Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16.07-22.07.18 r.

Miłość: Bardzo dobry czas na ożywienie uczuć w stabilnych związkach. Twoje zamiary zostaną radośnie odebrane przez najbliższą Ci osobę. Samotne Lwy krytycznie podejdą w końcu do siebie, co może zaowocować transformacją słabości, które do tej pory blokowały rozwój w tej sferze. Niektóre Lwy zapragną samotności i tylko w niej odnajdą wytchnienie, odzyskają radość codzienności.

Praca: W tym tygodniu może być trudno z Tobą wytrzymać, jeśli zdecydujesz się na konfrontację, udowodnienie swoich racji czy realizację dawno odkładanych ambicji. Możliwe burzliwe wymiany opinii z przełożonymi lub kluczowymi klientami. Jeśli jednak opanujesz rozpierającą Cię ambicję i żądzę czynu, to masz szansę zyskać przychylność otoczenia i wkrótce mogą otworzyć się przed Tobą nowe możliwości.

Finanse: Dość stabilne, o ile zachowasz umiar. Planom rozwoju w dziedzinie zawodowej będą towarzyszyć ambitne plany poprawy sytuacji finansowej. Mają one duże szanse na pełną realizację, o ile będziesz polegać na sobie, nie oglądając się na innych, nie licząc na łaskawość losu. Gry losowe także nie przyniosą satysfakcji na miarę oczekiwań.

Zdrowie: Bieżący tydzień przyniesie zdecydowaną poprawę samopoczucia. Otaczać Cię będzie harmonijna aura energetyczna. Unikaj brawury, popisywania się oraz zrywów aktywności fizycznej. Może to bowiem mieć przykre skutki w postaci kontuzji, za które wyłącznie Ty będziesz odpowiedzialny.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.