3627477ad79e15fd05459f0bb88d37b6
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-01-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20-26.01.2020 r.

Miłość: Twój partner zacznie narzekać na coraz częstsze Twe nieobecności. Podjęcie dodatkowej pracy, będzie nie specjalnie dobrze odbierane. Staraj się choć w tym tygodniu, swoją nieobecność, wynagrodzić wieczornym spacerem czy krótkim wspólnym wyjazdem.

Praca: Na jej brak nie będzie narzekać. Jesteś odbierany w niej jako osoba niezmiernie sumienna, fachowa i kompetentna. Czas pomyśleć jednak w końcu o zasłużonym urlopie, rekreacji i odpoczynku. Po powrocie zaskoczą Cię nowe warunki w miejscu pracy, oczywiście na korzyść.

Finanse: Szykuje się dla Ciebie korzystna umowa handlowa oraz dobre wiadomości związane z finansami czy dodatkowe dochody związane z wcześniej dokonaną inwestycją. Pod koniec tygodnia będziesz mieć ochotę, co zupełnie nie jest do Ciebie podobne, aby dokonać decyzji pod wpływem impulsu, wydając znaczną sumę na swoje przyjemności.

Zdrowie: Zaczynasz podchodzić do swojego organizmu jak do Perpetuum Mobile wrzucając do żołądka byle co i byle jak. To że na Twoim stoliku przy łóżku warują suplementy wcale nie znaczy, że tyle korzyści przynoszą jak reklamy w TV o nich głoszą. Czas na zdrową dietę, koniec wymówek, że nie masz na nią głowy.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez MokaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.