Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne Wodniki czeka czas zastoju w sferze uczuciowej, ale to nie za sprawą niepowodzenia w tej kwestii, a własnych wyborów związanych z niechęcią do zawierania nowych znajomości. Ten stan nie potrwa zbyt długo lecz wpłynie on na postrzeganie świata i ludzi w nieco inny, lepszy sposób niż do tej pory.

Związane zodiakalne Wodniki czeka czas kontynuacji dobrej komunikacji z partnerem. Pomimo braku spędzania większej ilości czasu w swoim towarzystwie nie wpłynie to negatywnie na ich związek.

Praca: W pracy będziesz podejrzliwy w stosunku do współpracowników i będziesz szukał drugiego dna we wszystkim co usłyszysz. Pamiętaj, że nie wszyscy chcą dla Ciebie źle i szukanie problemu tam gdzie go nie ma może negatywnie wpłynąć na ocenę Twojej osoby.

Finanse: W sferze finansowej przyszedł czas odbicia się od dna. To wszystko za sprawą odzyskania udzielonej niegdyś pożyczki od znajomej bądź bliskiej Ci osoby. Zachowaj jednak ten zwrot gotówki na wydatki, które niespodziewanie mogą Ciebie zaskoczyć.

Zdrowie: Ten tydzień może przynieść Ci problemy związane z bólami pleców. Nie bagatelizuj tego problemu i skorzystaj z usług masażysty by uniknąć poważniejszych kłopotów, które mogą wpłynąć negatywnie na Twoje codzienne funkcjonowanie.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.