Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Skorpion - Październik 2020

Miłość: Skorpiony w stałych związkach pochłonięte będą wspomnieniami. Może być tak, że będziecie wyciągać z zakamarków szaf albumy ze zdjęciami, będziecie przeglądać garderobę, będziecie porządkować szafy i wspominać początki waszego związku. Część z was zapragnie wyjechać na romantyczny weekend, zaszyć się gdzieś w ciszy i zieleni. Bardzo dobry pomysł, tam będziecie mogli pobyć w romantycznej atmosferze i przypomnieć sobie jak to było na początku, jak to było fajnie i umówić się, że od dziś postarajcie się już zawsze dbać o tego typu nastrój. A jeśli nie możecie wyjechać to spróbujcie wieczorem wyciągnąć album ze zdjęciami, zapalić świece, pobyć razem. Uważajcie tylko miłe skorpiony by nikt postronny nie próbował wejść między was, by nikt postronny nie próbował meblować mam życia. Taka mała uwaga.

Wolne skorpiony już na początku miesiąca mają szansę poznać bardzo miłe towarzystwo, nie mówię, że od razu będzie to miłość na całe życie, natomiast mówię, że może to być nowa grupa znajomych. Mogą to być osoby, których w przyszłości będziecie bardzo dużo przebywać, będziecie się z tymi ludźmi bardzo dobrze czuć. Nie wykluczam, że za jakiś czas, może coś wyniknąć między wami, a nowo poznaną osobą. Natomiast pokazane są tutaj karty czasu.

Finanse: Od pierwszych kart mam wrażenie, że pieniądze nie będą się was trzymać w tym miesiącu. Będziecie wydawać je bardzo lekką ręką, a przypływów wcale nie ma dużo. Nawet boję się powiedzieć, że możecie koniec miesiąca skończyć na minusie. Skorpion bardzo proszę planu idzie wydatki, nie kupujcie rzeczy wam zbędnych, starajcie się rozważyć każdą decyzję finansową. Karty zwracają także uwagę na to, że może ktoś jest wam winny pieniądze i warto by było w październiku poprosić o zwrot. Wiem, że takie rozmowy nie są łatwe, natomiast myślę, że będzie to konieczne. Spróbujcie na początek się przypomnieć delikatnie, taktownie, ale skutecznie, na ile się uda skutecznie moi mili.

Praca: Cześć Skorpion u ma pokazaną bardzo trudną sytuację zawodową, jest tutaj mowa o konflikcie, od stresie, i o tym, że tak naprawdę będziecie podejmować decyzję co dalej. Te karty nie dotyczą wszystkich z was, ale tylko tych osób, które rozważają odejście z firmy. Jeżeli zaliczasz się do tych osób odejście będzie najlepszą decyzją jaką mogliście podjąć. I wtedy karty mówią żeby rozważyć kwestię założenia własnej działalności gospodarczej z podobnym profilem wykonywanej pracy do tej pory. Karty nawet wskazują, że można by było ubiegać się o dofinansowanie, byłoby to dofinansowanie z Urzędu. Więc jeżeli ta informacja jest do was, doszliście do granic własnych możliwości w pracy i chcecie odejść To Tak Zróbcie To. A następnie Spróbujcie założyć działalność gospodarczą o takim samym bądź podobnym profilu. Wszystko wam się powiedzie, nawet możecie starać się o dofinansowanie, pożyczkę.

Jeżeli natomiast jesteście Skorpionem, który nie narzeka na swoją pracę, to karty wskazują, że w połowie miesiąca i niestety może pojawić się konflikt, konflikt na tle osobowościowy w, zaczną się spory pomiędzy pracownikami, zaczną się plotki, i pomówienia. Na ile możecie, na tyle nie angażujcie się w to.

Skorpiony, które poszukują pracy rada będzie podobna. Rozważcie założenie własnej działalności gospodarczej i poszukajcie dotacji. Naprawdę może to się udać.

Zdrowie: Kilka spraw, układ pokarmowy, żołądek, woreczek, wątroba. Są to rzeczy, które mogą wam dokuczać w październiku. Natomiast zapewniam, że zmiana diety, dieta lekkostrawna bardzo szybko pozwoli rozprawić się w tym kłopotem. Zaznaczają mi się tutaj i jeszcze dodatkowo karty badań lekarskich, badań laboratoryjnych, które będziecie wykonywać, ani wyklucza, że częstych badań krwi trzeba będzie dla pewności powtórzyć. Nie ma tutaj żadnej choroby, nie ma tutaj nic złego, tak jakby tylko to badanie było powtarzane.

Rada z karty Tarota
Spróbuj spędzić trochę czasu w domu, spróbuj spędzić trochę czasu z najbliższymi, Postaraj się zadbać o dom. Niech dom stanie się twoim bezpiecznym azylem. Wszystko co jest najlepsze spotkać się od najbliższych. Zorganizuj coś dla najbliższych domu, Może to być wystawny obiad, może to być ciepła kolacja, A może być to właśnie oglądanie starych zdjęć czy filmów wspólnie. Dom będzie ważny w październiku. Dom jest ważny.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.