Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 23.04.18 r. - 29.04.18 r.

Miłość: U samotnych zodiakalnych Bliźniąt przyjdzie czas by zająć się zmianą dotychczas ustalonych zasad dotyczących zawierania nowych znajomości i selekcjonowania każdej napotkanej osoby względem jego wyglądu bądź statusu materialnego.

Jednak by tego dokonać niezbędne będzie zasięgnięcie rad przyjaciół, które okazać mogą się kluczem do wprowadzenia nowego i świeżego spojrzenia na swoje niekontrolowane kaprysy.

Bliźnięta będące w związkach będą mogły liczyć na wsparcie i pomoc ze strony partnera w możliwych w tym czasie podbramkowych sytuacjach. Być może nie będą to problemy należące do poważnych, ale da to poczucie, że w związku partner nie jest obojętny na ich cierpienie i możliwą krzywdę.

Praca: I chociaż dobra passa nie będzie Ciebie opuszczała to uważaj na możliwe konflikty ze współpracownikami, które przysporzyć mogą Ci nie lada problemów. Czasami lepiej przemilczeć nawet bardzo drażliwe kwestie dla dobra sprawy oraz uniknięcia niepotrzebnego zamieszania.

Finanse: W sferze finansów czeka na Ciebie w końcu chwila, w której będziesz mógł odetchnąć z ulgą bo Twój domowy budżet ulegnie znacznej poprawie. To wszystko za sprawą niespodziewanego przypływu gotówki. Pamiętaj jednak by pieniędzmi zarządzać nieco mądrzej niż do tej pory.

Zdrowie: Problemem w sferze zdrowia mogą być dla Ciebie sprawy związane z infekcją gardła. Oczywiste jest, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc warto przeciwdziałać piciem herbaty ze świeżym imbirem, który na wszelkie dolegliwości działa antybakteryjnie.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.