Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Strzelec - Styczeń 2021

Miłość: W styczniu dla Strzelców niestety przerwa w sielance, bo może nastać burzliwy okres w związku. Karty doradzają szczerość, jako rozwiązanie waszych problemów. Szczera rozmowa, spokojne wytłumaczenie to słowa klucze. Uwaga na kąśliwe uwagi ze strony rodziny – zwłaszcza dalszej rodziny. Nie reagujcie na nie, będą one mówione pod wpływem nerwów. Szczerość i dystans, tym musicie się kierować w styczniu. Na wyniku dobre karty.

Uważajcie na to co mówicie pomiędzy 10 a 20 stycznia, głównie do kobiet starszych z rodziny.

Single mogą triumfować. Już niebawem spotkacie kogoś, komu zaimponujecie już od pierwszego wejrzenia i z kim złapiecie świetny kontakt przy pierwszej rozmowie. Będziecie pasować do siebie idealnie. Można powiedzieć – człowiek idealny. Nie przegapcie jednak okazji, bo ewidentnie będzie to jedna z niewielu. Taki skarb może się nie powtórzyć! I strzelajcie strzałami amora drogie Strzelce!

Finanse: Karty doradzają mały przegląd zarządzania pieniędzmi. Jest szansa, że gdzieś wam ucieka pewna sumka na coś, czego nie potrzebujecie, nie używacie. Np. jeśli nie używacie platformy telewizyjnej, ale płacicie dalej co miesiąc, bo zapomnieliście odstąpić od umowy. Usiądźcie jednego dnia na spokojnie nad finansami i po prostu to przejrzycie, na spokojnie, przeliczcie. Gdzieś na pewno uda wam się zauważyć jakiś błąd i w efekcie wydawać trochę mniej miesięcznie. Karty zaznaczają właśnie jakąś usługę, z której nie korzystacie. Może jakaś prenumerata magazynu? No coś takiego, spójrzcie na to.

Praca: Głównym zadaniem w styczniu będzie dla was balans pomiędzy nakładem pracy, a czasem, na jej wykonanie. Będziecie musieli na nowo nauczyć się brać odpowiednio dużo zadań na siebie i wyrabiać się z nimi, żeby nie zalegać z tym potem po nocach. Każdy umie podjąć się wielu rzeczy na raz, ale sztuką jest je wszystkie ukończyć. Na tym się skupcie w tym miesiącu. Wiem, że czasem myślicie w sposób, że jeśli weźmiecie na siebie więcej, to szybciej awansujecie lub dostaniecie wyższą premię. No nie, niestety nie, wasz szef tak na to nie patrzy. O wiele ważniejsza będzie jakość waszej pracy i jeśli spędzicie nad każdym zadaniem trochę dłużej to przełożeni to zauważą.

Dla bezrobotnych Strzelców mam nową ofertę już na dniach. Bardzo szybko dostaniecie informację o nowej posadzie, zostaniecie zaproszeni na rozmowę o pracę. Przygotujcie się dobrze i pokażcie się z profesjonalnej strony. Może być to jedyna taka oferta nawet w przeciągu pół roku, nie chcecie tego przepuścić.

Zdrowie: Przestrzegam przed urazami, mogą to być skręcenia, urazy kości czy stawów. Może to także być problem z mięśniami, dlatego spróbujcie dbać o to, a jeśli pojawią się poważniejsze problemy to koniecznie odwiedzić specjalistę. Domowe triki na rozluźnienie mięśni też będzie wam bardzo przydatne, a masaż to już nawet nie wspomnę. Warto!

Panie uważajcie na dłonie, na uszkodzenie ręki. Panowie pęcherz – tak się pokazuje.

Rada z Karty Tarota
Karta podpowiada, że opada kurz po burzach, jesteście wygrani, zobaczcie dalej, patrzcie poza horyzont. Pora planować teraz. Nadchodzi dobry czas, wiele spraw już za wami. Teraz też ważni będą najbliżsi wasi. Zwróćcie uwagę na najbliższych, planujcie także coś dobrego dla nich.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.