Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: W tym tygodniu możesz stać się gotowy do podjęcia ryzyka i w sposób afektywny wyrazisz swoje uczucia do drugiej osoby. Jeśli jesteś w związku i dzieje się między Wami coś niedobrego, lepiej zareagować zawczasu na sygnały od partnera iż Cię opuści. Jeżeli przemilczałeś pewne fakty, teraz być może podejmiesz decyzję o ich ujawnieniu. W sposób otwarty zakomunikujesz swojemu partnerowi głęboko skrywane potrzeby i uczucia. Możesz tym samym rozpętać burzę, po której nastanie pogodny dzień. Będzie to jednak zależało od tego, czy wyrazisz swe myśli, aby wytknąć partnerowi błędy i ukazać siebie w lepszym świetle, czy też aby zakończyć grę i przejawić miłość oraz wyrazić siebie. Niestety możesz się liczyć również z rozpadem związku, w którym uczucie nie było wzajemne lub w którym partnerzy nie ubogacali się wewnętrznie. Prawdopodobnie również w sposób nagły dowiesz się czegoś o mężczyźnie lub kobiecie, którą kochasz, bądź też zobaczysz ją taką, jaka jest w rzeczywistości. Jeżeli jesteś samotny, zwróć uwagę na osoby które Cię otaczają, jeżeli jest jakaś osoba która próbuje skraść Twoje serce, zastanów się nad tym czy rzeczywiście jest ona tego warta.

Praca: Wokół Ciebie z całą pewnością będzie dużo się działo. Bądź jednak czujny ponieważ możesz zostać wciągnięty w chaotyczne działania, które pochłoną Twoją uwagę i oddalą Cię od realizacji konkretnych planów. Unikaj ludzi natarczywych i hałaśliwych, którzy wprowadzają zamęt w Twoje życie, bo nie pomożesz im teraz, a tylko zaszkodzisz sobie samemu.
Możesz zostać wyrwany z ograniczających Cię układów lub działań dążących jedynie do poczucia bezpieczeństwa, aby nieskrepowanie rozwinąć się w bardziej inspirującym otoczeniu. Jeżeli nastąpi upadek jakiegoś przedsięwzięcia lub w mniej znaczących przypadkach spalenie na panewce prawie pewnych nadziei, możesz być pewny, że pozbierasz się z rzekomego nieszczęścia i odetchniesz z ulgą, a także poczujesz, że wyzwoliłeś się z co prawda znajomego, niemniej jednak, więzienia.

Finanse: Niestety w tym tygodniu, mogą czekać Cię finansowe tarapaty, szczególnie związane z nieruchomościami. Jeżeli szykuje Ci się jakaś umowa do podpisania, uważaj na każdy jej haczyk. Prawdopodobnie będziesz musiał stawić czoło kryzysowi, który lada chwila się pojawi. Jeżeli tej pory wszystko próbowałeś robić zgodnie ze swoimi ambicjami i z swoją inteligencją, to jest to właściwy moment by zaufać również intuicji.

Zdrowie: Możliwe, że stan Twojego zdrowia się pogorszy. Możesz być szczególnie podatny na schorzenia -urazy układu kostnego. Ostrożnie obchodź się ze sprzętem elektronicznym oddaj na przegląd samochód lub rower, bo nie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.
Może również dać Ci się we znaki kręgosłup. Niezbędnym może okazać się zasięgnięcie opinii specjalisty. Pamiętaj, nie rób nic na własną rękę.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.