Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Rok 2020 przynosi naprawdę wiele miłosnych uniesień. Możliwe, że pod koniec roku 2019 musieliście dokonać pewnych uczuciowych wyborów bądź zobowiązań. Początek roku upewni Was w przekonaniu, że podjęte decyzje były dobre i zadawalające. Widać wyraźnie obfitość uczuć i zmysłowe zaspokojenie. Początek wiosny to kontynuacja dobrej passy, aczkolwiek nieco umiarkowanie, nie będzie tu bowiem wielkich zrywów emocjonalnych, te zaś nastąpią w okresie majówki. Samotni mają szanse na poznanie kogoś spod znaku ognia, co zapowiada również fascynujący romans. W stałych związkach widać nieco męskiej, dominującej energii, która wniesie wiele przyjemności do Waszej relacji. Latem czeka Was sporo kolejnych, nowych wyborów. Niektórzy znów będą zastanawiać się nad wyborem partnera, inni nad nowymi życiowymi decyzjami, a jeszcze inni będą po prostu zadowoleni ze swojego uczuciowego życia. Będzie ono bowiem spełnieniem ich marzeń. Również jesienią widać wyraźne triumfy w aspektach uczuciowych, natomiast koniec roku przyniesie zmiany. To możliwy czas kolejnych zobowiązań, nowych wyborów, ale czasem także kresu pewnych relacji bądź hulaszczego stylu życia. To będzie naprawdę dobry rok dla wielu Wodników. Sprzyja Wam energia mocy i siły, będziecie odważni i ryzykowni, ale wyraźnie ryzyko będzie popłacać.

Karty radzą korzystać ze swoich naturalnych i wrodzonych talentów, czyli również z intelektu.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
zajęty: prowadzi rozmowę


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.