Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Przez cały rok 2020 nie opuści Was Siła. Niezależnie od życiowych zawirowań, w następnych 12 miesiącach będziecie silni, jak mało kto. Trudności pokonane z wysoko uniesioną głową. Z życiu uczuciowym wielu z Was czeka sporo… zamieszania. Ale zacznijmy od początku!
W pierwszych dwóch miesiącach roku, możecie mieć z problem z podjęciem decyzji. Single mogą mieć ogromne powodzenie i trudno im będzie zdecydować się na konkretną osobę. Ogrom możliwości to przecież też ograniczenie – co za dużo, to po prostu niezdrowo, bo myślimy wtedy o innych ludziach przez pryzmat tego, kto jest lepszy, a kto gorszy. A przecież to serce powinno zdecydować. Jeśli nie ma porywu serca, a szukacie związku – wstrzymajcie się z decyzją.
Osoby w związkach również staną przed nowymi możliwościami, a innym przybędzie sporo nowych obowiązków i zobowiązań, zwłaszcza, jeśli ostatnio powitaliście nowego członka rodziny. Nie zapominajcie w natłoku spraw, że pielęgnowanie uczucia do ukochanej osoby zawsze jest ważne.

Wiosną przyjdzie krótki czas stabilizacji, podejmiecie ważne decyzje. Będziecie dumni, zdecydowani i zadowoleni z tego, co macie, czym się otaczacie i przede wszystkim kogo będziecie mieli przy swym boku. Jednakże na przełomie wiosny i lata pojawią się konflikty. Możliwe, że Waszym największym wrogiem będzie nie partner, ale Wasze myśli – czasem bezpodstawne wątpliwości mogą doprowadzić Was do wycofania się od obecnego partnera. Single, którzy z początkiem roku oddali się w wir upojnych randek bez zobowiązań, zdadzą sobie sprawę, że ich partnerzy oczekiwali czegoś więcej od „luźnych” relacji. A jeśli ukrywacie, że macie stałych partnerów, pamiętacie – prawda wyjdzie na jaw.

Jesienią nastąpi zmiana. Dla niektórych nastąpi koniec niestabilnej sytuacji romantycznej, koniec związków, a jeszcze inni dokonają duchowych zmian i zapragną zmienić swoje życie. Koniec roku to czas komunikacji i rozmów – pamiętajcie, że podstawą związku obok samego uczucia, jest przede wszystkim komunikacja i porozumiewanie się.

Karty radzą na tej rok wyznaczać sobie cel i ku niemu dążyć. Ktoś kogo pragniecie jest czasami niedostępny tylko dlatego, że nie odważyliście się zrobić pierwszego kroku. Pędźcie w stronę zwycięstwa. Mimo zawirowań, ten rok Wam sprzyja!


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
zajęty: prowadzi rozmowę


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.