Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-09-25
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Przyjaźń i uczucia w zodiaku - Waga

Osoby, które urodziły się pod znakiem Wagi słyną z niewiarygodnej zdolności zawierania przyjaźni.

Waga wobec swoich przyjaciół jest tolerancyjna, wyrozumiała i życzliwa. Potrafisz słuchać i każdy u Ciebie znajdzie wsparcie i pomoc. Jesteś typowym altruistą. Nie potrafisz powiedzieć nie i dość często taki brak odmowy pomocy przynosi tobie samemu wiele kłopotów. Nie znosisz opowiadać się po jednej ze stron podczas konfliktu. Znasz dwie wersje sporu i uważasz że każda ze stron ma racje. Nie jesteś zaborczy. Jesteś towarzyski, zwracasz na siebie uwagę otoczenia. Umiesz dostosować się do środowiska i nie próbujesz grać pierwszych skrzypiec , dzięki temu jesteś wszędzie mile widziany. Uwielbiasz zawierać nowe znajomości.

 

Waga i zwierzęta domowe

Waga do swojego domu przyjmie grzeczne i miłe zwierzęta. Wolisz psy niż kotki i wybierzesz zawsze takie zwierze przy którym jest mało zachodu. Nie dla ciebie szkolenia psów, lecz wystawy jak najbardziej. Twój pies musi się do Ciebie upodobnić chcąc zasłużyć na twą miłość wtedy będziesz go traktować na równi z ludźmi.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.