Heart_5

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2021 rok - Baran

Horoskop na 2021 rok - Baran

Barany, z przełożenia od razu spieszę powiedzieć, że w nadchodzącym Nowym Roku głównym motywem przewodnim mogą być albo wasze dzieci, albo Wasze wnuki, informacje, które pochodzą od młodych osób bądź sprawy dotyczące młodych osób.
Dużo dobrego będzie działo się w waszym domu i to także za sprawą właśnie młodych osób, za sprawą młodej energii. To będzie dla was ważny rok jeżeli chodzi o sprawy domowe i sprawy wam najbliższe.

Pierwszy kwartał roku może być trochę trudniejszy dla was. Będą się działy rzeczy, na które nie do końca będziecie mieli wpływ. Może też być trudniejsza sytuacja u kogoś z waszej rodziny, zwłaszcza jeśli macie bliskich daleko od siebie, czy też za granicą. Sam początek roku pierwsze dni roku bardzo dobre, radość, dobre wieści dobre informacje, coś na co czekacie, końcówka kwartału trudniejsza, spotkania które mogą być trudne, podjęcie ważnych decyzji, czasem bolesnych, ale koniecznych. Tak naprawdę tylko te pierwsze 2 miesiące roku, może trzy mogą być dla was trudne, ale powtarzam nie będziecie mieli na to wpływu. Trzymajcie kontrole na ile możecie, natomiast nie wszystko uda się wam tutaj skontrolować i wszystkim pokierować. Trochę też takich kwestii chorobowych się pojawia więc warto dbać o kości kręgosłup, unikać złamań i przeciążeń.

Drugi kwartał roku bardzo dobry zaczyna się z przytupem, pieniądze dla was pieniądze do waszego domu, dobre wieści z pracy, awans podwyżka lub też dla poszukujących - nowa praca. Dla Baranów, które oczekują oświadczyn - możecie się doczekać właśnie ich w drugiej połowie roku. Dla wielu z was karta ślubna, oświadczyny, deklaracje. Bardzo dobre 3 miesiące dla was wypełnione spokojem radością miłością i całkiem całkiem dobrymi pieniędzmi. Możecie śmiało inwestować śmiało wydawać i uwaga! śmiało zachodzić w ciążę. Wszystko czego dotkniecie powiedzie wam się po stokroć. Wszystko czego dotkniecie obróci się w złoto.

Trzeci kwartał troszkę wyhamowuje. W Waszym domu spokój, ale i konieczność większego zadbania o bliskich, głównie mam tutaj pokazanych rodziców czy dziadków, bądź osoby, którymi się na co dzień opiekujecie. Karty wskazują, że ktoś z waszej rodziny może mieć problemy zdrowotne i trzeba będzie trochę czasu poświęcić na opiekę nad tą osobą. Karty wskazują także na to, że możecie otrzymać informacje, która was bardzo zaskoczy, a informacja to będzie mówiła o tym, że ktoś kogo bardzo dobrze znacie będzie się rozwodził. Będzie to dla was zaskoczenie, może ktoś was poprosi na świadka w sprawie sądowej. Koniec kwartału karty wskazują na konieczność pilnowania pieniędzy, nie wolno wam szastać pieniędzmi. Wprost przeciwnie karty mówią zaczynamy oszczędzać. Karty pokazują, że będzie to czas, w którym dużo się będzie działo i trzeba będzie w jednym momencie ugasić kilka niewielkich pożarów. Ale uda wam się to z pomocą najbliższych. Uwaga na nerki i układ moczowy oraz na tak zwane podwójne organy. Uważajcie na zdrowie. Ktoś z was może mieć właśnie w trzecim kwartale operację bądź rozległy zabieg chirurgiczny. Ale wszystko się uda oczywiście.

Czwarty i ostatni kwartał, końcówka roku pokazują się dalej sprawy związane z kwestiami rozwodowym wspomnianymi wyżej, pokazują się sprawy domowe, ale i pokazują się dobre wieści do domu. Tak jakby powoli wszystkie smutki odchodziły w dal. Kupicie się teraz na sobie na najbliższej rodzinie na pielęgnowaniu domu, część z was będzie wykonywała remont domu czy też mieszkania. Jest to czas gdzie wasi najbliżsi zajmą u was pierwsze miejsce. Dobre karty zdrowia, dobre karty na kwestie finansowe, dobre karty na najbliższy. Jedynie to ostrzeżenie żeby za bardzo nie ingerować w cudze sprawy, ale i też nie pozwalać sobie na to żeby ktoś mieszał w waszej rodzinie. Trzeba będzie w niektórych sprawach postawić ostro granice.

Na koniec dodam takie ważne punkty, na które warto zwrócić uwagę.

Styczeń - luty kwestie uczuciowe, kwiecień- maj praca podwyżka, dobre pieniądze. Nie Bójcie się wydawać. Maj - czerwiec bardzo dobre karty na związek, miłość, zaręczyny ślub i ciąże. Lipiec - sierpień karty wskazują na zabiegi chirurgiczne, szpital, konieczność pilnowania zdrowia. Jesień informacje o kłopotach znajomych, rodziny, o rozwodzie i trochę z tym może być kłopotów także dla was, bo możecie być w to zaangażowani.

Druga połowa roku część z was może mieć sprawę sądową o pieniądze, trzeba będzie się do tej sprawy przygotować. Nie pokazują mi się w tym momencie karty finału, ale informują o tym, że trzeba się do tego przygotować.

Szukajcie kontaktów z młodymi osobami, młode osoby zwłaszcza wczesną wiosną mogą was bardzo zainspirować. Wiele dobrego będzie się działo za sprawą młodych osób, ale słuchajcie co mają do powiedzenia.

Ja ze swojej strony Barany życzę wam spełnienia marzeń, życzę wam radości, miłości, Życzę Wam zdrowia, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, i życzę wam żebyście w swoim ukochanym domu znaleźli magiczne miejsce tylko dla siebie, chwilę wytchnienia tylko dla siebie.


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.