Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-03
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29.06-05.07.2020 r.

Miłość: W tym tygodniu dasz się ponieść miłosnym uniesieniom , co bardzo doceni Twoja druga połowa. Dużo romantycznych wspólnych chwil i wzajemnej adoracji. Dobry czas by samotne lwy zaczęły szukać partnerów do stałych związków.

Praca: Zawodowo tydzień pełen energii, pasji i nowych perspektyw do rozwoju. Czasem twoi przełożeni mogą mieć dziwne pomysły na usprawnienie pracy. Jednak odpowiedni dialog i kreatywność naprostują ich myślenie. To będzie Twój czas.

Finanse: Najbliższy tydzień sprzyja fortunie, wielość możliwości zarobku . Duża liczba bonusów finansowych i szansa na wspaniałe inwestycje. Ten czas będzie zdecydowanie pełen korzyści

Zdrowie: Problemy z kondycją fizyczną, warto zacząć uprawiać jakąś aktywność sportową . W sferach duchowych, dużo pozytywnej energii i chęci do życia. Czas by zacząć czerpać ze świata to co najlepsze.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.