Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Rok 2020 sprzyjać będzie Wam w aspekcie żywiołu. Ziemski aspekt Waszego znaku dominuje bowiem w nadchodzących 12 miesiącach. To nie tylko skupienie na pracy, ale także podnoszenie poczucia własnej wartości, to pokonywanie przeszkód, a także zyski finansowe. Możliwe, że to właśnie finanse będą dla Was ważne, poczucie niestabilności w tym aspekcie życia, utrudnia Wam cieszenie się relacjami uczuciowymi. W kwestii uczuć pierwsze dwa miesiące roku nie zapowiadają uniesień. Część z Was pod koniec roku 2019 mogła doświadczyć zawodu miłosnego, a żal po stracie może trwać jeszcze w początkowej fazie roku. Chęć zmiany i odrzucenia dawnego życia, na rzecz czegoś lub kogoś nowego to wyzwanie na początek wiosny. Tu zdecydujecie czy wrócić do poprzedniego partnera, czy zmienić pracę . Czas ważnych decyzji. Niektórzy postawią na siebie i na swój osobisty rozwój, niektórzy skupią się na pracy, inni na ważnej relacji z kobietą. Samotni mogą poznać interesującą osobę, która przez dłuższy czas będzie raczej Waszym przyjacielem, gdyż sporo tu rozmów i komunikacji. W stałych związkach możliwe kłótnie, złośliwości i niedogadywanie się. Jesień sprzyja niezobowiązującym spotkaniom, samotni będą mogli cieszyć się gorącym romansem lub powrotem kogoś z przeszłości. Osoby w związkach mogą pokusić się o zdradę partnera. Jesień będzie znacząca, bo decyzje na jakie zdecydujecie się, przyniosą ogromne zmiany w Waszym życiu uczuciowym na przełomie 2020/2021 roku.

Karty radzą, abyście skupili się na sobie w roku 2020. Na własnym rozwoju, na finansach. Pamiętajcie że pośpiech nie służy. Warto abyście zbudowali trwały fundament pod Wasz związek, bowiem tylko spokój i pełne zaangażowanie przyniesie Wam zadowolenie z życia. W przeciwnym wypadku, rok ten może być niezadowalający w kwestii uczuciowej.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
zajęty: prowadzi rozmowę


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.