Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Wolne osoby spod znaku Bliźniąt mogą spodziewać się spotkania prawdziwej miłości i wejścia w trwały związek. Ci z Was, którzy są już w związku poczuję się w nim jeszcze pewniej i szczęśliwiej. Nie bój się planować, bo wszystkie podjęte w najbliższych dniach zobowiązania mają wyjątkowe szanse powodzenia.

Praca: Nadchodzę zmiany. W najbliższych dniach zmianie może ulec dosłownie wszystko: zakres Twoich obowiązków, ludzie, z którymi pracujesz, a nawet godziny pracy. Choć w pierwszej chwili nie będziesz zadowolony, to z czasem okaże się, że to dla Ciebie bardzo korzystne.

Finanse: Otrzymasz pieniądze, na które od dawna czekasz. Może to być dawny, zapomniany dług, albo coś, na czego odzyskanie przestałeś już liczyć.

Zdrowie: Uważaj na nogi, stopy. Odpocznij, zadbaj o nie, ponieważ najbliższe dni mogą wywołać kontuzje i bóle tych części ciała.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Sylwia KuleszaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.