Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Wiele nowych osób pojawi się na Twojej drodze. Dzięki nim nie tylko będziesz miał dobry humor i więcej rozrywek ale także okazję do wejścia w nowe towarzystwo. Na dyskotekach, przyjęciach, wernisażach, premierach czy w pubach pełno będzie osób chętnych do rozmowy i nawiązywania bliższych relacji. Jeśli szukasz wymarzonej połówki, nie będziesz rozczarowany. Jednak największe szczęście w miłości będą mieli Ci, którzy będą swatani przez przyjaciół i rodzinę Jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła i przyjmij zaproszenia na sąsiedzkie spotkania i weekendowe wyprawy ze znajomymi, bo w Twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł stworzyć związek. Nawet jeśli od razu nie porwie Cię wir namiętności i uczuć, nowa znajomość będzie rozwijać się we właściwym kierunku. W stałych związkach silniej zaangażujesz się w swoją relację, skorzystaj więc z możliwości odświeżenia i urozmaicenia relacji - w wyborze życiowej drogi licz się z partnerem i pielęgnuj Waszą Miłość.

Praca: Negocjacje, które prowadzisz od dawna, mają szansę zakończyć się sukcesem. Nie zwlekaj, znajdź korzyści dla obu stron, a podpiszesz intratną umowę, dostaniesz dobrą pracę lub załagodzisz niekorzystny dla wszystkich spór. Nie obawiaj się zmian, ale też nie rzucaj się na to, co ładnie świeci, gdyż pod maską obietnic, pokus i zewnętrznych korzyści, może nie przedstawiać większej wartości.

Finanse: Polegaj na swojej intuicji, rozważ argumenty za i przeciw przed podjęciem decyzji o większej inwestycji. Bądź rozważny, aby nie popełnić błędu i nie być zbyt rozrzutnym lub hojnym, gdyż to co zdobędziesz możesz równie szybko utracić. Możliwe założenie spółki, trafnie wybrany wspólnik, nawiązanie współpracy biznesowej z osobami, z którymi łączy Cię silna więź emocjonalna. Pojawią się nowe perspektywy na szybki rozwój firmy, korzystna zmiana siedziby firmy. Jeżeli dopiero myślisz o założeniu firmy ten czas będzie sprzyjał otworzeniu sklep, hurtowni, a przede wszystkim obrotowi i handlowi nieruchomościami

Zdrowie: Możesz być wyjątkowo narażony na infekcje górnych dróg oddechowych – płuca, oskrzela oraz urazy kończyn górnych i żeber. Szczególnie w tym czasie powinny zadbać o siebie Panie, warto sprawdzić termin ostatniego badania u ginekologa i zaplanować termin kolejnej wizyty w celu wykonania rutynowych badań okresowych.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.