Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16.07.-22.07.18 r.

Miłość: Jesteś w trakcie weryfikacji i zmian. Możesz więc liczyć na niespodzianki, a także tworzyć planować i wcielać w życie nowe plany. Najlepiej wykorzystasz sprzyjające okoliczności, gdy będziesz, drogi Wodniku, postępował zgodnie ze swoim sercem, zgodnie ze swą wolą, nie oglądając się na opinie otoczenia. W przeciwnym razie ugrzęźniesz w żalu i pozostaniesz nieobecny duchem wśród najbliższych.

Praca: To nie czas odpoczynku, ale wcielania w życie planów i intensywnego wysiłku. Nie zwlekaj, wykorzystuj na bieżąco pojawiające się szanse, korzystaj z życzliwości otoczenia. Czas będzie także sprzyjał refleksji i planom rozwoju zawodowego. Niektóre Wodniki zapragną całkowicie zmienić kierunek dotychczasowej kariery, co z perspektywy czasu nie do końca okaże się korzystną decyzją.

Finanse: Bieżący tydzień może sprzyjać nieplanowanym wydatkom na własne potrzeby. Nie daj się ponieść fantazji i dobrze zastanów, zanim zrealizujesz kolejny kaprys. Możesz spróbować szczęścia w grach liczbowych, ale z przymrużeniem oka i zaufaniem do życia. Masz szansę na niewielką wygraną. Pamiętaj, że aby ją pomnożyć, należy podzielić się nią z najbardziej potrzebującymi. 

Zdrowie: Stabilne. Wodniki regularnie uprawiające aktywny wypoczynek mogą liczyć na znakomity nastrój. Wszystkim Wodnikom dobrze zrobi lekka dieta oraz odstawienie używek choćby na kilka dni. Możesz teraz gromadzić zapasy energetyczne na dłużej. Pamiętaj też, że z czasem wszelkie zaniedbania wrócą w postaci zapalenia stawów, nadmiernej wrażliwości na zimno, nietolerancji pokarmowych, przemęczenia i chandry.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.