Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Skorpion - Październik 2021

Miłość: Do serc Skorpionów zawitać może pewien smutek w tym miesiącu, zdecydowanie nie będziecie w nastroju na miłosne pogawędki, randki czy wypady za miasto. Będziecie chcieli odpocząć, mam tu odpoczynek w domu, hibernację, odpoczynek z kawą pod kocem. Będzie to dla Was czas przemyśleń, czas rachunków sumienia, zdecydujecie, czego jeszcze chcecie od życia i od Waszego związku. Zmiany wprowadzać będziecie w życie dopiero od nowego roku, jednak teraz zostaną podjęte najważniejsze decyzje.

Tak jak pisałam wyżej, będzie to trochę przygnębiający okres, także wolne Skorpiony nie będą w nastroju do miłosnych podbojów. Skupicie się na odpoczynku, na relaksie i poprawieniu swojego mentalnego stanu, by z nową energią niebawem wejść w randkowanie. To dobry czas na medytację, palenie świec i dochodzenie do zgody z samym sobą.

Finanse: Wszystkie pieniądze, które zostały od Was pożyczone, przez rodzinę, znajomych, dostaniecie teraz z powrotem. Warto się przypomnieć tym, którzy zalegają z zapłatą, jednak koniec końców do końca roku większość zwrotów już otrzymasz. Warto ulokować tę nadwyżkę na jakimś bezpiecznym koncie oszczędnościowym, na lokacie. Te nadwyżki mogą się bardzo przydać.

Praca: Wszystko sprowadza się do tego kiepskiego nastroju w październiku. Po prostu ciężko się Wam będzie skupić na swoich zadaniach, myślami będziecie odpływać gdzie indziej. Powinniście spróbować wziąć dzień wolny, odpocząć od natłoku pracy, wyczyścić głowę. Odpoczynek może przynieść Wam nowy wigor, koniec miesiąca zapowiada się dla Was dobrze, dużo pracy, ale będziecie z tego czerpać przyjemność, nie będzie to tak wykańczające, jak na początku października. Karty doradzają – przerwijcie tę złą passę krótkim odpoczynkiem.

Bezrobotne Skorpiony powinny odpuścić szukanie w tym miesiącu. Nie będziecie mieć do tego głowy, nie będziecie potrafili się skupić aby przeszukać oferty pracy, otwarte pozycje, dajcie sobie spokój z tym chociaż na tydzień. Potem mam tu powrót sił i kilka propozycji, które mogą Was zainteresować. Czeka Was jakaś rozmowa kwalifikacyjna, to na pewno. Co dalej? Tego jeszcze kart nie pokazują.
 

Zdrowie: Mam tu kłopoty ze snem, przemęczenie i tak jak mówiłam, problemy ze skupieniem. Będzie to po części spowodowane zmianą pogody, jednak warto też będzie przyjrzeć się Waszym poziomom żelaza. Szczególnie Panie Skorpiony, spójrzcie na to, co miesiąc sporo żelaza tracimy. Dieta, spokój, relaks, joga i medytacja.

Panowie – uwaga na kontuje, skręcenia, zwichnięcia – karty pokazują wypadki w ruchu.

Rada z Karty Tarota

Pewne sprawy umrą śmiercią naturalną, pewne nużące tematy powoli odejdą. Owszem – to nie jest tak, że nie zaboli. Zaboli, ale odejdzie. Nie bójcie się tego uwolnienia. To będzie dobry czas, stare znika!

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.