Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-04-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 22-28-04.2019 r.

W tym tygodniu lepiej nie podejmować ważnych decyzji i nie tracić rozwagi. Wizja podwyżki będzie motywować do działania i trudno będzie znaleźć czas dla siebie. Dopiero w sobotę aura pozwoli wrzucić na luz. W miłości nie obędzie się bez awantur o drobnostki i chwil uniesienia. W każdej dziedzinie życia należy szukać równowagi by ukoić skołatane nerwy. Dla samotnych będzie to czas weryfikacji relacji. Osoby, które już od dawna nie wnoszą nic nowego do Twojego życia pójdą w odstawkę i zrobi się miejsce dla nowo poznanych osób. W tym tygodniu również będziecie musieli skupić się na rodzinie gdyż może pojawić się w niej problem, z którym będzie ciężko sobie poradzić w pojedynkę. Od środy będzie dobry czas na szukanie inspiracji w książkach kulinarnych ze zdrową żywnością. Dieta w tym tygodniu kochani powinna obfitować w źródło magnezu i potasu by wyciszyć emocje.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.