Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Strzelec - Grudzień 2021

Miłość: Karty przemian. Dla jednych Strzelców przetasowania, zmiany, ważne decyzje, rozstania, powroty, a dla innych rozmyślanie co dalej i pozostanie w sferze myśli. Pytanie czy za myślą będą decyzje – nie znam odpowiedzi na to pytanie. To Wy wiecie jak chcecie kroczyć. Każda decyzja jest dobra pod warunkiem, że jest tylko Wasza. Nie słuchajcie koleżanek, koleżków, cioci i szwagra. To wasze życie, Wasz związek. Wy decydujecie, nie ja, nie karty, nie inni.

Wskazówka ode mnie, prywatna – kto chce to posłucha – czasem warto powalczyć o związek.

Wolne Strzelce – pierwsza połowa grudnia – nie mam tu nikogo nowego, nie mam osoby do znajomości, ale uwaga - sylwestra na pewno nie spędzicie sami. Jest para, znajomość, spotkanie, przyjaźń, a może i nawet gorący romans. Czy to będzie stały związek? Raczej nic na to nie wskazuje. Na pewno będzie do znajomość do wspólnej, szalonej zabawy i o to w tym chodzi. Bawcie się! 

Finanse: Dobry miesiąc – zaczniecie porządkować finanse, zliczać to co macie i planować wydatki.

Na pewno polecam sprzedać coś co już Wam nie służy, co zalega w szafie, a Wam może przynieść gotówkę, a innym radość. A może prezenty z odzysku? Może kupicie komuś filiżankę, talerzyk, ładny wazon z drugiej ręki – coś co ucieszy oko bliskiej osoby, a nie kosztuje dużo, a Wy spróbujcie przepatrzeć Wasze szafki – są tam rzeczy, które ucieszą innych.

Koniec miesiąca – dokumenty, pisma, rachunki, papiery – idą pisma finansowe.

Praca: Są tu Strzelce, które dostaną długo wyczekiwaną wiadomość o awansie, zmianie stanowiska, otrzymaniu nowych zadań, obowiązków. Karty zmiany, ale zmiany na plus, zmiany, która przynosi dla Was rozwój, lepsze finanse i prestiż. Warto było dobrze pracować bo teraz Wasze wysiłki będą zauważone.

Do Waszego zespołu może dołączyć nowa osoba. Karty mówią spokojnie, nie oceniajcie pierwszego dnia, dajcie się wykazać i rozejrzeć tak naprawdę co i jak, a na ocenę przyjdzie czas.

Uważajcie na osobę o bardzo jasnych włosach, może tu być spięcie, nieporozumienie. Uważajcie, nie mówcie wszystkiego wszystkim.

Strzelce które poszukują zatrudnienia – karty doradzają by poprosić znajomych, sąsiadów, rodzinę o pomoc, o wskazówkę, o radę. Tu jest ważna informacja – ktoś, kogo znacie może naprowadzić Was na dobrą ofertę, może wskazać Wam właściwą drogę.

Zdrowie: Kochani – na pewno może odezwać się zadawniona kontuzja, zadawniona sprawa, coś co już kiedyś sprawiało Wam problem. Dawna sprawa lub też może to oznaczać zaostrzenie się choroby przewlekłej. Więc kochani – dbamy o siebie, odwiedzamy lekarza, pilnujemy leków, badań, terminów wizyt u lekarza.

Uważajcie na skaleczenia, zranienie – jest pokazane uszkodzenie skóry.

Rada z Karty Tarota 

Smutki – takie trochę płacz nad rozlanym mlekiem, roztrząsanie spraw byłych, które już dawno są poza Waszą kontrolą. Taka melancholia, sny na jawie, snucie planów, ale bez ich realizacji. I znowu karty świetnie ze sobą rozmawiają – zobaczcie pierwsze zdania. To właśnie jest taka energia.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.