Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Skorpion - Sierpień 2021

Miłość: Zacznę od wolnych skorpionów. Karty pokazują dużą wymianę maili, sms-ów, będziecie flirtować przez internet, będziecie poszukiwać na portalach randkowych interesujących osób. Wymiana wiadomości to będzie najważniejsza rzecz w sierpniu. Z tej rzeszy kandydatów, z którymi będziecie pisać, uda Wam się wyłowić diamencik, z którym umówicie się na bardzo namiętną randkę. Oj będzie bardzo gorąco.

Skorpiony w stałych związkach będą miały bardzo miły i spokojny czas. Ukochana osoba, partner, partnerka zaskoczy Was miłosną deklaracją. Założę się, że wśród Was są skorpiony, które właśnie w sierpniu pod gwiazdami zaręczą się. Będzie to bardzo romantyczny miesiąc, wypełniony deklaracjami i prawdziwą miłością. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej.

Karty pokazują także, że spędzicie dużo czasu z rodziną, będziecie komuś z rodziny pomagać w obowiązkach, staniecie się doradcami kogoś z rodziny. Dodatkowo mam tutaj pokazaną uroczystość rodzinną, bardzo miłe wydarzenie.

Finanse: Skorpiony rzucą się w wir zakupów i zechcą nadwyżkę bardzo szybko skonsumować. Pokazują się zakupy towarów luksusowych, pokazuje się zakup samochodu, motoru, roweru, pokazuje się już zakup wyjazdu, wycieczki. Więc jeśli macie nadwyżkę finansową to spokojnie możecie wydać ją tak jak zawsze marzyliście. A jeśli miałby to być samochód to poszukajcie młodego rocznika, wskazany jest samochód z młodym rocznikiem.

Praca: Oj trochę nieporozumień, na początku niewielkie foch, ktoś będzie Wam deptał po piętach i patrzył przez ramię. Spróbujcie wyluzować, spróbujcie opanować sytuację i wykonywać swoje obowiązki na 200%. Jeśli ktoś wyraźnie w pracy Wam przeszkadza, to nie warto z tą osobą prowadzić rozmów, tylko zgłosić przełożonemu, że ktoś sabotuje Wasze starania. Przy okazji rozmowy z przełożonym warto opowiedzieć o nowych pomysłach, dlatego, że okażą się one strzałem w dziesiątkę, a Wy zostaniecie nagrodzeni.

Osoby, które poszukują pracy mam pokazane karty rozmów i spotkania. Będą to rozmowy i spotkania, które będziecie odbywać albo z parą, albo z małżeństwem. Tak czy tak staniecie przed rozmową z kobietą i z mężczyzną i karty podpowiadają by w czasie rozmowy skupić się bardziej na kobiecie bo to ona może mieć decydujący głos.

Zdrowie: Karty powrotu do zdrowia, karty mówiące o tym, że dolegliwości i bóle się skończą. Karty mówią o tym że Wasze leczenie zmierza ku końcowi, karty mówią o tym, że leczenie, które odbywacie jest bardzo dobrze zaplanowane. Karty dużej poprawy zdrowia, powrotu sił witalnych.

Mała rada od kart, zbadajcie jeżeli możecie hormony, Spróbujcie umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego, zróbcie podstawowe badania krwi i cukier.

Rada z karty Tarota
Siła, moc, przestrzeń życiowa, urzędy, doświadczenie, hierarchia. Spróbuj nadać ton temu co się dzieje wokół ciebie, spróbuj wszystko usystematyzować. Jeżeli masz jakieś nie załatwione sprawy urzędowe to załatw je teraz. Karta czasem mówi także o tym, że jest to najlepszy czas na rozpoczęcie własnej działalności, na bycie sobie samemu szefem. Karta także określa pisarzy.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.