Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 15-21.07.19 r.

Miłość: Poznanie nowej osoby da ci siłę do podejmowania nowych wyzwań. Zwróć proszę uwagę na własny temperament. Nie śpiesz się, miej oczy dookoła głowy.

Praca: Znów stagnacja, nie zanoszą się jakieś konkretne zmiany. W połowie tygodnia dostaniesz informację o zmianach w firmie wprowadzonych do września. Nie przejmuj się, Ty na tym skorzystasz.

Finanse: Dobry tydzień finansowy, brak zagrożeń na niezapowiedziane wydatki. Działania które podejmiesz będą kontynuacją dawniej rozpoczętych planów. Bardzo dobry okres na efektywną pracę twórczą, która po czasie da odpowiednie dopływy finansowe.

Zdrowie: Dużo odpoczywaj, pamiętaj że nie powinieneś się mocno forsować. Uważaj na serce i ogólne przemęczenie. W czasie tego tygodnia uprawiaj dużo sportu, ruszaj się.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.