Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 23.04.18 r. - 29.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Wagi mają szansę na poznanie wielu wartościowych osób przy czym jedna z nich może namieszać im w głowie swoją obecnością. Opór na wiele się zda, ponieważ w tym przypadku serce weźmie górę nad rozumem. Warto zatem poddać się chwili i dać szansę nie tylko tej relacji, ale i samemu sobie na stworzenie czegoś co z czasem okazać może się strzałem w dziesiątkę.

Wagi w związkach zaczną więcej swojej uwagi i czasu poświęcać partnerowi. Ich starania zostaną dostrzeżone przez drugą połowę, co przyczyni się do umocnienia emocjonalnej więzi pomiędzy nimi. Będzie to czas spokoju i stabilizacji w związku.

Praca: W pracy przyda Ci się jeszcze więcej organizacji niż do tej pory. Napływ nowych zadań, nie pozwoli Ci ani na chwilę odetchnąć. Zaplanuj zatem dobrze harmonogram pracy tak by nie zostać w tyle na tle współpracowników.

Finanse: Ten tydzień będzie dla Ciebie czasem, który poświęcisz na podjęcie decyzji względem zainwestowania swoich oszczędności w kursy bądź szkolenia. Pamiętaj, że być może, nie są one tanie, ale taka inwestycja w bardzo krótkim czasie zwrócić może Ci się z nawiązką.

Zdrowie: Nie czekają na Ciebie jakiekolwiek niespodzianki. Jednak warto pomyśleć nad wprowadzeniem nieco bardziej aktywnego stylu życia niż do tej pory. Bieganie, aerobik bądź siłownia to właśnie to czego teraz potrzebujesz.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.