Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Skorpion - Styczeń 2021

Miłość: Skorpiony w styczniu będą miały problem z podejmowaniem ciężkich decyzji. W takim sensie, że decyzje, jakie podjęlibyście teraz, mogą być niezadowalające za miesiąc. Wasza perspektywa na wiążące decyzje bardzo się zmieni przez ten miesiąc, dlatego karty odradzają mocno podejmowanie teraz czegokolwiek ostatecznego. Jest zbyt duże ryzyko, że za chwilę będziecie się chcieli wycofać, a nie będą to decyzje pokroju „co zjem na kolację”, tylko o wiele większe. Przesuńcie je w czasie, będziecie mogli sobie na to pozwolić.

Tak naprawdę jest to czas by pomyśleć na spokojnie, może czasami sam na sam. Wasz związek na tym nie ucierpi.

Dla wolnych Skorpionów miesiąc ten będzie intensywny, szybki, dużo się będzie wokół Was działo i nie do końca będziecie mieć czas na randkowanie, poznawanie. Skupicie się raczej na dobrej zabawie, na sobie i na miłym czasie ze znajomymi. Super, karty pokazują regenerację psychiczną, odpoczynek, zmniejszenie stresu i właśnie trochę tak chwil tylko dla siebie.

Finanse: W styczniu postawicie na dekorację. Czy to domu, czy mieszkania, czy nawet tylko pokoju, postanowicie lekko zmienić swoje otoczenie ozdobami. Pieniędzy wam na to nie zabraknie, lecz też nie spodziewajcie się górki pod koniec miesiąca. Będziecie jednak bardzo zadowoleni ze swoich aranżacji i koniec końców bardzo się to opłaci i zrekompensuje wam wydane kwoty.

Koniec miesiąca mały przypływ lub też możliwy prezent zaległy, ale wartościowy.

Praca: W pracy mam spięcia. Nie pomiędzy Wami, a właśnie pomiędzy współpracownikami. Jednak będziecie świadkiem wielu takich spięć, co sprawi, że przebywanie w pracy nie będzie do końca najprzyjemniejsze dla Was. Na szczęście pod koniec dnia będziecie mogli wrócić do domu i zostawić to wszystko w biurze. Karty doradzają odciąć się od negatywnej atmosfery, skupić się na swoich zadaniach i nie mieszać się w konflikty innych. To po prostu nie na wasze nerwy.

Na rynku pracy pojawi się sporo ofert, jednak to nie znaczy ze trzeba się od razu na nie rzucać. Odroczona nagroda – ot co! Warto poszperać dalej, poczekać dłużej a wam się opłaci. Karty mówią o wypłynięciu dobrej posady dopiero na początku kolejnego miesiąca. Poczekajcie, bądźcie cierpliwi.

Zdrowie: Uwaga – przypilnujcie witamin i mikro- i makro-elementów. Karty pokazują niedobory, które będą mocno doskwierać. Zaopatrzcie się w witaminy, lub jedzcie więcej owoców i warzyw zawierających je. Spore niedobory mogą zrobić duży chaos w organizmie!!!

Zaznacza się także dbanie o równowagę w płynach. Trzeba zwrócić uwagę na to co i ile pijecie.

Rada z Karty Tarota
Czas prowadzenia kilku spraw jednocześnie, działań na wielu frontach. Kilka spraw, różne tematy no i decyzje – co jest ważne mniej a co bardziej.  Możecie śmiało projektować Waszą przyszłość, możecie snuć plany z dużym rozmachem. Przestrzegam tylko przed zbytnim fantazjowaniem, a zalecam działanie. Uda się każda rzecz dzięki waszym ukrytym talentom.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.