Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18.09.17 - 24.09.17

Miłość: Zapewne będziesz poszukiwać sensu życia oraz głębszego znaczenia zdarzeń, które Cię spotykają. W tym tygodniu istotne będzie dla Ciebie, aby zadbać w szczególny sposób o siebie i bliskie Ci osoby, poświęcić więcej czasu na rozmowy, okazywać sobie dobroć i życzliwość oraz ciepło. Możesz spodziewać się propozycji małżeństwa, zaręczyn i być pewnym, iż będzie to szczególnie udany i trwały związek małżeński. Warto więc przyjąć tą propozycję.

Praca: Wystrzegaj się osób, które krytykują innych i chcą być na siłę autorytetem, bo mogą się one od Ciebie odwrócić w niespodziewanym momencie. Postępuj zgodnie z sumieniem, trzymaj swój pion moralny, bądź szczery i uczciwy. Wszystko co masz do zrobienia w tym tygodniu powinno być przemyślane i zaplanowane. Może się okazać że będziesz musiał poszerzać wiedzę i w związku z tym poweźmiesz decyzję o podjęciu studiów, kursu lub szkolenia. Jeżeli poczujesz się nieco zagubiony w pewnych kwestiach musisz szukać wsparcia u kogoś mądrego, autorytetu lub po prostu fachowca. Warto posłuchać kogoś mądrego do kogo masz zaufanie. Jeżeli szukasz pracy możesz ją znaleźć i będzie ona dla Ciebie z pewnością w pełni satysfakcjonująca.

Finanse: Najwyższy czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi Ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki jego radom szybko staniesz na nogi. To właściwy moment na ubieganie się o kredyt, nie przesadź jednak z jego wysokością i realnie oceń szansę na spłatę rat.

Zdrowie: Mogą pojawić się przejściowe problemy natury dermatologicznej oraz wszelkiego rodzaju schorzenia związane ze skórą. W przypadku stwierdzenia zmian w tym obszarze zalecana jest wizyta u dermatologa.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.