Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-07-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16.07.18 r. - 22.07.18 r.

Miłość: W stałych związkach z długoletnim stażem dość spokojnie, mimo drobnych nieporozumień o codzienność. Ważne rozmowy, układanie planów na przyszłość itp. ważne dla Twojego partnerstwa sprawy lepiej odłożyć. Teraz czas sprzyja cieszeniu się serdeczną atmosferą z najbliższymi tu i teraz. Wagi samotne nie powinny popadać w zwątpienie i zbyt krytycznie podchodzić do bilansu uczuciowego. To, co najlepsze, wciąż przed Wami.

Praca: Wytrwałość pomoże Wam przetrwać ten tydzień. Zaniedbania natomiast bardzo niekorzystnie odbiją się na Twoim prestiżu zawodowym oraz finansach. Uwaga na kontakty z przełożonymi lub kluczowymi klientami. Natomiast Wagi poszukujące pracy lub zmiany kierunku kariery zawodowej mogą teraz liczyć na sprzyjające okoliczności i przychylnych im ludzi.

Finanse: Stabilne, choć z tendencją do stagnacji. Trzeba ostrożniej podchodzić do ekstrawaganckich czy spontanicznych wydatków, szczególnie na siebie. Pod żadnym pozorem nie powinnyście, drogie Wagi, korzystać teraz z pożyczek. Możliwe także, że ktoś z bliskich będzie pilnie potrzebował wsparcia. Liczcie się z tym, że nie będzie łatwo odzyskać pożyczoną kwotę, a udzielona teraz pożyczka może przyczynić się do niesnasek z dłużnikiem.

Zdrowie: Ogólnie aura energetyczna sprzyja Twojemu organizmowi i nie powinnaś, droga Wago, narzekać na zdrowie. Warto zadbać o regularne i wartościowe pod względem odżywczym posiłki. SPA, siłownia i wszelki ruch na świeżym powietrzu dobrze Ci zrobią, szczególnie gdy spędzisz je w gronie najbliższych lub przyjaciół.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.