Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-09-25
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 21-27.09.2020 r.

Miłość: Ten tydzień będzie sprzyjał wodnikom w miłości. W najbliższym czasie unormują się Twoje relacje z drugą polową . Ta niespodziewana poprawa pomoże wam umocnić związek. Samotni odczują wzrost atrakcyjności.

Praca: W miejscu pracy dobra atmosfera, wiele dawnych konfliktów zostanie zażegnanych. Pojawią się też szansę na awans, nie trzeba będzie się dużo starać by go uzyskać.

Finanse: Widać sporo wydatków na horyzoncie, będzie to tydzień dosyć ciężki dla stanu finansowego. Sytuacja uspokoi się dopiero bliżej weekendu.

Zdrowie: Możliwe lekkie przeziębienie w najbliższym czasie. Mimo tego ogólny stan zdrowia dobry. Będzie też cię rozpierać energia życiowa.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.