Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Strzelec - Kwiecień 2021

Miłość: Kwiecień dla Strzelców w stałych związkach przyniesie pewnego rodzaju niespodziankę. Wasza ukochana osoba może Was zaskoczyć, nie chcę psuć niespodzianki, ale pokazuje mi się coś na zasadzie wspólnego wyjazdu, ucieczki na chwilę od codzienności. Ukochana osoba szykuje dla Was coś miłego. Prośba ogromna od kart jest taka, aby pomyśleć czym Wy możecie zaskoczyć ukochaną osobę. Wiosna zaczyna pokazywać się nam w pełnej krasie, może warto w takim razie pobyć więcej czasu razem, a może wspólny spacer, a może wyjście gdzieś. Ważne żeby być razem, ważne żeby się wspierać. I jedyne co mnie tutaj niepokoi to kwestie zdrowia starszej osoby. Możecie zostać postawieni w takiej sytuacji, że trzeba będzie trochę zmienić plany i pomagać starszej osobie z rodziny.

Wolne Strzelce możecie spokojnie naładować broń. Nie będziecie strzelać ślepakami bo uda Wam się upolować osobę szalenie interesująca, uważam, że zakochacie się od razu, bez zastanowienia. Będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Super Strzelce i odwagi bo będzie Wam szumieć w głowie.

Finanse: To trochę gorzej, kartę mówią o tym, że ciężko będzie spiąć budżet. Myślę, że w zeszłych miesiącach mogło być kilka nie zaplanowanych wydatków co powoduje, że albo trzeba będzie naruszyć teraz swoją żelazną rezerwę, albo też pożegnać się z pewnymi zakupami, o których myśleliście. Karty pokazują, że w tym miesiącu po prostu pieniędzy będzie mniej, końcówka miesiąca może być naprawdę trudna więc rozplanujcie sobie wszystko od początku. Żadnych nieplanowanych zakupów, żadnych ekstra rzeczy, tylko to co jest zapisane na kartce i to co jest niezbędne, możecie kupić w tym miesiącu.

Praca: Jeżeli liczyliście na premię albo wypłatę nadgodzin to obawiam się, że może tutaj być trudno. Bo mam pokazane przesunięte pieniądze na bliżej nieokreślona przyszłość. Dodatkowo dla części z Was mam pokazany albo aneks do umowy, albo też podpisywanie dokumentów które nie do końca będą dla was korzystne. Zwróćcie więc uwagę co podpisujecie, ważne by czytać dokumenty.

Karty podpowiadają, że teraz szef będzie wymagał więcej pracy, zaangażowania, może być trochę nerwowa i napięta atmosfera. Natomiast podpowiedź jest taka, że jeżeli spróbujecie pracę wykonać zespołowo, to uda się ją wykonać szybciej, A co najważniejsze lepiej. Cześć z Was widzę będzie musiała wykonywać pracę za kogoś, bo mam pokazane braki kadrowe.

Skupcie się wyjątkowo jeżeli Wasza praca polega na obsłudze dużych ciężkich lub też precyzyjnych maszyn. Wymagane jest tutaj skupienie.

Jeśli poszukujecie pracy to jest szansa na podpisanie umowy, ale nie jest to moim zdaniem umowa o pracę, bardziej umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa, w której określone są ramy czasowe. Czyli jest to praca na pewien określony z góry czas.

Zdrowie: Dobre karty, karty mówiące o tym, że nie ma tutaj pokazanych większych problemów zdrowotnych, to na pewno. Natomiast mam kontynuację leczenia, tak jakby pewne rzeczy były zdiagnozowane wcześniej i teraz są w trakcie leczenia. Leczenie nie jest jeszcze zakończone, dalej trzeba będzie danej sprawy pilnować, natomiast zaznacza mi się, że sytuacja jest opanowana. Panie, pokazuje się lekarz ginekolog. Jest także tutaj pani Strzelec, która w kwietniu zajdzie w ciążę, i podpowie może to być ciąża bliźniacza.

Rada z karty tarota
Coś co od dawna spędzało Wam sen z powiek teraz się rozwiąże pozytywnie dla was. Sprawy, które do tej pory nie chciały ruszyć do przodu znajdą teraz swój finał. Możecie spokojnie oczekiwać pozytywnych rozwiązań. Sprzyja Wam los, sprzyja Wam energia. Jeżeli macie z kimś konflikt to wygrana jest po Waszej stronie. Wśród Was są osoby, które będą podziwiane za swoje dokonania.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.