Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-07-05
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Czeka Was bardzo ważny rok. Dla wielu z Was to początek czegoś nowego w kwestiach uczuciowych. Jedni poznają swoją drugą połówkę, inni powitają nowego członka rodziny. Dla wielu z Was jest to jednak piękny, pełen miłości rok. Wejdziecie w niego z energią asa monet. To zapowiedź sukcesu i pokonaniu trudności z ubiegłego roku. Będziecie gotowi na nowe początki i dalsze etapy w kwestiach uczuciowych. Single poznają kogoś nowego i mimo początkowych problemów z komunikacją i rozmaitymi dylematami, ostatecznie podejmiecie ważną decyzję. Latem przyświeca Wam karta 2 kielichów – czy można chcieć lepszej prognozy na wakacje? To jednak nie zapowiedź wakacyjnego romansu, ale pięknego, pełnego miłości, zrozumienia i uduchowienia związku. Część z Was pozna swoje bratnie i siostrzane dusze, dla innych może to być zapowiedź partnera przeznaczonego, niekiedy także karmicznego. Zaufajcie swojej intuicji i nie próbujcie niczego komplikować. Jesienią może zdarzyć się jakaś drobna nieszczerość między Wami albo ktoś będzie próbował ukryć jakiś wstydliwy problem. To nie ma sensu, bowiem Wasza relacja powinna opierać się na uczciwości, bo to uczucie dla wielu z Was będzie bardzo głębokie, pełne zaufania i oddania. Koniec roku zakończycie w miłości, cieple i poczuciu bezpieczeństwa. To będzie piękny rok dla Was, drogie lwy.

Rada: Cieszcie się Waszym związkiem, budujcie go w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania. To czas stabilizacji.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.