Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Ryby

Miłe ryby, czeka was bardzo dynamiczny rok. To znaczy pierwsza połowa roku będzie zdecydowanie lepsza niż druga. Natomiast w drugiej połowie roku także czeka was kilka miłych wydarzeń. Ale o tym za chwilę, postaram się przekazać wam wszystkie, najważniejsze informacje, które będą dotyczyły ryb w 2020 roku.

Patrząc od początku, mogę powiedzieć, że pierwsze trzy miesiące roku będą dla was ważne, jeśli chodzi o załatwianie spraw urzędowych. Może dla części z was sądowych. Mam tutaj informacje o załatwianiu rent i emerytur, w załatwianiu spraw związanych z urzędami, może ze szpitalami, staraniem się o wyjazdy do sanatorium czy też zapisem na rehabilitację. Pierwsze 3 miesiące - sprawy, które musicie załatwić. Sprawy ważne dla części z was sprawy związane z nauką, z uczelnią, z wykształceniem, z kursami zawodowymi. To pierwsze 3 miesiące.

Kolejne 3 miesiące roku, myślę, że można będzie zaliczyć do fantastycznego czasu. Będzie to czas przepełniony miłością, radością, dobrocią, ciepłem. Spotka was bardzo dużo dobrych gestów ze strony bliskich wam osób. Uwaga wolne ryby, pomiędzy kwietniem, a czerwcem możecie poznać kogoś z kim, nie wykluczam, będziecie chcieli zawrzeć związek małżeński. Mam tu także karty mówiące o zajściu w ciążę dla starających się o dziecko. Uwaga - mogą to być bliźniaki. Fajne, dobre 3 miesiące. Powtarzam będzie wam towarzyszyć miłość, radość, ciepło, dobro, przyjemne gesty i dobre słowa ze strony waszych najbliższych, ze strony przyjaciół i współpracowników.

Trzeci kwartał roku może się rozpocząć chorobą bliskiej wam kobiety. Choroba może być trudna, choroba może być przewlekła, choroba może być niedająca się szybko i łatwo wyleczyć. I to będzie czas dla was ważny, czas, który każe wam się skupić na najbliższych. Dla części z was ryby, mam tutaj zmianę pracy, bądź zmiany przy pracy, co może oznaczać zmianę stanowiska, może oznaczać przeszeregowanie, może oznaczać oddelegowanie do innych obowiązków. Co ważne, także nie zabraknie wam w trzecim kwartale pieniędzy. Mam tutaj pokazane dodatkowe środki, które możecie otrzymać.

Czwarty kwartał czyli ostatni kwartał roku. Nadal karty mówiące o chorobie w rodzinie, ale to tylko początek kwartału myślę, że jest to październik. Od połowy października do końca roku przychodzą wiadomości, na które czekacie. Przychodzą dowody miłości, przychodzą do was dobre słowa, przychodzi do was odmiana losu. Końcówka roku będzie dla ryby bardzo dużym spełnieniem. Jeżeli teraz o czymś marzycie, ma to szansę zrealizować się właśnie w dwóch lub trzech ostatnich miesiącach roku. Część z was zechce zawrzeć związek małżeński, właśnie w okolicy Świąt Bożego Narodzenia.
Na co jeszcze chciałabym zwrócić uwagę. Ryby to będzie bardzo ważny rok, jeżeli chodzi o miłość. Chyba jeden z ważniejszych. Bardzo ważne jest, abyście potrafiły przyjmować dowody miłości, a jednocześnie okazywały miłość. Bardzo ważna będzie troska o najbliższych i pomoc w chorobie. Bardzo ważne będzie mądre stąpanie po gruncie oficjalnym. Bardzo ważne mogą być sprawy sądowe i sprawy przeszłe, które trzeba będzie na nowo otworzyć. Trochę urzędów, trochę załatwiania. Malutkie ostrzeżenie. Nie odpuszczajcie - błędną decyzję urzędu, można zmienić tylko ważna będzie wasza konsekwencja. Mam tu karty kontaktów z lekarzami mam to karty kontaktów z urzędnikami, z adwokatami. Te osoby mogą być ważne w tym roku. Jeżeli coś się finansowo nie uda, to nie martwcie się bo bliżej końca roku odbijecie to sobie z nawiązką. Ważne będą także dzieci. Wybory dzieci, edukacja dzieci. Zwróćcie na to uwagę. Trochę więcej luzu, radości, odpoczynku. Zwróćcie uwagę na siebie, na to jak spędzacie czas wolny i spróbujcie ten rok przeznaczyć na to, żeby planować sobie przyszłe działania.

Karty wskazują co za planujecie w tym roku ma szansę się spełnić w tym i w przyszłym. Wszystkiego najlepszego i życzę spełnienia tylko tych dobrych kart, wszystkiego najmilszego i najlepszego dla moich wspaniałych ryb.

Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.