Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Strzelec - Sierpień 2021

Miłość: Sierpień zacznie się dla Was bardzo dynamicznie. Dom stanie na głowie, wszyscy będą coś od Was chcieli, bardzo ciężko będzie o chwilę wytchnienia. Czasu dla siebie będziecie mieć bardzo niewiele, a dla partnera jeszcze mniej. Dlatego kiedy już znajdziecie jakieś popołudnie, wieczór, chwilkę na posiedzenie razem, pójście gdzieś, to dajcie z siebie 110%. Cieszcie się tą chwilą na całego i o to samo poproście drugą połówkę. Ten miesiąc nauczy Was doceniania chwil spędzonych wspólnie. I docenicie ten czas.

Jeżeli szukacie kogoś w tym miesiącu, to może być trudno przez to, że nie będziecie mieć czasu dla siebie. Nie zapowiada się niestety, żebyście wpadli na kogoś Wam przeznaczonego w biurze, czy na przystanku autobusowym, więc może warto teraz skupić się na obowiązkach, a o miłości myśleć za miesiąc.

Finanse: W sierpniu będzie, jak to się mówi, krucho z kasą. Będziecie musieli ograniczyć niepotrzebne wydatki, postawić na gotowanie w domu, zrezygnować w tym miesiącu z kina, restauracji czy nowych butów. Aby związać koniec z końcem przydałoby się też monitorować wydatki, czy to poprzez bank, zapisywanie na karteczce czy zbieranie rachunków. Niebawem z tego wyjdziecie, tylko musicie przebrnąć przez ten miesiąc. Końcówka miesiąc – światełko w tunelu na nowe przypływy, dodatki.

Praca: W pracy czekają Was cięcia pensji, nastanie chwilowy kryzys, wszyscy będą bardzo zestresowani, może być kilka zwolnień. To Wam akurat nie grozi, ale właśnie z tych cięć płac będzie wynikało to, o czym mówiły karty przy finansach. Ogólna atmosfera biura przeniesie się też do domu, dlatego będziecie chodzić rozdrażnieni. Domownicy to zauważą, jednak nie będą za bardzo wiedzieli, jak Wam pomóc. Jeśli będziecie czegoś potrzebowali, po prostu im powiedzcie. Zależy im na Was, ale potrzebują popchnięcia do działania. Nie bójcie się na nich polegać, wyżalić się, wypowiedzieć swoje zmartwienia.

Bezrobotne strzelce - dostaniecie ofertę, dostaniecie, ale będzie to bardzo zaniżona oferta, zupełnie nie na Wasze kwalifikacje, za zbyt małe pieniądze. Nie ma sensu chwytać się czegokolwiek, bo jest szansa, że trochę utkniecie w tej pracy i nie będziecie wystarczająco doceniani. Nie warto, naprawdę. Sprawdzajcie często rynek i łapcie się czegoś co bardziej Wam pasuje i do czego Wy bardziej pasujecie. Powodzenia!

Zdrowie: Karty pokazują problemy z cholesterolem, z naczyniami krwionośnymi, krążeniem. Zajmijcie się tym i to dość szybko. Spójrzcie na swoją dietę, na poziomy witamin, na ruch, może udajcie się do kardiologa, by przebadać serce pod tym kątem. Fachowa opinia może przynieść Wam zaskakujące wieści.

Rada z Karty Tarota
Zmiany wokół Was. Mogą być początkowo drastyczne, ale okażą się konieczne i wyjdzie Wam to na dobre. Odetnijcie stare ogony, kulawe nogi i podczepi. Pora nabrać powietrza głęboko i skoczyć na głęboką wodę! Zmiany, zmiany, zmiany…

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.