Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: W życiu samotnych zodiakalnych Lwów niezmiennie będzie to dobry czas na zawieranie nowych znajomości oraz częstsze spotkania z przyjaciółmi. Chociaż tak naprawdę na drodze Lwa nie pojawił się nikt warty zainteresowania to nie wykluczone jest, że spontaniczna rozmowa z nieznajomym może przynieść nawiązanie konkretnej relacji.

Związane Lwy w tym tygodniu będą spędzać wiele czasu z partnerem podczas wspólnych wieczornych wyjść do kina bądź na romantyczne kolacje. Działania te pozytywnie wpłyną na relację z partnerem i powrót nieco przygaszonej do tej pory intymności.

Praca: W sferze zawodowej będzie to idealny czas na skorzystanie z wszelkiego rodzaju szkoleń oraz kursów mogące podnieść Twoje kwalifikacje. Początkowo będziesz uważać, że nie są one Ci zupełnie do niczego potrzebne, ale pamiętaj, że nigdy nie wiadomo czy w przyszłości mogą nie okazać się pomocne.

Finanse: Chociaż ten tydzień przynieść może Ci niespodziewane oraz nie planowane wydatki związane z domem, to Twój budżet na tym nie ucierpi, możesz być spokojny. Twoja dbałość o detale względem zarządzania finansami pozytywnie Cię zaskoczy.

Zdrowie: W sferze zdrowia musisz skupić się na ograniczeniu codziennego spożycia kofeiny, bo to jest na chwilę obecną zbyt duże. Pamiętaj, że jej nadmierne spożycie znacznie obniża Twój poziom magnezu w organizmie i nie działa dobrze na Twoje samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.