Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22-28.10.18 r.

Miłość: Ten tydzień może wprowadzić sporo zamieszania. Obawy, lęki, brak widocznych perspektyw, to wszystko może Cię trochę frustrować. Ale dzięki intuicji i dobrym decyzjom, sprawy wrócą do normy.

Praca: Na realizację planów raczej w tym tygodniu nie powinieneś liczyć, ale to nie jest powód, żeby się załamywać. Jesteś kreatywny, szybko wpadniesz na jakiś nowy pomysł i wtedy sprawy ruszą w dobrym kierunku.

Finanse: Niepokoją Cię sprawy finansowe, ale czy to nie jest przypadkiem tak, że nie odmawiasz sobie przyjemności, a później martwisz się, że Ci nie starczy na wszystko pieniędzy? Wystarczy że zachowasz umiar i rozsądek.

Zdrowie: Przygnębiający tydzień, ponieważ wszystko będziesz widzieć w czarnych barwach. Skończ z tym pesymizmem, zacznij się cieszyć życiem, a jeśli Ci coś nie odpowiada, zmień to. Na brak zdrowia narzekać nie możesz.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez *Bogumiła*Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.