Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-06-07
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 01-07.06.2020 r.

Miłość: Ten tydzień nie będzie najszczęśliwszy w sferach miłosnych, szykują się kłótnie i wzajemne oskarżenia. Staraj się zachowywać jak największy spokój w tym czasie. Dla samotnych to kiepski okres na nowe znajomości.

Praca: Rozdrażnienie będzie Ci towarzyszyć również w miejscu pracy, pamiętaj jednak aby trzymać swe emocje na wodzy. Musisz uważać też na osoby z otoczenia, nie każdemu można ufać.

Finanse: Sytuacja finansowa bardzo stabilna w najbliższym czasie. Możesz też starać się zainwestować w coś. Pamiętaj tylko o rozwadze w tych kwestiach, błąd może być kosztowny.

Zdrowie: Dużo złych emocji i rozdrażnienia odbije się także na zdrowiu fizycznym, możliwe różne bóle neurotyczne , zbyt duże spięcie mięśni. Warto pomyśleć o metodach relaksacji.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.