Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Oczekuj niespodziewanych zdarzeń. Może w Twoim życiu pojawić się ktoś z przeznaczenia, z kim masz do przepracowania związek karmiczny. W udanych relacjach czekają Cię miłe chwile i umocnienie, ale w raniących i toksycznych licz się z decyzją o rozstaniu. Pamiętaj… jedyną stałą w życiu jest stałość zmian…

Praca: Przed Tobą wiele nowych szans, masz możliwość wykazania się na wielu polach. Jeżeli starałeś się o pracę właśnie w tym tygodniu możesz ją mieć Nie siedź więc cicho, warto zaznaczyć swoją obecność. Sygnalizuj swoje zastrzeżenia, zgłaszaj wnioski i opowiadaj o planach, bo los będzie Ci sprzyjał. Dzięki nagłym zmianom znajdziesz się w miejscu, które umożliwi Ci wspięcie się wyżej. Pamiętaj jednak, że nie na wszystko masz wpływ i nieraz warto poczekać na ten odpowiedni moment do działania. Weź udział w konkursie, zgłoś swoją kandydaturę na ważne stanowisko lub ubiegaj się o dofinansowanie.

Finanse: Możesz liczyć na wyjątkowe szczęście i przełom. Może pojawić się wiele szans i okazji albo też zła passa na którą w obecnej sytuacji nie masz już wpływu. Czyli „raz na wozie raz pod wozem”. Płyń z nurtem… Jeśli jednak pojawi się szansa to ją łap i wykorzystaj bo drugi raz może się nie trafić. Ten tydzień to czas sprzyjający dla gier losowych oraz korzystnych inwestycji na giełdzie.

Zdrowie: Możliwe nawroty chorób o przewlekłym charakterze, mogą też ujawnić się dolegliwości ze strony wątroby i trzustki oraz układu krwionośnego.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.