Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-07-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16.07.-22.07.18 r.

Miłość: Bieżący tydzień okaże się dość stabilny. Możliwe nawet niespodziewane ożywienie w stałych związkach, szczególnie tych, w których ostatnio bywało raz lepiej, raz gorzej. Jak zwykle Partnerka/Partner nie do końca będzie za Tobą nadążać w zmienności nastrojów, zatem lepiej okazać Jej/Jemu więcej serdeczności i zrozumienia. Samotne Bliźnięta czekają szanse na miłe romansowanie. Postaraj się nie obiecywać więcej, niż możesz w danej chwili dać.

Praca: Doskonały czas dla Bliźniąt w tej sferze życia. Warto podjąć wysiłek, by nadrobić zaległości czy zaplanować kolejne kroki. Wasze plany i nadzieje powiodą się, o ile nie stracicie zapału i wytrwałości, konsekwentnie i rozważnie realizując kolejne etapy. Warto teraz ze zdwojonym wysiłkiem podjąć trudne negocjacje, szkolenia zawodowe, odbyć z szefem rozmowę o możliwościach awansu itp.

Finanse: Raczej trudne chwile przed Wami, bo mogą pojawić się nieplanowane wydatki czy konieczność wcześniejszego rozpoczęcia inwestycji. Jak ognia wystrzegaj się jednak pożyczek, bo bardzo trudno będzie je spłacić i mogą zachwiać Twoim domowym budżetem na wiele miesięcy. Unikaj też pożyczania komuś, bo stracisz i pieniądze, i znajomego.

Zdrowie: Otacza Was teraz, drogie Bliźnięta, dość harmonijna aura fizyczna, więc na samopoczucie raczej nie będziecie narzekać. Możliwość szybkiej, naturalnej regeneracji sił. Wystarczy wysypiać się, nie przejadać, aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu, by zachować równowagę fizyczną i emocjonalną. To Wasz uniwersalny klucz do zachowania zdrowia.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.