Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-02-18
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 11-17.02.19 r.

Miłość: Dla Wag zarówno tych w związkach, jak i tych samotnych czas bardzo szczęśliwy. Będzie Wam się układało, jak nigdy dotąd. Czas uniesień, westchnień. Samotne Wagi znajdą swoje wymarzone połówki. W odnalezieniu pomogą znajomi. Co się zaś tyczy Wag w związkach zaczną ambitnie pomagać sobie w codziennych obowiązkach.

Praca: Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to czas wyjątkowo spokojny i można rzec nudny. Czas będzie się wlekł niemiłosiernie i końca nie będzie widać. Praca będzie się wydawała monotonna, rutynowa. Do czasu, aż szef nie zakomunikuje, że wprowadza zmiany, to spowoduje popłoch i irytację. Wszak nic nie jest niezmienne.

Finanse: W finansach stabilnie, bez większych zmian. Żadnych dodatkowych zastrzyków, czy nagłych nagród brak. Zaczniesz się zastanawiać nad dodatkowym źródłem, dzięki będziesz mógł/mogła odłożyć na upragnione wakacje.

Zdrowie: Zdrowie będzie Tobie wyjątkowo dopisywało. Zaczniesz większą ilość czasu spędzać na spacerach, ale jak widzę do czasu, aż przeszkodzi Tobie małe przeziębienie. Szybko się zniechęcisz i stwierdzisz, że z większą aktywnością zaczekać, aż się ociepli.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AntaresNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.