Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Skorpion - Lipiec 2020

Miłość: Dla lubiących ryzykować mam smutne wieści. W tym miesiącu wasz partner potrzebuje spokoju, stałości i normy. Spróbujcie być teraz oparciem dla swojej drugiej połówki, pomóżcie jej przejść przez ten ciężki czas i zapewnijcie tej osobie bezpieczną przystań. Teraz jest czas by pobyć tylko we dwoje, tak naprawdę. Żadnych niespodzianek, jest to aktualnie bardzo niewskazane. Dajcie sobie czas wytchnienia, ot moja rada.

Spragnione porywów serca skorpiony będą musiały ochłodzić swoje rozgrzane serca, bo aktualnie niewiele będziecie mieć możliwości i okazji do randkowania. Lipiec będzie miesiącem dość samotnym jeśli chodzi o miłość, lecz zdecydowanie nie zabraknie wam towarzystwa znajomych i rodziny. Poświęćcie ten czas im, wyjdziecie na tym naprawdę dobrze. Mam karty spotkań, zabawy, festynów.

Finanse: No no, czekają was spore wydatki na środek lokomocji. Auto, może motor, ale także i rower. Uważajcie na awarie któregoś z powyższych, szczególnie podczas użytku. Jeśli dawno nie byliście na przeglądzie, to zalecam to zrobić. Przez to może nie być Was stać na wszystkie zachcianki, ale chyba lepsze to, niż awaria nagła, podczas prowadzenia.

Praca: W pracy musicie uważać na współpracowników. Mogą rozmawiać o was za waszymi plecami. Jakaś osoba z waszego środowiska pracy opowiadać będzie szefowi nieprawdę o Was i waszej etyce i jakości pracy. Odpowiednim sposobem na rozwiązanie tego problemu będzie po prostu udowodnienie szefowi, że są o jedynie pomówienia. Pokażcie, na co was stać i wykonajcie kawał dobrej roboty przy następnym zleceniu, a utrzecie nosa osobie, która rozpuszczała o was plotki oraz poprawicie kontakty z przełożonym i ocenę pracy. No cóż, nie wybieramy swoich współpracowników, musicie po prostu stawić temu czoła.

W CV osób szukających pracy widzę jakieś przeoczenie. Sprawdźcie to. Czy nie ma tam błędu? Na kolejnej rozmowie o pracę bardzo dokładnie będą studiować wasze CV, upewnijcie się, że jest ono najwyższych lotów. A może warto dodać nowe zdjęcie, może zmienić czcionkę na bardziej nowoczesną?

Zdrowie: Uwaga na pęcherz! Infekcje, bóle, zapalenia. Pomyślcie może o zmianie kosmetyków na bardziej przyjazne naturalnemu pH skóry i organizmu. Nie chcecie załatwić sobie pęcherza na lato, bo wtedy jeszcze łatwiej o dodatkowe infekcje i ich przerzuty zapalenia na inne organy. Przypilnujcie tego proszę… I dużo, dużo pijcie.

Rada z Karty Tarota
Uwaga na pokusy - to niech będzie główna rada na lipiec dla Was. Nie będą one dobre dla Was, zaprowadzą Was na złe ścieżki.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.