Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Baran

Horoskop na 2019 rok - Baran

Przed Baranami bardzo intensywny rok pod względem nowych wyzwań i ważnych zmian. Przeciwności losu nie będą żadnym aspektem stopującym w Nowym Roku. Barany z I dekady znaku mocno ruszą do przodu i ciężko będzie je zatrzymać w pogoni za marzeniami czy sukcesem w pracy. Styczeń i Luty będą wyjątkowo intensywne, nie będzie to łatwy czas pod względem nerwowym gdyż będzie się działo "aż za dużo". Wraz z nadejściem wiosny wszystko się uspokoi i ustabilizuje i właśnie wtedy nadejdzie ta chwila na planowanie, osiąganie sukcesów i awansu w pracy. Osoby szukające pracy będą miały duże szanse by znaleźć ofertę wprost wymarzoną. Latem cały czas dobra passa przepełniona licznymi zabawami i spędzaniem czasu jak tylko się lubi. Luz i swoboda, ale gdy nadejdzie jesień do Baranów zawita depresja i tylko tym, którym udało się osiągnąć sukces będą mogli czas jesienno - zimowy przetrwać spokojnie. Barany przez cały rok 2019 będą musiały pilnować się by nie wpaść w niezdrowe nałogi. W miłości i uczuciach ciężki rok pod względem emocjonalności. Huśtawki nastrojów i kryzysy to wyznacznik roku 2019 dla tego znaku. Natomiast wakacje i "gorące letnie noce" zrekompensują cały gniew i strach. Dla osób w związkach czas próby czy owa relacja naprawdę jest taka silna i trwała jak się wydaje.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.