Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-02-26
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Nadchodzi burzliwy dla Lwów okres. Kolejne dni przynoszą tendencje do walki, rywalizacji i kłótni. Im mniej powiesz, tym lepiej, bo wielce prawdopodobne jest, że będziesz żałować swoich słów, kiedy emocje opadną. Przeczekaj ten tydzień i nie poruszaj trudnych dla związku tematów.

Praca: W pracy czeka Cię bardzo miła atmosfera. Ciepły kontakt z pracownikami sprawi, że będziesz się w swojej pracy jak w drugim domu. Może i nie sprzyja to efektywności zawodowej, ale buduje siłę zespołu, dlatego nie powinieneś mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.

Finanse: Dobry czas pod względem finansowym, będzie stabilnie. Ani nie stracisz, ani nie zyskasz, ale poczujesz się materialnie zabezpieczony.

Zdrowie: Jeśli w najbliższych dniach planujesz jakąś imprezę, to lepiej uważaj z alkoholem. Będziesz bardziej niż w innych okresach podatny na działanie używek i może się to nieprzyjemnie skończyć.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Sylwia KuleszaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.