Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 24-30.06.19 r.

Miłość: niejedna Waga powie w tym tygodniu tak a inna postanowi wejść bardziej w formalny związek. To będzie dla Was tydzień zawierania związków bądź umacniania tych istniejących. Samotne Wagi też mają szansę na poznanie partnera.

Praca: będzie to pracowity tydzień. Może trzeba będzie wykonać jeszcze szereg czynności i pozałatwiać wiele spraw przed urlopami. Tak czy inaczej sprawy zawodowe będą się układać, osoby bezrobotne mają szansę na znalezienie pracy.

Finanse: jakiś mały przypływ gotówki się szykuje, może spróbujcie zagrać w jakąś grę losową bo szczęście będzie Wam sprzyjać. Oczywiście karty nie gwarantują najwyższej wygranej, ale czasem szczęściu trzeba pomóc.

Zdrowie: infekcje, starajcie się balansować chłodzenie organizmu. Duża różnica temperatur może nie sprzyjać Waszemu systemowi odpornościowemu.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita GabrielNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.