymi wieściami, płynącymi gdzieś ze strony waszej rodziny, przyjaciół, znajomych bądź współpracowników. Dobre wieści dotyczące finansów, także dobre wieści dotyczące realizacji planów. Dobre wieści dotyczące realizacji marzeń. Tak jak gdyby pierwsze dwa, trzy miesiące roku, było kontynuacją tego co zaczęliście w końcówce zeszłego roku i teraz udało się to wszystko zrealizować, szybciej i lepiej niż mogliście przypuszczać. Dla wolnych pań byków mam spotkanie pana. Pana jednego, który może być dla was bardzo bardzo ważny, a i czego życzę może stać się narzeczonym, ale to troszkę później - to bliżej końcówki roku. Więc dobre wieści, dobre wiadomości. Jeżeli staracie się o kredyt możecie go także uzyskać bardzo łatwo.

Drugi kwartał roku czyli kwiecień, maj, czerwiec znowu pieniądze przy was. Trochę się ich nie spodziewacie więc sugeruję może próbę zagrania w grach liczbowych. Znowu dobre wieści. Dobre wieści dotyczące młodych osób, dotyczące dzieci, wnucząt, dotyczące nastolatków. Możliwe, że wasz syn postara się o pracę i ją otrzyma. Teraz żeby równości stało się zadość to wolni panowie z pod znaku byka mają szansę spotkać kobietę, która nie wykluczam stanie się ich narzeczoną. Jednym słowem poznacie naprawdę, bardzo wartościową dziewczynę. Co jeszcze mogę powiedzieć? Jeżeli chcecie zainwestować w coś co jest duże, drogie, to jest to najlepszy czas. Drugi kwartał jest najlepszym czasem na inwestycje.

Trzeci kwartał roku pokazuje kwestie zdrowotne, ale niekoniecznie dla was. Mogą być dla kogoś z waszej rodziny. Kwestie pochylenia się nad członkami rodziny i pomocy komuś z rodziny. Ktoś z waszych bliskich będzie potrzebował wsparcia. Zaznaczają się sprawy zawodowe i niewielkie perturbacje, ale zaznaczam niewielkie. Wszystko jest do wyjaśnienia i każda wątpliwość zostanie rozpatrzona na waszą korzyść. Może dla kilku osób mam zmianę pracy, ale o tym tak jakby było głośno już wcześniej, a teraz nastąpiła tylko realizacja tych planów. Jeszcze informacja – jedno wasze dziecko może się zakochać i nie będzie to dobry wybór. O tak powiem.

Czwarty, ostatni kwartał pokazuje się jako czas, gdzie będziecie próbowali trochę się wyciszyć. Gdzie będziecie próbowali trochę korzystać z tego co udało wam się już wypracować. I słusznie. Czas, kiedy będziecie troszeczkę próbowali zwolnić i jako czas, który przeznaczycie w głównej mierze na rodzinę, na bliskich, na przyjaciół. Trochę może na obowiązki domowe. Ostatnie 3 miesiące roku to karty zwalniające tempo i zwracające uwagę na waszą rodzinę. Proszę żebyście ten czas wykorzystali także na odpoczynek, bo nie ukrywam, że pierwsze 9 miesięcy roku będzie bardzo, ale to bardzo intensywnych. Tych wydarzeń będzie tyle, że tak naprawdę te ostatnie miesiące są konieczne by naładować akumulatory. Zwyczajnie odpocząć i zwyczajnie zająć się sobą.

Rok bardzo dobry. Rok pod względem spełnienia finansowego – bomba. Dla kilku osób wygrana. Wygracie też jeżeli jesteście osobami poszukującymi miłości. Wygracie miłość, prawdziwy związek. Nie wykluczam tutaj rozmów o małżeństwie. Nawet mogę powiedzieć, że kilkoro z was weźmie ślub. Czas budowania partnerstwa, współpracy, czas odbudowywania więzi rodzinnych. Jeżeli coś się będzie działo co z początku wyda się niekorzystne, tak naprawdę takim nie będzie. Bawcie się dobrze, nie zapominajcie w tym szaleństwie o sobie.

Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.