Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-04-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 22-28.04.2019 r.

W tym tygodniu kochani pojawią się nowe możliwości. Zaczniecie bardziej niż zwykle być szybcy i pewniejsi siebie. Wyjaśnicie nieporozumienia i zobaczycie trudne sprawy w innym świetle, tylko w miłości macie przestrogę by nie okazywać zazdrości. Lepiej skupić się na hobby czy samorozwoju duchowym. Nie jest to dobry tydzień na zawieranie nowych znajomości czy też wchodzenie w nowe związki. W tym tygodniu najlepiej postawić na zabawę i luz niż rozmowy o uczuciach i zobowiązaniach (chyba, że chcecie się rozczarować tym co powie druga strona). W związkach nadszedł czas na podsumowania i rozliczenia, jeśli coś Ci nie służy to puść to wolno, nie ma sensu tkwić w relacji na siłę. Na pierwszym miejscu najpierw musisz być TY... zdrowy egoizm jest dobry. W zdrowiu czas na wizyty kontrolne u lekarza i wizyty u dentysty. Wzmacniajcie również odporność psychiczną.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.