Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Sytuacja w związku zmusi Cię do wyznaczenia granic. Zbyt długo godziłaś się na ustępstwa, dłużej już tak być nie może. Choć możesz czuć się nierozumiana ze swoimi decyzjami, bądź konsekwentna i nie ulegaj znów, tylko broń swojego stanowiska. Wkrótce partner zaakceptuje Twoją zmianę.

Praca: Nerwowa atmosfera w pracy będzie dawać Ci się wyraźnie we znaki. Możesz mieć nawet ochotę zacząć się rozglądać za czymś innym. Spokojnie, warto przeczekać, bo ta nerwówka wkrótce się skończy, a Ty znowu poczujesz się dobrze w pracy.

Finanse: W najbliższych dniach pieniądze nie przyjdą Ci łatwo i będziesz musiał ciężko się napracować, by osiągnąć stałe wyniki. Nie pozwól innym decydować o tym, na co przeznaczasz swoje pieniądze.

Zdrowie: Odczujesz wyraźny przypływ energii i chęci do działania. Dobrze to wykorzystaj, realizując długo odkładane zadania.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Sylwia KuleszaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.