Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2019 rok

Każdy związek wymaga wytężonej pracy. Nic nie przychodzi za darmo. Siedzisz w domu to nie spodziewaj się rycerza na białym koniu, który wyważy drzwi i porwie Cię do krainy baśni. Trzeba ruszyć cztery litery i wyjść szczęściu naprzeciw. Możecie poznać tego jedynego w pracy lub przy obowiązkach zawodowych. Jeśli jesteście w związku to warto ten rok poświęcić na wspólną pracę ze sobą. Nie zaniedbujcie drugiej połówki tylko dlatego, że wciąż macie coś do zrobienia w firmie i późno wracacie do domu, albo są zawsze inne, ważniejsze sprawy od osoby, którą kochacie.


EKSPERCI

01 Agra
POLSKI 
Karty Lenormand Tarot Horoskop
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
0048224 452 421 3.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.