Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 15-21.07.2019 r.

Miłość: Wspaniały okres na nowe znajomości, bardzo dobry dla osób chcących powiedzieć swoje sakramentalne TAK. W tym tygodniu spędzajcie ze sobą jak najwięcej czasu. Wspólny wyjazd bardzo dobrze wam zrobi.

Praca: Większa cześć tygodnia to urlop, który pokazuje ewidentny odpoczynek dla ciebie i twoich znajomych. Dla pracujących Lwów tej pracy nie będzie wiele, co doprowadzi nawet do rozleniwienia.

Finanse: Dobry czas na inwestycje, dobry na działania finansowe. Jeśli zależy ci na kredycie także może okazać się on idealnym pomysłem.

Zdrowie: Uważaj na bóle głowy i ciśnienie. Od dłuższego czasu je lekceważysz. Jeśli masz taką możliwość udaj się do lekarza specjalisty i zweryfikuj problem. W tym tygodniu możesz zapisać się na siłownie lub basen.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.