Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-05-22
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20-26.05.19 r.

Odważysz się być sobą drogi Lwie oraz pozbędziesz się lęków i wątpliwości. Zaowocuje to ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej do tego stopnia, że telefon czy portale randkowe będą pękać od nowych wiadomości. Nie jest to dobry czas na budowanie związków lecz można miło spędzić czas na rozmowach przy kawie. W związkach okres decydujący co dalej... jeśli coś nie idzie jak powinno, szybko rozliczycie partnera/kę. Nie będzie miejsca na kompromisy. W pracy czas spokoju i mogę powiedzieć, ze nawet rutyny. Jeśli chodzi o aspekt zdrowia to musicie kochani uważać teraz bardziej na wszelkiego rodzaju urazy i kontuzje by nie wylądować z nogą czy ręką w gipsie przed samym latem. Ten tydzień będzie owocował w kwestię samorozwoju duchowego i na tym teraz najlepiej się skupić.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.