Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2021 rok - Horoskop na 2021 rok - Panna

Pierwsza sprawa, która zwraca uwagę z przełożenia to informacja dla pań. Panie proszę żebyście dbały o swoje zdrowie w nadchodzącym roku. Zwracajcie baczną uwagę na kręgosłup i na kości. Nie będzie Wam wolno podnosić niczego ciężkiego. Karty przed tym ostrzegają. Także powiem jeżeli chodzi o panie z spod znaku Panny, to z przełożenia mogę powiedzieć, że część z Was zmieni diametralnie swój wizerunek w nadchodzącym roku.

Miłe Panny, pierwszy kwartał część Was wyjedzie na krótki wypad. Chcę powiedzieć, że wbrew temu co się dzieje dzisiaj, ja w kartach mam informacje mówiące o tym, że możecie chcieć pojechać w styczniu lub w lutym z większą grupą osób w góry. Jeżeli akurat nie jesteście miłośnikami narciarstwa to uważam, że tak czy tak spędzicie pierwsze dwa, trzy miesiące roku w towarzystwie. Będzie wokół Was bardzo dużo ludzi, co za tym idzie załatwianie bardzo dużej ilości spraw. Ale podkreślam wszystko załatwicie dobrze, sprawnie i pozytywnie. Mam jedno, ale do mężczyzny o ciemnych włosach, blisko waszej osoby. Nie ufajcie temu gagatkowi.

Drugi kwartał roku to sprawy związane z uczuciami. Jeżeli jest wśród Was osoba wolna to w drugim i trzecim kwartale roku sprawy związane z poznaniem miłości bądź też deklaracjami nabiorą tempa. Sprawy potoczą się bardzo szybko i bardzo po Waszej myśli. Nie wykluczam, że w drugim lub trzecim kwartale roku dojdzie do zaręczyn. A jeżeli jesteście singlami, to gwarantuje poznanie ukochanej osoby.

Odpowiem jeszcze, że drugi kwartał to pewne sprawy, którym trzeba będzie się przyjrzeć. Mogą to być sprawy, o których już zapomnieliście. Mogą one dotyczyć zaległości, nie zadbanych wcześniej spraw urzędowych. Nie mam pokazanej straty finansowej, natomiast mam pokazany trudności, które trzeba będzie rozwikłać.

Trzeci kwartał tak jak wspomniałam, to kwestie miłosne, kwestie uczuciowe, poznanie ukochanej osoby, zaręczyny, dla kogoś z Was także ślub. A jeżeli już jesteście w stałym związku to karty mówią, że warto sobie zafundować krótki choćby weekendowy wypad we dwoje. Uwaga po raz kolejny dla pań, kwestie waszego zdrowia pokazują się tutaj bardzo wyraźnie. Panie wysyłam na kompleksowe badanie do lekarza. Spróbujcie umówić się na wrzesień lub październik. Dla części z Was możliwy pobyt w szpitalu. Nie będzie to nic groźnego pod warunkiem, że odwiedzicie lekarza z wyprzedzeniem.

Czwarty kwartał przynosi Wam bardzo pozytywne decyzje finansowe. Dla części z Was może wygrana finansowa, albo uda Wam się odzyskać pieniądze, które Wam się należały, szeroki strumień pieniędzy płynie w Waszą stronę. Kwestie urzędowe załatwicie bardzo dobrze. Część zmieni nieruchomość, miejsce zamieszkania, dom. To wszystko w czwartym kwartale, który będzie naprawdę bardzo dobry i wyczekiwany przez Was. Nowe wieści dla rodziny, w rodzinie może pojawić się wyczekiwane dziecko.

Panny najważniejsze informacje w podsumowaniu. Styczeń, luty wyjazd, grono znajomych.
Wiosna to kwestie uczuciowe, ale i początek informacji, którymi trzeba się zająć, jakieś zaległości teraz wyjdą. Więc z jednej strony będziecie biegać na randki, a z drugiej strony bardzo pilnujcie spraw bo mogą przyjść do Was niepokojące wiadomości, pisma, listy.

Koniec lata, początek jesieni - krótki wypad, dalej karty wskazują na kwestię uczuciowe. Wrzesień i październik to kwestie powodzenia zawodowego, część z Was otrzyma awans. Na pewno otrzymacie podwyżkę. Część z Was może zechcieć zmienić pracę - uda się właśnie jesienią. Jeżeli chcecie zmienić pracę na bardzo dobrą, lepiej płatną. Część z was założyć własną działalność gospodarczą i będzie to właśnie we wrześniu lub w październiku. Uda Wam się wszystko co tylko sobie za planujecie.

Czwarty kwartał to zakańczanie spraw finansowych z załatwianiem papierów. Możliwa wygrana finansowa, zmiana domu, zmiana mieszkania, zmiana nieruchomości. Wszystko czego dotkniecie obróci się w złoto. Wykorzystajcie zwłaszcza te ostatnie miesiące roku. Bardzo dobre karty.

Panny życzę powodzenia, życzę sukcesów na każdym polu, życzę spełnienia marzeń i wiem, że będzie to dla Was bardzo dobry rok. A wszystkie potknięcia to tylko potknięcia i absolutnie nie trzeba się nimi przejmować, tylko po prostu zająć się nimi. Panny są osobami zadaniowym więc wszystko uda Wam się załatwić jak najlepiej. A pieniędzy i miłości nie Wam nie zabraknie, czego życzę. Pilnujcie tylko zdrowia.

Horoskop klasyczny na 2021 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.