Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 24-30.06.2019 r.

Miłość: cisza, pustka - tymi słowami można określić ten tydzień w uczuciach. Niewiele się zadzieje. Osoby w związkach powinny uważać, żeby nie narazić partnerstwa na trudności i problemy. Dla niektórych może też oznaczać zakończenie związku czy relacji.

Praca: ciągle to samo. Ale w tym całym ruchu może się też pojawić propozycja nowej lub dodatkowe umowy. Dla osób bezrobotnych to dobry czas nie tylko na znalezienie pracy, ale też podpisanie umowy.

Finanse: sukcesy w pracy jeszcze nie przełożą się na większe finanse. Raczej nie przybędzie Wam gotówki w portfelu.

Zdrowie: karty wskazują na układ krwionośny, żyły i wysoki cholesterol oraz przełyk. Zwróćcie uwagę na te elementy swojego zdrowia. Warto w tym tygodniu wybrać się na spacer. W razie komplikacji zdrowotnych nie czekamy tylko od razu radzimy się lekarza specjalisty.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita GabrielNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.