Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16-22.09.19 r.

Miłość: Będzie to dla twojego związku bardzo udany tydzień, dużo komplementów i wzajemnych niespodzianek sprawi, że będziecie czuć się jak na początku znajomości.

Praca: Powieje trochę nudą, dodatkowo powoli zacznie przychodzić jesienna depresja, niestety to wszystko sprawi, że praca w tym tygodniu nie będzie Cię cieszyć.

Finanse: Będziesz liczyć wszystkie dotychczasowe wydatki by mądrze rozplanować budżet na kolejny tydzień.

Zdrowie: Mimo poczucia zmęczenia i nudy stan Twego zdrowia będzie poprawny, aczkolwiek w drugiej połowie tygodnia uważaj na odporność.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez LunaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.