Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Strzelec - Październik 2020

Miłość: Strzelce, Strzelce, miłe Strzelce - i po co te nerwy, po co te podejrzenia? Wyluzujcie i złapcie oddech na moment. NIC złego się nie dzieje i jak mawiał klasyk Wasze podejrzenia są całkowicie bezpodstawne. Nic złego się nie dzieje. To co jest, nazywamy pracą i nadmiarem obowiązków. Więc zamiast wpadać w "szał" i szukać powodów do sprzeczki zorganizujcie wspólny wieczór tylko we dwoje bez telefonów, komputerów. Tylko Wy dwoje. Warto porozmawiać z ukochanym o tym jak zagospodarować wolny czas i czego Wam brakuje. Ten miesiąc sprzyja nowym ustaleniom, planom i realizacji, to ważne bo wiele uda się załatwić właśnie teraz. Spokój, rozmowa i ustalenia !

Wolne Strzelce mogą wracać myślami do osób z przeszłości i mogą chcieć odnowić dawne kontakty. Czy warto? Dla jednych tak, a dla drugich nie. Jeśli było Wam dobrze i rozeszliście się w przyjaźni to warto spróbować odnowić, choćby kontakt. A jeśli odejście było nagłe, i zakończone gradobiciem - darujcie sobie kolejnej ulewy i przemoczonych ubrań. Nie warto. Szukajcie gdzie świeci słońce.

Finanse: Strzelce będą liczyć co już mają i zastanawiać się co można sprzedać i to jest bardzo dobra koncepcja. Dzięki sprzedaży tego co zalega Wam w szafach i regałach uda się uzbierać całkiem, całkiem dobrą sumkę. Teraz jest czas na pomnażanie i zbieranie pieniędzy, a wydawanie zostawcie sobie na inne miesiące.

A i mała wskazówka - kupcie zdrapkę, ale w ostatnie dni miesiąca. Taką, która przyciąga Wasze spojrzenie, taka w Waszym ulubionym kolorze. NIE obiecuję wielkich wygranych, ale na kawę i ciastko z lodami powinno wystarczyć.

Ostrzeżenie - uważajcie na złodziejaszka, gdzieś w ruchu, w autobusie. Pilnujcie torebki, saszetki.

Praca: Mogą być duże zmiany, ale sądzę, że większość z Was o tym już dziś wie i przeczuwa to. Mogą być redukcje etatów, zmiany godzin pracy, nowe obowiązki. Tak jakby nieuniknione teraz właśnie przyszło. Więc jeśli od dawna czuliście, że coś nadchodzi to spokojnie podejdźcie do zmian, Wam NIE zagrożą, ale na pewno i w Waszej pracy coś się zmieni. Trzeba będzie od nowa się przyzwyczaić do nowych porządków. Dacie radę, kto jak kto, ale Wy dostosujecie się szybko.

Jeśli natomiast - to uwaga do kilkorga z Was - chcieliście zmienić pracę to teraz, właśnie ten miesiąc jest najlepszy do tej zmiany. Warto powrócić do tego pomysłu - jeśli taki mieliście - i poszukać nowej, lepszej i stabilniejszej pracy. UDA SIĘ.

Osoby poszukujące zatrudnienia to co wyżej - uda się. Możecie otrzymać pracę w firmie, o której już wcześniej myśleliście, w branży, którą znacie i lubicie. Nie bójcie się mierzyć wyżej i chcieć więcej - ponawiam - UDA SIĘ !

Zdrowie: Uwaga na odnawiające się problemy z przeszłości, na stany które wracają co jakiś czas. Dolegliwości które mieliście nie zostały wyleczone i teraz mogą wrócić, dla niektórych z Was z zdwojoną siła. Pora zając się zdrowiem na poważnie i zrobić komplet badań.

Uwaga także na skaleczenia i drobne zranienia. Uwaga na ostre narzędzia, noże.

Rada z Karty Tarota
Zacznij nowe bez żalu. Niech stare odejdzie bo teraz masz siłę na NOWE. Umiesz wszystko co Ci jest do tego potrzebne, zacznij od nowa, a osiągniesz sukces. Umiesz, wiesz i potrafisz.

Zobaczcie jak pięknie wpisuje się ta karta w rady dotyczące pracy.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.